МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Урок інформаційної війни

03/17/2009 | keymaster
Про «кухню» інформаційних спецоперацій, особливості інформаційної війни проти спроб України по-новому подивитися на власну історію та про непрості відносини України з сусідами пише у своїй статті «Росія створила музей Голодомору в Севастополі. Урок інформаційної війни» на «Українській правді» Володимир В’ятрович.

«Останній приклад із «фальсифікацією» фотографій Голодомору в Севастополі чудово демонструє, як запускаються механізми інформаційної війни проти України», — пише історик.
Автор переконаний: «Відстоювання незалежності України не обмежується виключно політичною чи економічною сферами, воно чи не найбільше потрібне саме в інформаційному полі. Це завдання мають виконати незалежні українські медіа».

Насамкінець пан В’ятрович зазначає, що здатність великої європейської нації до виживання залежить від вміння співіснувати в складній системі міжнародних відносин, коли реформи стають заручником намагання окремих країн-сусідів вирішувати або нівелювати власні внутрішні проблеми створенням, в тому числі через підконтрольні ЗМІ, образу ворога.

Докладніше про це читайте на http://upa.in.ua/book/?p=380#more-380
та «Українській правді» http://www.pravda.com.ua/news/2009/3/16/91413.htm
Прес-центр ЦДВР


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua