МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Росії "переможно шириться" © параноя

03/18/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення УНІАН:
http://www.unian.net/ukr/news/news-306334.html

У Міністерстві оборони РФ заявляють про зростання імовірності збройних конфліктів та їх потенційної небезпеки для Росії.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міноборони РФ, про це міністр оборони Росії Анатолій СЕРДЮКОВ сказав на розширеному засіданні колегії Міноборони РФ.

«Загалом аналіз військово-політичної ситуації дає нам змогу зробити висновок про зростання імовірності збройних конфліктів та їх потенційної небезпеки для нашої держави», - сказав А.СЕРДЮКОВ.

За його словами, військово-політична ситуація характеризувалася прагненням керівництва США до досягнення глобального лідерства, розширенням і нарощуванням військової присутності Сполучених Штатів і їхніх союзників у НАТО в регіонах, суміжних з Росією.

Він зазначив, що прагнення американської сторони були спрямовані на отримання доступу до сировинних, енергетичних та інших ресурсів країн СНД. «Активно підтримувалися процеси, спрямовані на витіснення Росії з простору її традиційних інтересів», - наголосив він.

«На військово-політичну ситуацію суттєво впливав міжнародний тероризм і релігійний екстремізм, незаконна торгівля зброєю. Вони дедалі частіше виявлялися в країнах, що межують з Росією», - додав А.СЕРДЮКОВ.

За його словами, безпосередньою загрозою національним інтересам і військовій безпеці Російської Федерації став «напад Грузії на Південну Осетію». «Ця спроба врегулювати конфлікт силовим способом була спрямована, передусім, на дестабілізацію ситуації на Кавказі» - додав він.

sean

Відповіді

 • 2009.03.18 | Историк

  Согласно законам пиарно-гламурного жанра,

  по которым развивается современная Россия, "внешнюю угрозу" надо теперь доказывать перфомансами, хеппенингами и разными ивентами. Так что за словами обязательно последуют дела...
 • 2009.03.18 | Чучхе

  Чим гірша ситуація в країні тим більше "зовнішньої загрози"

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.18 | kotygoroshko

   японці готуються бомбардувати Володосхід новенькими іномаркамиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua