МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Найшла коса на камінь українського націоналізму

03/15/2009 | yuriy.syrotyuk
«14» березня 2009 року
Білосердешні на Тернопіллі викинули білий прапор

Панічна заява Блоку Юлії Тимошенко про те, що БЮТ «не братиме участь у фарсі, організованим Балогою під виглядом виборів до Тернопільської обласної ради» підтверджує повне банкрутство цього політичного проекту. БЮТ безславно капітулював після невдалої спроби поставити Тернопілля на коліна і відібрати в українців право на волевиявлення.

Бютівська брехня не має меж. Безсовісною маніпуляцією є заява Блоку Юлії Тимошенко про те, що «проведення виборів в Тернополі є порушенням закону, оскільки вони скасовані Верховною Радою України, судами та мають відповідне роз'яснення Центральної виборчої комісії».

Нагадаю політичним склеротикам – саме БЮТ був ініціатором проведення виборів у Тернополі. Фракція Блоку Юлії Тимошенко 18 грудня 2008 року майже в повному складі – 152 народних депутата – проголосувала за Постанову «Про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради». Тоді у грудні з Тернопілля білосердешні планували почати президентський бліцкріг.

Однак повне банкрутство бютівської політики в Тернопільської області призвело до катастрофічного падіння рейтингу білосердешних.

Відтак БЮТ почав діяти за принципом: якщо БЮТ не виграє вибори, то їх потрібно в будь-який спосіб відмінити.

Потворний шлюб партії Регіонів та Блоку Юлії Тимошенко 3 березня 2009 року породив незаконне рішення про відміну Тернопільських виборів. Союз БЮТу і ПР у голосуванні за відміну Тернопільських виборів та відставку Огризка вказують на ретельне виконання замовлень патронів із Кремля.

Замах на народовладдя обґрунтували фарисейською формулою: «в умовах кризи будь-які позачергові вибори небезпечні, непотрібні та дестабілізують ситуацію».

ПР і БЮТ спробували відібрати право голосу у громади патріотичного краю. Проте всім відомо, що 15 березня вибори проходитимуть у 84 адміністративно-територіальних одиницях. А забороняли вибори чомусь саме Тернопіллю.

Блок Юлії Тимошенко у своїй заяві смішить народ «загрозою брутальних виборчих технологій». Варто нагадати, що саме БЮТ застосував у Тернополі рейдерські судові рішення, погрози, тиск, силове протистояння та відверті спроби зірвати вибори.

Отримавши сьогодні відкоша у вигляді рішень Львівського апеляційного та Київського окружного адміністративних судів, БЮТ заявив, що капітулює на тернопільських виборах.

Мушу отверезити білосердешних фантазерів. На Тернопіллі клан БЮТу зіткнувся зовсім не з кланом Балоги. Найшла коса на камінь українського націоналізму – об'єднання «Свобода». А, головне, БЮТ напоровся на рішучість громади Тернопілля боронити свої права.

Панічна втеча БЮТу з Тернопілля – ніщо інше, як визнання власного безсилля. Справдилась народна мудрість: «Брехнею світ пройдеш. Але назад не вернеш».

Українці врешті побачили, що жодної різниці між кольоровими «мегаблоками» немає. І мене зовсім не здивує утворення нової промосковської «ширки» ПРіБЮТ, яка замахнеться на право українців всенародно обирати Президента.

Вірю, що після гідної відсічі політичним пройдисвітам на Тернопіллі, українці захистять свої права в цілій Україні.

Українські перемоги почнуться з Тернопілля!

Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Олег Тягнибок
-- Юрій Сиротюк Прес-служба ВО "Свобода"

Відповіді

  • 2009.03.16 | olegs

    Re: Найшла коса на камінь українського націоналізму

    Тягнибок - це провокатор, можливо фінансуємий антиукраїнськими силами !!!
  • 2009.03.16 | petro

    Re: Найшла коса на камінь українського націоналізму

    а мо б так хтось пояснив про що воно так мотає?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua