МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черновецький не сплатив 450 млн.гривень податків(\)

03/16/2009 | kotygoroshko
Податкова інспекція вимагає від мера Києва Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО терміново заповнити декларацію про доходи за минулий рік, пише газета «Дело» від 16 березня (№39 (792)).

Зокрема, в п`ятницю, 13 березня, начальник Державної податкової інспекції в Печерському районі Києва Вікторія МАЛЬЦЕВА публічно попросила мера Києва Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОГО подати декларацію за минулий рік.

Як запевнили «Дело» в прес-службі податкової інспекції Печерського району, аналогічне нагадування одержали й інші публічні люди. У той же час директор Департаменту масово-роз`яснювальної роботи і звернень громадян ДПАУ Віктор КОСАРЧУК визнав, що в податківців особлива увага до київського градоначальника. Інспекція очікує побачити в його декларації доходи від продажу минулого року «Правекс-Банку».

Як зазначає газета, в лютому минулого року Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ вельми вдало продав банк італійському Intesa Sanpaolo за 750 млн. доларів.

«Леонід Михайлович має сплатити податки з корпоративних прав, які виникли під час продажу "Правекс-Банку". Це стосується також дітей ЧЕРНОВЕЦЬКОГО — Степана і Христини», - пояснив В.КОСАРЧУК. У разі, якщо в декларації мера не виявиться рядка доходів від продажу банку, це може послужити приводом для перевірки.

«Підставою для проведення перевірки може послужити будь-яка публічна інформація», - пояснив «Делу» екс-заступник голови ДПАУ Сергій ВЛАСЕНКО.

Раніше, як зазначає газета, міністр внутрішніх справ Юрій ЛУЦЕНКО заявляв про те, що продаж «Правекс-Банку» відбувався через офшорні структури, що дозволило меру Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОМУ уникнути сплати податків у розмірі 450 млн. грн.

Тим часом більшість опитаних «Делом» держслужбовців і чиновників власні декларації ще не подали. У Верховній Раді за заповнення таких декларацій відповідає відділ кадрів.


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-305976.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua