МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інтерв'ю Огризка на Главреді (л)

03/16/2009 | Vyacheslav

Відповіді

 • 2009.03.16 | ak1001

  правда вылазит наружу наконец-то, Огрызко респект!

  - До якого моменту, на вашу думку, ви були професіоналом для Юлії Володимирівни, а потім стали міністром, який її радикально не влаштовує?

  - (сміється) Ну, ви знаєте, це цікаве питання, але, я думаю, що це сталось відразу після підписання листа щодо ПДЧ. І скажу вам відверто: уже в січні 2008 року, коли пані прем’єр побувала в Брюсселі, і ми запропонували їй зустріч не лише з генсеком Схеффером, а й зустріч з Радою (Північно-Атлантичною Радою НАТО– Ред.), від якої вона відмовилася, а потім фактично мене звинувачувала в тому, що я їй нав’язую те, що їй непотрібно.
 • 2009.03.16 | ak1001

  а Немиря то виявляється повний бовдур! (/)

  Але тим не менше, пан Немиря має досить позитивну репутацію в європейських дипломатичних колах…


  Дипломатія – це така специфічна сфера діяльності держави, де аматорства і самодіяльності бути не може. Як тільки це з’являється, починаються проблеми. Можу вам навести доволі свіжий приклад. Зустріч в штаб-квартирі НАТО, присвячена Україні. Українську делегацію очолював в.о. міністра закордонних справ Володимир Хандогій. У цей же час абсолютно неочікувано до Брюсселя відбув Григорій Немиря. У результаті він не був допущений на переговори. Для мене, наприклад, навіть як для другого секретаря це було би приниженням, якби я — другий секретар МЗС України попав би в коридор штаб-квартири НАТО, але не потрапив на переговори. Особистим приниженням Огризка Володимира Станіславовича. Але бути віце-прем’єр-міністром, заступником глави уряду і ходити по коридорам штаб-квартири НАТО, щоб більше нікуди не пустили, це вже приниження не тільки для конкретного посадовця, а для всієї держави. Якщо в уряді цього не розуміють, тоді ми маємо те, що маємо.
  А з якою метою віце-прем’єр Немиря взагалі поїхав до Брюсселя?
  Не знаю. МЗС діяло відповідно до директив Президента. Немиря міг би звернутися з листом, аби його включили до складу делегації, обгрунтувати свою участь, узгодити. Є просто елементарні правила, якими не можна нехтувати. Такі речі свідчать про необізнаність або зарозумілість. Без сумніву, це непрофесіоналізм на сто відсотків. Але такі речі в дипломатичній практиці просто є неприйнятними. Кар’єра дипломата починається з найнижчого рангу аташе: кожен рік він здобуває нові і нові знання, прислухається до старших колег, вчиться на власних помилках. Таким чином він набуває нормальний досвід, який потім трансформується у професіоналізм. Якщо немає такого досвіду, то можна звернутися до тих, у кого він є. Але не можна поводити себе, як слон у посудній лавці…

  ------


  а нам БЮТівці цим Немирею всі уха прожужали
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.16 | Михайло Свистович

   Не бовдур, а гниль і мудак

   Я це знав ще коли їздив з ним у складі делегації до Америки. І казав тим, хто його восхваляв. Потім приймав від них вітання про мою правоту, коли вони самі пересвідчилися у його мудакуватості. Ще до того, як він проявив її публічно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.16 | ak1001

    бл.... ты знал! ты знал! (с) голівуд

    а хто ж там не гнилой?

    там жеж из 150 з гаком вроде кандидатов на нормальные изначально штук 20 было

    а теперь оказывается что Шевченко гнилой, Немыря гнилой, Томенко к власти пускать нельзя

    полный писец
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.16 | Михайло Свистович

     Re: бл.... ты знал! ты знал! (с) голівуд

     ak1001 пише:
     > а хто ж там не гнилой?

     Григорій Омельченко має залишки совісті, ще є, якщо подумати
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.16 | ak1001

      это тот который сначала боролся с коррупцией ЕЭСУ

      а потом ее защищал?

      шо то сомнения берут
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.16 | Михайло Свистович

       Re: это тот который сначала боролся с коррупцией ЕЭСУ

       ak1001 пише:
       > а потом ее защищал?
       >
       > шо то сомнения берут

       Я ж казав про залишки :) Зрештою тоді здавалось, що Юля асазнала і більше не буде


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua