МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

морально неадекватні множаться. Їх вже кілька десятків (/)

03/15/2009 | ziggy_freud
вони не тільки забруднюють довкілля, матюкаючись в мегафони, але й б*ють журналістів.

http://dadakinder.livejournal.com/

фото побитого Анатолія Ульянова і його комент про обставини побиття. Нижче знятий ним пару днів тому відеоролик про акцію буйних "хрістіанствующіх" під Окружним судом.

хто вирощує в Києві цю субкультуру? Просто якийсь "Союз РуSSкого народа" а.к.а. Чёрная Сотня зразка 1905 року. В 2009 році вони не могли тут з*явитись самі по собі...

Відповіді

 • 2009.03.15 | Мартинюк

  Може отой дядечко просто підслухав його інтервю?

  І невиховано висловив свою незгоду з якимись окремими тезами побитого стосовно доречності фографування 13-літньої дівчинки в уніформі "садо-мазо" верхи на голому представнику протилежної статі .
  Наприклад постраждалий міг захоплено і гучно висловлювати свої передові погляди тележурналістам НТН ( таке інтерв"ю з огляду на наявність оператора з камерою, журналіста з мікрофоном і ще когось, завичай привертає увагу перехожих). Отой "слухач" можливо потім вирішив самостійно, з огляду на юний вигляд постраждалого зайнятися "педагогікою" не маючи на то відповідної освіти та не володіючи передовими методами виховання підростаючого покоління.

  Але попри все це - битися це негарно, і розбишаку варто було би попросити до міліції, а пострадалому добиватися сатисфакції в суді. Заодно суспільство дізналося би всі подробиці та нюанси актуальної проблеми.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.15 | ziggy_freud

   ;- / можливо, все це частина піар компанії

   одної маленької попсової медіа-персонажки з не за віком моцною дупою. Ну як іще цьому недулогому педо-садо-продукту потрапити (наприклад) в форум Майдану?

   будучи розумним хлопцем, Ульянов зробить собі на тому трохі піару. Можу йому побажати надалі "не поступатись принципами" (с) і наступного разу сильніше пошкодити здоров*я нападнику.

   але навіть якщо пан правий, рівень неадекватної агресивності серед киян, гостей міста і (особливо) серед випадково перебуваючих у місті осіб без певних зайнять зростає. У мене це, м*яко кажучи, не викликає захоплення.
   У місті відбувається повна фігня. І навіть Черновецького з його "хрістіанствующими" фундаменталістами для того було б замало.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.15 | Мартинюк

    Характерне для кризових часів наростання агресивності

    Бачив наприклад графіки статистики кримінальних злочинів у Російській імперії - кількість крадіжок, вбивств, згвалтуваннь плавно, але дуже чітко наростала перед революціями 1905 і 1917 року. При чому це не мало стосунку з так би мовити "революційною активністю мас" - драстичне наростання цілком конкретних і банальних кримінальних злочинів спостерігалося задовго до початку "фірменних" подій цих революцій - заворушеннь у столицях та погромах поміщицьких маєтків.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.15 | ziggy_freud

     воно було характерне і для передкризових

     підчас Майдану-2004 криміналу було не більше, ніж в звичайні часи. Попри кількість учасників акцій протесту, а згодом - політтуристів.

     за моїми спостереженнями, неадекватні прибульці в Києві масово завелись десь в середині 2007го. Були ще погані часи на початку 90х, але тоді всюди було досить суворо.

     (доповнено) у мене тільки одна версія. Криза насправді почалась значно раніше, ніж про неї почали говорити вголос.
 • 2009.03.15 | старий пес

  Це просто додаток до колекції "твердьіх сосочков"

  На цей раз на пиці найвидатнішого "критика" усіх часів і народів.
  Мабуть дядька довела до стресового стану непробивна амбіція і самозамилування (нарцисизм, не плутати з "самообладанием"=онанізм) вище означеного персонажа.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.15 | ziggy_freud

   ви підтримуєте побиття як метод цензури? А

   відрізання голови теж підтримаєте? Якщо, звичайно голову відріжуть комусь надто амбітному...

   завдяки таким як ви тут 70 років тримались більшовики. Рабам унд підніжкам. Охлосу...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.16 | старий пес

    Ziggy, я про комплекси й слабкі нерви, а Ви знову про політику

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.16 | ziggy_freud

     стало відомо, кого саме він довів до стресу

     а саме - братанів Корчинського, які зараз працюють на Черновецького.

     мабуть, Корч такі да неуважно читав праці психоаналітиків. Він очевидно деградує. Від війни з цілою Великою Молдовою під началом генерала Лєбєдя до замовної роздачі копняків окремим фізичним особам.

     отака виходить "війна в натовпє"...
   • 2009.03.16 | Sean

    я не підтримую побиття як метод цензури

    і звісно, за те, щоб таких гопників ефективно переміщували на тривалий відпочинок у відповідні місця.

    Але на рівні емоцій не співчувається якось. Це ніяк не заперечує вищевикладеного ставлення до гопників і то того, що побиття - не є дозволеним методом цензури. Цензура - взагалі погано.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.16 | один_козак

     +1. Не співчувається

     Часом навіть думається, чи не привітати потерпілого з ефектною пригодою. А що за колекція фото на його сторінці... Тут я вже навіть не знаю, чи тільки моральна це неадекватність, чи й психо-невро?..
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.16 | ziggy_freud

      щодо "чьорной сотні" я майже вгадав

      і щодо штучно вирощеної субкультури. І навіть щодо завезених під політичні акції гопів

      а пана не пересмикує від використання християнства як бренда деякими особами сумнівної репутації?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.16 | один_козак

       Більш ніж пересмикує. А також

       пересмикує, що ті контори голосніше за всіх боряться "тіпа" за моральність. У той час, коли тисячі парафій та зібрань різних деномінацій займаються вихованням моральності, деякі "вояки в натовпі", тощо, чинять різні провокаторські акції під гаслами боротьби за моральність та вірність Церкві. І Корч тут навіть не найбільша кака. НМСД.
    • 2009.03.16 | ziggy_freud

     мені теж іноді важко визначитись, що гірше...

     епатаж заради епатажу, демонстрація бовта як "мистецький жест", чи гопські способи боротьби з такими жестами. В цьому сенсі цензор і порнограф можуть виявитись взаємно корисними. "Кукушка лаєт пєтуха, за то чьто лаєт он кукушку" (с) російський клясик

     наприклад, суто як глядачеві візій мені дуже не сподобалась московська акція студентів-філософів "іпаццо за мєдвєжонка". Але я розумію, що штовхнуло їх на цю акцію, і заперечую такі методи перевиховання, як вигнання учасників з університету.

     отже, зрештою для мене "жест" прийнятніший, ніж зв*язані в усіх потенційних жестувальників руки. Корча просто задавила жаба, що хтось вміє епатувати публікум краще за нього. Тоді графоман дав пацанам вказівку побити арт-критика.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.16 | Горицвіт

      Re: мені теж іноді важко визначитись, що гірше...

      ziggy_freud пише:
      > наприклад, суто як глядачеві візій мені дуже не сподобалась московська акція студентів-філософів "іпаццо за мєдвєжонка". Але я розумію, що штовхнуло їх на цю акцію, і заперечую такі методи перевиховання, як вигнання учасників з університету.


      Якби не їх не вигнали з університету, то акція була б тупа і епігонська. Але репресії їх виправдали, мені здається, показали, що це справді жест.


      > отже, зрештою для мене "жест" прийнятніший, ніж зв*язані в усіх потенційних жестувальників руки. Корча просто задавила жаба, що хтось вміє епатувати публікум краще за нього. Тоді графоман дав пацанам вказівку побити арт-критика.


      Подібно і тут. Толік публічно показав хуй і жопу - це, м'яко кажучи, не ново. Але якщо його за це б'ють, то перформенси (і тим більше заяви) Толіка набувають змісту, стають політичною боротьбою.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.17 | Горицвіт

       І ще Ульянов один з дуже небагатьох журналістів-критиків, які

       які пишуть про мистецтво, не копіюючи прес-релізи. Така ситуація в Україні.
     • 2009.03.17 | Sean

      Re: мені теж іноді важко визначитись, що гірше...

      ziggy_freud пише:
      > отже, зрештою для мене "жест" прийнятніший, ніж зв*язані в усіх потенційних жестувальників руки.
      Але тут, брехати не буду, мені огидний і жест і його автор. Що не заперечує того, що гопників - за грати.

      > Корча просто задавила жаба, що хтось вміє епатувати публікум краще за нього. Тоді графоман дав пацанам вказівку побити арт-критика.
      До речі нмд публікум, котрий любить такий епатаж, замість того щоб плюнути (бажано в урну) і покрутити пальцем біля скроні, на подібні жести і заслуговує.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua