МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кислинський: "БЮТ та КПУ планують розпочати переворот" (/)

03/17/2009 | Sean
Заступник Глави Секретаріату Президента України наголосив, що Глава держави сповнений рішучості змусити керівників органів державної влади, лідерів політичних сил перейти від жонглювань закликами до співпраці та кулуарної політики взаємознищення до реальних антикризових дій в інтересах країни та кожного громадянина.

«Протягом останнього часу Президент України доклав надзусиль для налагодження конструктивного діалогу, передусім з Прем'єр-міністром України з метою формування спільних антикризових рішень. Запрацював щотижневий формат наради Президента України, Голови Верховної Ради, Прем'єр-міністра, лідера опозиції та голови НБУ щодо першочергових завдань в економічній сфері. Попри всі песимістичні прогнози спостерігачів, зусилля Глави держави увінчалися першими успіхами: сьогодні парламент ухвалив першу узгоджену порцію змін до Держбюджету», - підкреслив А.Кислинський.

«Запорукою успішності таких спільних дій, у тому числі Глави держави і прем'єра, є виконання оголошеної на зустрічі 27 лютого 2009 р. президентської ініціативи щодо мораторію на ведення виборчої кампанії до 1 липня», - наголосив заступник Глави Секретаріату.

«Черговим підтвердженням відкритості Президента України до співпраці з главою уряду Ю.Тимошенко є спільна участь у саміті Європейської народної партії», - зазначив А.Кислинський.

«Проте існують підстави стверджувати, що запропонована Главою держави співпраця заради національного розвитку не знаходить щирої підтримки прем'єра. З одного боку, Ю.Тимошенко публічно демонструє готовність до спільних дій з Президентом, з іншого - знову взялася за «вересневий» сценарій поділу влади «на двох» і, як завжди, робить це таємно», - заявив заступник Глави Секретаріату.

«Пересвідчившись на тернопільських виборах у катастрофічному падінні своїх рейтингів, лідерка БЮТ замість щоденної прем'єрської роботи з відновлення довіри громадян, схоже, сконцентрувалася на виконанні чужих сценаріїв. Її мета - через зміни до Конституції та імпічмент Президента повністю і остаточно дестабілізувати державні органи влади на догоду зовнішнім чинникам. Крім того, така політична димова завіса, за задумом авторів, відволіче увагу громадян від безпорадності уряду перед проблемами людей», - наголосив А.Кислинський.

Заступник Глави Секретаріату повідомив, що цього тижня, в четвер, під час перебування Президента та прем'єра у Брюсселі, БЮТ зі своїми соратниками із КПУ планують розпочати процедуру імпічменту Президента України і зараз активно переконують керівництво Партії регіонів долучитися до цього процесу. Фактично, це покладе старт антиконституційному перевороту».

http://www.president.gov.ua/news/13193.html

sean

Відповіді

 • 2009.03.17 | Irma

  Re: Кислинський: "БЮТ та КПУ планують розпочати переворот" (/)

  Для противодействия негативным последствиям в БЮТ была избрана старая, как мир, тактика: все отрицать. Но этот номер больше не пройдет, народ уже прозрел....
 • 2009.03.17 | ak1001

  а що будемо робити як почнуть?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.18 | Д. А.

   Доведеться змінити ak1001 на АК47

 • 2009.03.17 | kapitan2r

  Re: Кислинський: "БЮТ та КПУ планують розпочати переворот" (/)

  Це мені нагадало сюжет пісні "Када в Биробіджані бил переворот". Не смешите меня, як казали в колись Одесі.
 • 2009.03.17 | Горицвіт

  ну сам по собі імпічмент - це не переворот

  якщо все буде по конституції. Що, звичайно, сумнівно. А при перших порушеннях президент буде мати підстави і мотивацію їх пересадити.

  Зміни конституції - це скоріше переворот. Там же не обійдуться без зменшення народовладдя, що заборонено по духу і, мабуть, по букві конституції.
 • 2009.03.17 | Irma

  Re: Кислинський: "БЮТ та КПУ планують розпочати переворот" (/)

  Поступове й невпинне падіння виборчого рейтингу, пов’язаного насамперед з економічною кризою і неспроможністю з нею впоратись, породжує для Юльки щось страшне.
 • 2009.03.18 | Мартинюк

  А реґіони знову поміняли пластинку

  Тепер вони ( устами Ганни Герман вже знову за імпічмент. А минуло тижня Януковича казав "та ну його нах, той імпічмент".
  То хто у них старший?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua