МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вибори на Тернопільщині. ОПОРА зафіксувала залишки агітації

03/15/2009 | Chichka
Залишки передвиборчої агітації, які можна зустріти в Тернополі та області – радше виняток, аніж правило. Це, передусім, недобросовісне виконання своїх обов’язків комунальними службами, які неякісно позривали агітаційні плакати. Позаяк, ще вчора на території області було зафіксовано білборди громадської приймальні Партії Регіонів з обличчям її всеукраїнського лідера.
У Тернополі ж з’явилися заклики до виборців прийти на вибори, ці плакати носять суто інформаційний характер без зазначення конкретної політичної сили. Інший приклад реклами – також без зазначення партії, проте з прозорим лозунгом «Не допустимо старперів у раду» - розвішані в Тернополі.
Громадські спостерігачі ГМ ОПОРА зафіксували політичну агітацію у Кременці. Плакати та білборди з закликами голосувати за політичні сили належать Українській народній партії, Єдиному центру, Блоку Народної самооборони «Нескорені» та Свободі.
Політичні партії відкидають закиди в їхню сторону, аргументуючи ситуацію, що склалася, недбалістю рекламних агенцій, які займалися розміщенням передвиборчої агітації. Проте, ГМ ОПОРА вважає, що присутність порівняно невеликої кількості політичної реклами не вплине не волевиявлення виборців.

Відповіді

  • 2009.03.15 | Змій

    Re: Вибори на Тернопільщині. ОПОРА зафіксувала залишки агітації

    Сколько уже наслушались в исполнении Тимошенко, Портнова, Турчинова вранья за эти годы. Интересно другое - они так оторвались от народа не только в материальном и моральном плане, но и в понимании нашего восприятия их.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua