МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко повинний сказати правду і тільки правду!

03/19/2009 | did
Тещо Віктор Ющенко повинний йти на вибори і стати вдруге Президентом України в національно свідомих українців не викликає сумніву. Ющенко наш ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ! Та Ющенко ще до початку виборчої компанії на основі аналізу економічної та фінансової ситуації повинний сказати чому українці не є господарями в своїй державі. І не тільки сказати а протиставити політичному популізму науковий підхід до подолання кризи. Треба висунути і реалізувати українский ПЛАН МАРШАЛЛА залучиши до цього весь національний ресурс. А то перемога в Тернополі може перетворитися в черговий *отстой* з присмаком бютівського українського прорива або ще краще висловлюванню Віктора Януковича*покращення життя вже зараз*.

Відповіді

 • 2009.03.19 | zmej_gorynych

  Re: Ющенко повинний сказати правду і тільки правду!

  Добрий день всім.

  Діду, Ви, мабуть, зовсім не дід (за життєвою мудрістю). Хоча "совка" нахапалися вдосталь, бачу.

  Інакше знали би, що в _цьому_ світі ніхто нікому нічого не винен.
  Це совкові пережитки, типу "мені держава винна", "царі/керманичі повинні зробити..., бути ..." і т.д.
  Насправді Ваша гармонія залежить виключно від Вас особисто. І ні від кого більше.

  Серйозніше, діду! :sol:


  did пише:
  > Тещо Віктор Ющенко повинний йти на вибори і стати вдруге Президентом України в національно свідомих українців не викликає сумніву. Ющенко наш ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ! Та Ющенко ще до початку виборчої компанії на основі аналізу економічної та фінансової ситуації повинний сказати чому українці не є господарями в своїй державі. І не тільки сказати а протиставити політичному популізму науковий підхід до подолання кризи. Треба висунути і реалізувати українский ПЛАН МАРШАЛЛА залучиши до цього весь національний ресурс. А то перемога в Тернополі може перетворитися в черговий *отстой* з присмаком бютівського українського прорива або ще краще висловлюванню Віктора Януковича*покращення життя вже зараз*.
 • 2009.03.19 | пан Roller

  Скажет на суде.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.19 | zmej_gorynych

   Re: Скажет на суде. Ага! :)). Так як і Кучма :)))Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua