МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хоробрий Кислинський наполягає на державній зраді Тимошенко (/)

03/17/2009 | omela
спростовує Наливайченка, і наполягає, щоби Ющенко був арбітром. Готовий до відставки.


У Ющенка наполягають, що Тимошенко зрадниця. І хочуть його згоди
17.03.2009 17:44___ www.ПРАВДА.com.ua

Тема зради прем'єр-міністром Юлією Тимошенко національних інтересів України ще далеко не вичерпана і має широке підгрунтя для продовження.

Так у вівторок прокоментував висловлювання голови Служби безпеки Валентина Наливайченка* заступник глави секретаріату президента Андрій Кислинський. Він наполягає, що всі його заяви про втілення Тимошенко в нашій країні політичних і економічних сценаріїв правлячих кіл однієї з сусідніх країн побудовані на інформації з надійних джерел, достатньо обгрунтовані і підтверджені реальними подіями.

Кислинський вказав, що йому не відомі істинні мотиви й обставини, які спонукали керівника СБУ уникнути підтвердження обгрунтованості звинувачень на адресу Тимошенко. (...) Заступник глави секретаріату підкреслив, що доповість президенту про свої наступні кроки щодо підтвердження фактів діяльності вказаних осіб всупереч інтересам нашої держави. "У разі, якщо глава держави не погодиться з моїми оцінками, я подам заяву про відставку. Це - чесна і відповідальна позиція", - сказав Кислинський.

http://pravda.com.ua/news/2009/3/17/91511.htm

* Наливайченко під час звіту у ВР сьогодні заявив, що

СБУ не веде жодної кримінальної справи про державну зраду прем’єра Юлії Тимошенко. Він нагадав, що у серпні 2008 року СБУ перевіряла звернення секретаріату президента щодо державної зради прем’єр-міністра. "Ми робили неодноразові запити до служби зовнішньої розвідки навести додаткові факти, які в порядку статті 97 КПК можна службі взяти до перевірки. Жодного підтвердження або доказу державної зради не виявлено на сьогодні", - наголосив Наливайченко. "Твердження, що наводилися в зверненні спростовані. СБУ не веде жодної кримінальної справи проти прем’єра Юлії Тимошенко", - заявив він.

http://ua.pravda.com.ua/news/2009/3/17/91479.htm

Відповіді

 • 2009.03.17 | yes

  Молодець хлопець. Ні, таких потрібно на голову СБУ рекомендувати

 • 2009.03.17 | Sean

  от коли Ющенко погодиться або Кислинський подасть +

  omela пише:
  > "У разі, якщо глава держави не погодиться з моїми оцінками, я подам заяву про відставку. Це - чесна і відповідальна позиція", - сказав Кислинський.

  от тоді нмд буде про що казати

  p.s. До речі, зверніть увагу, він каже не про державну зраду (злочин), а про "зраду національних інтересів" (три слова без конкретного юридичного навантаження)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua