МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Франція с Росієй - проти України в НАТО (л)

03/18/2009 | Bestt
"Нельзя принимать в ряды НАТО такие страны, как Украина и Грузия, без консультаций с Россией. Так заявил французский министр обороны Эрве Морен в интервью AP."


http://obkom.net.ua/news/2009-03-18/0900.shtml


ню-ню , успехов - Чехословакию они в 30=х под туже риторику слили...

Відповіді

 • 2009.03.18 | kotygoroshko

  пішли вони в пєсду

  НАТО не буде будувати в Україні дороги і проводити люстрацію, досить марити тим, що хтось прийде і витре нам сраку

  НАТО не надрукує в Україні книжки про http://www.solonin.org/full.php?show=content&id=212&type=stat , бо вони і в себе не дуже друкують

  НАТО не познімає пам*ятники Леніну

  та і х*й вижинеш з України російський флот, а без цього в НАТО не приймуть, та і НАТО х*й вижене той флот


  НАТО не замінить наскрізь гнилу судову систему в Україні
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.18 | Андреев А.В.

   Сей пост напоминает басню "Лиса и виноград"!

   Коль не могу вступить в НАТу (то есть достать виноград) - то на фиг та НАТа (на фиг тот виноград - он зелёный!)
  • 2009.03.18 | Мистер Кольт

   А как же "безопасность"?

   Собственно если они пошли туда куда их пслали, то оттуда они могут спросить - где бабло которое НАТО выделяло ежегодно на мероприятия связанные с информированием населения Украины об деятельности альянса... Получается деньги тю-тю... в НАТО не вступили... а отвечать кто будет?
  • 2009.03.18 | Хвізик

   дякую за це посилання (л)

   kotygoroshko пише:
   > http://www.solonin.org/full.php?show=content&id=212&type=stat
 • 2009.03.18 | Андреев А.В.

  Франція закликала не приймати Україну до НАТО ... (л)

  http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4106735,00.html

  Немецкая волна

  Франція закликала не приймати Україну до НАТО без консультацій з Росією

  Не можна приймати до лав НАТО такі країни, як Україна і Грузія, без консультацій з Росією. Так заявив французький міністр оборони Ерве Морен в інтерв’ю AP.  Не можна приймати до лав НАТО такі країни, як Україна і Грузія, без консультацій з Росією. Так заявив французький міністр оборони Ерве Морен ( Herve Morin ) в інтерв’ю AP.  При всіх міркуваннях про можливе розширення НАТО слід враховувати відносини з Москвою, вважає Ерве Морен. «Жодне рішення не повинно ухвалюватися без консультацій з російським сусідом»,- процитувало агентство AP французького міністра оборони. Як відомо, Росія різко негативно ставиться до зближення України і Грузії з Північноатлантичним альянсом. Питання прийняття цих країн до НАТО наражається на гостру критику Кремля.  За словами Морена, Франція також дотримується точки зору, що альянс має сконцентруватися на своєму ключовому завданні – бути гарантом колективної стабільності Європи і США, а не перетворюватися на «глобальне НАТО».  Цю заяву міністр оборони зробив напередодні дебатів у Національних Зборах щодо входження Франції до військових структур Північноатлантичного альянсу. У вівторок депутати парламенту мають розглянути ініціативу президента Ніколя Саркозі стосовно відновлення участі країни у військових структурах альянсу, з яких вона вийшла у 1966 році.  Сильний союзник  Тим часом експерт Товариства зовнішньої політики Німеччини Геннінґ Ріке висловив думку, що після повноцінного долучення Франції до НАТО Берлін отримає потужного союзника. Адже дві країни об’єднує незацікавленість у членстві України й Грузії в альянсі. За словами Ріке, Франція, як і Німеччина, хоче вибудовувати відносини з Росією на позитивах, а не на конфронтації.  Захар Бутирський (AP, AFP)

  Редактор: Володимир Медяний
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.18 | Мистер Кольт

   Re: Франція закликала не приймати Україну до НАТО ... (л)

   Союзников и пленных положенно кормить.... По мнению европейцев мы не нужны им ни в том ни в другом качестве.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.19 | GreyWraith

    Re: Франція закликала не приймати Україну до НАТО ... (л)

    Мистер Кольт пише:
    >Союзников и пленных положенно кормить.... По мнению европейцев мы не >нужны им ни в том ни в другом качестве.
    Деякі союзники самі себе годують. :)
 • 2009.03.18 | Max

  Франція -- проти України (і не лише в НАТО!)

  Німців мені навіть якось шкода. Теперішні німці то нарід зі зламаним хребтом.

  А щодо Франції... О-о-о, то є принциповий ворог України. Вже віддавна, і справа тут не в проросійськости французьких еліт (так, теперішні еліти таки є про-кремлівські). То мусить мати якусь глибшу основу.

  Згадаймо рік 1812: Наполеон йде на Москву. Яке місце в його "наполеонівських" планах відведено Україні? Заселити французькими колоністами, сама ж Україна мала отримати назву Наполеоніда (на честь відомо кого). Так що Гітлер зі своїми планами щодо нас оригінальний не був, він лише відкопав старий французький помисел.

  Україна? Тимчасове політичне непорозуміння. Такої держави раніше не було, і знову не буде невдовзі.

  Анна, донька Ярослава Мудрого, була королевою Франції, кажете? Вона ж росіянка була (як і славетні російські князі: сам Ярослав, Владімір І (Великий) та ін.) -- то ж кожному відомо! Так що ви, українці, тут ні при чому.

  До інших народів на схід від Лаби французи ставляться ненабагато ліпше. Для французів справжня Європа закінчується на Рейні. Німці -- то вже напівцивілізовані східноєвропейці, все, що східніше Лаби, то вже варварські краї. "Росія є єдина в Азії європейська великодержава" -- то було сказано лише аби приподобатись москалям (ну, варвари ж є піддатні на лестощі).

  Чомусь прийнято вважати, що вони традиційно мають поляків за союзників. Ага, якраз... Реальне їх ставлення до поляків є зверхньо-поблажливе (таке собі поплескування по плечах): будете чемними і слухняними, полячкове, то вельми цивілізована велика Франція щось вам подасть від щедрот своїх (а ні, то ні, вам же гірше, голото варварська).

  Так що є поважні підстави вважати, що НАТО, в якому бере участь Франція, то вже не те НАТО. В такому НАТО Україні не місце, шо власне й дано нам до зрозуміння.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.20 | Odesa

   Знали б Ви, як німці ставляться до французів!

   От вже дійсно, як до унтерменшів! З глибоким, сторіччями виплеканим і неодноразово затвердженим військовими перемогами презирством. Додам: цілком виправданим.
   От хоча б реальна сценка "з життя". Було 2 роки тому. Німець (Рейн-Вестфалія), дізнавшися, що я планую їхати і далі, до Франції, автом, почав бурхливо заперечувати, рекомендуючи потяг. Звісно, я зацікавився, чому. Несподівано емоційну відповідь цієї напрочуд інтелігентної і стриманої людини середніх літ я зрозумів і без перекладу. "Франс?",- ніяковіючи пояснював він, - "банг-банг-банг (показуючи кистями рук, як безладно б`ються одне об одне автомобілі)... Тьху!.."
 • 2009.03.18 | Shooter

  Є в мене така конкретна підозра...

  ...що подібні різкі публічні висловлювання з'явилися після того, як "хтось" Саркозі ґудзика покрутив. Бо той "хтось" попередив Саркозі, що чи "він/вона", чи братан Яник Україну в НАТО не поведуть - оскільки брат Пуцін їм пальчиком покивав.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.18 | Bestt

   Re: сами ж потом стонать будут

   когда Раша - Украину под себя подомнет - будут кучу баблосов вкидывать, что бы тут демократию востановить.

   ничему история дураков не учит
 • 2009.03.18 | Адвокат ...

  Хто сь здивований? Чи хто сь очикував від Срако-зі людської

  поведінки?
 • 2009.03.19 | Мірко

  Боїться конкуренції на ринку продажі збіжжя

  Тому хоче щоби Україна лишилася в камінно-добовому недо-українському стані. Сьогоднішний стан якраз задовільний.
  А іншим якраз сьогоднішня недо-Україна не цікавить. Та ж словаки із нас сміються.
  Подивіться кругом себе. Україна в кращім разі троянський кінь москвизни. А раби з колін стати не хочуть. Була Помаранчева Революція і забулася. Забули раби що за ідею стоїться а не за поодиноких особистостей. Отже жде нас або червоно-чорна революція або стан провінції Московщини.
 • 2009.03.19 | Pavlo Z.

  В тему (л)

  http://h.ua/story/181255/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.19 | GreyWraith

   НМД безтолкова стаття

   Типовий дупоголізм із рефреном "Україна втратила імідж надійного транзитера газу".

   От приклад:

   З такими самими аргументами, як і раніше, але з відповідним наданням інформації Росія виграла. ЄС на рівні свого парламенту, як і Баррозу, відреагував суворо, але не пощадив ні Росію, ні Україну, тоді як у 2006 р. критикував лише Росію.

   І як друге речення узгоджується із тезою, що Росія виграла? :) Тим більше, що якраз на Україну наїздів європейців не було: бо навіть дипломати із гуманітарною освітою розуміють, що передавати неіснуючий газ Україна не може...

   Швидше за все, джинса від "Газпрому". Як і ті писулі у світовій пресі, на які автор посилається...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.19 | Pavlo Z.

    Не можу погодитися - колега писала:)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.20 | GreyWraith

     Так їй і передайте

     Ще й добавте, що панікерство і агітація на користь ворога у прифронтовій смузі - це державна зрада.
 • 2009.03.20 | Олексійко

  Re: Франція с Росієй - проти України в НАТО (л)

  Чом ми не граємо у цьому напрямку - у східному? Треба формувати більш різноманітну систему геополітичних спілок та стосунків, й завжди тримати грайливого пальчика на кнопці, яку доля розмістила на дупі "друзів" та "братів"... ;)

  Китай надеется на активные меры Франции по восстановлению нормальных двусторонних отношений

  Официальный представитель МИД КНР Цинь Ган 19 марта на очередной пресс-конференции в Пекине призвал Францию предпринять активные действия по созданию условий для скорейшего возвращения китайско-французских отношений в нормальное русло.

  "Всем известна причина, приведшая к нынешнему состоянию китайско-французских отношений. И Франции также ясны соответствующие принципиальные позиции и важные озабоченности нашей стороны", -- сказал дипломат, отвечая на вопрос журналистов о возможности встречи руководителей Китая и Франция во время предстоящего саммита по финансовым вопросам в Лондоне.

  "Китай неизменно уделяет серьезное внимание отношениям с Францией и приложил огромные усилия в этом направлении", -- подчеркнул представитель МИД КНР. Политику страны применительно к китайско-французским отношениям уже изложили премьер Госсовета КНР Вань Цзябао и министр иностранных дел Ян Цзечи на пресс-конференциях в рамках недавних ежегодных сессий ВСНП и ВК НПКСК, добавил он.-о-


  Спецтема:
  Пресс-конференция МИД КНР
  ""Жэньминь Жибао" - одна из ведущих газет в мире". :)
 • 2009.03.20 | bazillio

  Re: Франція с Росієй - проти України в НАТО (л)

  Ну франция всегда была за россию, так что это не новость. А вот то что они вмешиваются в наши дела, это хреново. Да еще и Тимошенко подигрывает Путину!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua