МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сесія т.зв.новообраної Тернопільської обласної ради нелегітимна

03/19/2009 | beauty
БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
ПРЕС-СЛУЖБА

Заява Блоку Юлії Тимошенко в Тернопільській області

Сьогоднішня сесія так званої новообраної Тернопільської обласної ради є нелегітимною

Вперше в історії незалежної України на Тернопільщині сесію було скликано поспіхом, таємно вночі до завершення розгляду судових справ та, очевидно, через страх перед громадським осудом.

Блок Юлії Тимошенко в Тернопільській області інформує громадськість краю та всієї держави про беззаконня, яке твориться на теренах нашої області з моменту прийняття Верховною Радою України Постанови №1058-VI від 3 березня 2009 року про визнання такою, що втратила чинність Постанова ВР України №771-VI від 18 грудня 2008 року «Про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради».

Секретаріат Президента України через свого ставленика – голову Тернопільської ОДА Ю.Чижмаря, - використовуючи керівництво виконавчої гілки влади Тернопільської області, заручившись силовою підтримкою СБУ, здійснило практично захоплення вищого представницького органу – Тернопільську обласну раду. Їх незаконні дії відбулися в кращих традиціях рейдерських атак. Використавши Постанову Тернопільського окружного адміністративного суду від 11 березня 2009 року «Про визнання протиправним та скасування рішення Тернопільської обласної ТВК №87 від 6 березня 2009 року» (дана постанова суду жодним чином не може відмінити Постанову Верховної Ради України про відміну виборів до Тернопільської обласної ради), окремі учасники так званих перегонів, ввівши в оману тернополян та під загрозою розправи, змусили членів дільничних комісій проводити вибори, чітко розуміючи, що жоден представник Тернопільської ОДА та районних РДА не будуть притягнуті до відповідальності через відсутність будь-яких письмових розпоряджень. Вся відповідальність за незаконні дій буде покладена на представників територіальних та дільничних виборчих комісій, тобто пересічних, обманутих владою громадян.

Ми заявляємо, що всі основні рішення Тернопільська обласна територіальна виборча комісія приймала вночі, без будь-якого інформування учасників виборчого процесу, що суперечить чинному законодавству України. Зважаючи на наведені факти, буде поставлено під сумнів робота вищого представницького органу області, його легітимність та легітимність усіх прийнятих ним рішень. З самого початку своєї роботи, у 2006 році, територіальна виборча комісія приймала низку незаконних рішень, про що свідчать чисельні рішення судів. Піком беззаконня, за яке повинна наступити відповідальність, є момент підрахунку голосів, оголошення результатів та скликання сесії на 19 березня 2009 року. Всі свої дії Тернопільська обласна територіальна виборча комісія чинила всупереч ухвалам Окружного адміністративного суду м. Києва від 12 березня 2009 року «Про заборону фінансування та проведення виборів депутатів Тернопільської обласної ради» та від 18 березня поточного року «Про заборону Тернопільській обласній ТВК встановлювати результати виборів та офіційно публікувати їх», чим свідомо порушувала права учасників виборчого процесу, гарантовані Конституцією та Законами України. Варто зазначити, що Тернопільська обласна ТВК в день винесення рішення отримала копію даного документу та ознайомилася з ним.

Блок Юлії Тимошенко заявляє про нелегітимність сьогоднішньої сесії новообраної Тернопільської обласної ради. Згідно із законом “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, обрані депутати мають 20 днів на те, щоб відмовитися від мандату. Відповідно, впродовж 20-ти днів не можна було скликати сесію. Окрім цього, розпорядження про скликання сесії має бути опубліковано за 10 днів до її проведення із вказівкою часу і місця проведення. А якщо Чижмарь (голова облдержадміністрації, №1 в списку кандидатів у депутати облради від партії “Єдиний центр”) приймає рішення про проведення сесії, а підконтрольна ТВК виконує його забаганку, – то це є самоуправство. Це злочин, який може призвести до узурпації влади.

В терміновому порядку, з численними порушеннями чинного Законодавства України, була скликана та проведена сесія Тернопільської обласної ради за результатами виборів 15 березня 2009 року. Вперше в історії незалежної України на Тернопільщині сесію було скликано поспіхом, таємно вночі до завершення розгляду судових справ та, очевидно, через страх перед громадським осудом. До того ж в сесійну залу на засідання не були запрошені представники традиційних Українських церков, керівники управлінь області, голови районних рад, міські, селищні, сільські голови.

Блок Юлії Тимошенко в Тернопільській області звертається до прокуратури Тернопільської області з вимогою забезпечити дотримання законності та притягнути винних осіб до, встановленої законами, відповідальності.

Закликаємо громадськість Тернопільської області та всіх громадян України засудити беззаконня, вчинене Секретаріатом Президента України.

from beauty.net.ua for news=АТ=maidanua.org; Thu, 19 Mar 2009 10:43:54 -0400

Відповіді

 • 2009.03.19 | Західняк

  Re: Сесія т.зв.новообраної Тернопільської обласної ради нелегітимна

  ну і брешуть, постидалися б :-) нам у Тернополі все видко :-)Певно БЮТ сильно припекло,як вдаються до такого піару.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.19 | Адвокат ...

   УґУ(с). Моцьну "травичьку" їм ТЮлька пікинула!

 • 2009.03.19 | Taras-ods

  ХеХе! Так званний блок юлії тимошенко іде у небуття.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.19 | Адвокат ...

   "... А нє спєшитє нас хороніть!.."

   Кількість нахлєбників та патерналістів одними виборами знизити істотньо,-- не можливо.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.19 | Taras-ods

    Великі справи починаються з першого кроку :-)

    Адвокат ... пише:
    > Кількість нахлєбників та патерналістів одними виборами знизити істотньо,-- не можливо.


    спонсорів поменьшпє та нахлебніков з черевиками теж поменьшає.
    гадаю уколов вже придивився собі нову політичну зірку.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.19 | Адвокат ...

     І ця "звєзьда",-- Ґам-нюк-оФФчь!!!

     Taras-ods пише:


     > гадаю уколов вже придивився собі нову політичну зірку.
 • 2009.03.19 | vkhanas

  Так обманулося половина виборців

  Тернопільської области. Ай біда!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.19 | Адвокат ...

   Та ні х*я ваші тернопільчани ніпанімають!!!

   Незабаром вас запишуть у ті "казли, каториє мєшают ТЮлє работать".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.19 | vkhanas

    Re: Та ні х*я ваші тернопільчани ніпанімають!!!

    Та у нас тіко половина таких - ті хто на вибори невчасно ходять. А про другу половину ТЮЛя з Деревляним ще не опреділилися. Може їм "повезєт" і їх до козлів не засчитають?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.03.19 | Анатоль

  Re: Сесія т.зв.новообраної Тернопільської обласної ради нелегітимна

  >До того ж в сесійну залу на засідання не були запрошені представники традиційних Українських церков

  А нетрадиційних орієнтацій?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.20 | Koala

   Re: Сесія т.зв.новообраної Тернопільської обласної ради нелегітимна

   Анатоль пише:
   > А нетрадиційних орієнтацій?
   А вони 8% набрали і тепер скиглять...
 • 2009.03.19 | Михайло Свистович

  Таки нелегітимна

  beauty пише:
  >
  > Сьогоднішня сесія так званої новообраної Тернопільської обласної ради

  так званої новообраної так званої Тернопільської так званої обласної так званої ради :)

  >
  > Вперше в історії незалежної України на Тернопільщині сесію було скликано поспіхом, таємно вночі до завершення розгляду судових справ та, очевидно, через страх перед громадським осудом

  Точно не через цей страх. І хіба вночі?

  >
  > Ми заявляємо, що всі основні рішення Тернопільська обласна територіальна виборча комісія приймала вночі, без будь-якого інформування учасників виборчого процесу, що суперечить чинному законодавству України

  А чого ж БЮТівські представники не сиділи там і вночі? Ви якось визначтесь, що Ви оскаржуєте, саме проведення виборів чи неправильне їхнє проведення ТВК?

  >
  > Вперше в історії незалежної України на Тернопільщині сесію було скликано поспіхом, таємно вночі до завершення розгляду судових справ

  Тю, а коли в Ірпені БЮТ місцевий так робив, то БЮТу верхньому було пофіг? І чого б це? ;)

  >
  > До того ж в сесійну залу на засідання не були запрошені представники традиційних Українських церков

  Це вимога закону? І що за церковна дискримінація? Хіба не цинізм використовувати віру в брудних політичних розбрках?

  >
  > керівники управлінь області, голови районних рад, міські, селищні, сільські голови

  теж не обов"язкові

  >
  > Блок Юлії Тимошенко в Тернопільській області звертається до прокуратури Тернопільської області з вимогою забезпечити дотримання законності та притягнути винних осіб до, встановленої законами, відповідальності

  А в суді факт оскарження проведення сесії буде?

  >
  > Закликаємо громадськість Тернопільської області та всіх громадян України засудити беззаконня, вчинене Секретаріатом Президента України

  Щас :)
 • 2009.03.19 | omela

  повідомляє т.зв.прес-служба т.зв.Блоку так званої Юлії Тимошенко

  beauty пише:
  > БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
  > ПРЕС-СЛУЖБА
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.19 | vkhanas

   У так зв. пресслужби є так зване іменопрізвище

   і звать цю так звану прес-службу нібито Оленою Криницькою http://h.ua/story/182034/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.20 | Адвокат ...

    Та невжо???

    А був думав, що Вєлікая ТЮ не тіко паскудить, але й ся, улюблену, ПіАр`ить...
 • 2009.03.20 | Pavlo_M

  Ну і ну!!!

  Знову винен Секретаріат Президента. БЮТ хотів зірвати вибори, а СП не дав. Ось він Балога!!! Монстер!!! Це треба ж БЮТ переграв. Так чого доброго і Балогу люди почнуть поважати.
  Але це все намагання зберегти гарну міну при поганій грі. Самі наробили дурниць, а тепер мають результати.
  А дурниць вони наробили скрізь. Так що ми будемо спостерігати падіння чергової політичної сили. Ось тільки ПР щось ніяк свій рейтинг не втратить. Такі залізний в них електорат...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.20 | Михайло Свистович

   Re: Ну і ну!!!

   Pavlo_M пише:
   >
   > Ось тільки ПР щось ніяк свій рейтинг не втратить. Такі залізний в них електорат...

   Вони теж втрачають (донедавн навіть швидше за БЮТ), просто на Сході немає своєї "Свободи"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.20 | GreyWraith

    Ваші слова - та Богу до вух

    Які є підстави стверджувати, що втрачають? І на чию користь?

    А в принципі поява нових обличь тішить. Навіть того самого ЄЦ, над яким я збиткувався. :) Вони таки довели своє право на життя, молодці. Хоч і номенклатурна партія, але таки міцно збита і кваліфікована. Навряд чи великі дурниці наробить, на відміну від БЮТ. Треба віддати належне Балозі: організаторські здібності у нього є.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.20 | Михайло Свистович

     Re: Ваші слова - та Богу до вух

     GreyWraith пише:
     > Які є підстави стверджувати, що втрачають?

     Вибори-2007. соцопитування, особисті спостереження мої т моїх знайомих.

     > І на чию користь?

     В основному на користь абсентеїстів. Частково на користь комуняк. Був час втрачали і на користь БЮТ, але ці втрати, передбачаю, сильно зменшаться, якщо не зникнуть.

     >
     > А в принципі поява нових обличь тішить. Навіть того самого ЄЦ, над яким я збиткувався. :) Вони таки довели своє право на життя, молодці.

     На Тернопіллі довели

     > Хоч і номенклатурна партія, але таки міцно збита і кваліфікована

     Я б на Вашому місці не стверджував так, нічого про неї не знаючи :)

     > Треба віддати належне Балозі: організаторські здібності у нього є

     З огляду на ЄЦ поза Тернополем, ці здібності чомусь не використовуються ;)
 • 2009.03.20 | Микола Гудкович

  Ви стаєте надто передбачуваними! Так нецікаво!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.20 | Oksana

   Re: Ви стаєте надто передбачуваними! Так нецікаво!

   Тернополяни підло посміли зневажити бютівський рейтинг. Через те уряд працюватиме наполегливіше і коштів даватиме більше для Тернополя. Щоб всі задумались над помилкою під час голосування. З надійних джерел стало відомо, що вже з 1 квітня середньомісячна зарплата усіх тернополян, хто голосував за БЮТ становитиме 1000 євриків, а хто проти отримуватиме стільки ж скільки раніше. Нехай тепер тернополяни мучаться.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua