МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Зелені провокації» в Одесі влаштовують люди Гурвіца (відео)

03/19/2009 | Майдан-ІНФОРМ
19 березня одеська міліція затримала двох чоловіків, що вчинили хуліганський напад на опозиційного депутата Одеської міської ради Олексія Гончаренка, який йшов на засідання міськвиконкому. Сценарій провокації оригінальністю не відрізнявся: в бік депутата знову, як і кілька днів тому біля Приморського суду, полетіли презервативи, наповнені зеленкою. В цей час біля мерії відбувалися одночасно кілька мітингів одеситів, незадоволених міською владою, і працювали камери практично всіх місцевих телеканалів. Але хуліганів це не зупинило. Можливо вони були впевнені у власній безкарності, можливо – просто стали жертвами власної недолугості. «Яка влада, такі й теракти», - сумно пожартував один зі свідків хуліганства. «Теракт», попри всю зухвалість, вийшов на диво невдалим: юнак, що йшов назустріч О.Гончаренку, витяг з кишені «снаряд» з зеленкою, щоб поцілити ним у «мішень», але його рух був помічений одним з депутатських помічників, той вчасно зреагував і зеленка полетіла на дорогу. Старший з нападників підняв її і з усієї дурі пожбурив в бік Гончаренка, але не розрахував траєкторії: депутата тільки зачепило, а основний удар потрапив просто на міліціонера, який стояв трохи далі. Правоохоронцю повністю залило обличчя і забруднило форму; доволі багато зеленки опинилося також на першому нападникові (див. відео). Обидва хулігани були затримані і відвезені в райвідділ міліції. «Зеленкометами» виявились: один з лідерів підконтрольної меру Едуарду Гурвіцу організації «Свободная Одесса» Владислав Казаков (голомозий чоловік з бородою) і Дмитро Мицукевич (білявий юнак з наплічником в яскравій куртці). В.Казаков при затриманні вигукував: «Це не я! Це провокація!» І навіть у райвідділі продовжував стверджувати, що це не він, аж доки не привезли відео з місця події, після якого він вже не мав що сказати. При огляді особистих речей затриманих наплічник Міцукевича виявився просто скарбницею різного цікавого начиння - окрім запасного презерватива з зеленкою там знайшлися: металева ручка від самовара (вочевидь може бути використана в ролі кастета); великий настінний термометр з чималою кількістю ртуті; ніж-різак для паперу; порожній футляр від швейцарського походного ножа; обойма петард; електрокип’ятильник; ліхтарик, підозріло схожий на електрошокер. Так би мовити, портативний набір «активіста». Пропонуємо вашій увазі відеозапис нападу:

Відповіді

 • 2009.03.20 | Сергій Кабуд

  Одеса вдругий раз шокує беспределом, це що з Приднестрівя?

  звідки ці налізли?

  чи їх підселили з огляду на порт, нафтогон, тощо як до стратегічного міста?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.20 | So_matika

   Нє, це місцевий колорит

   Ця "Свободная Одесса" - це група підтримки Гурвінека, спецзагін по провокаціях в реалі і срачах в інтернеті. Виховані Корчем, до речі - давнім Гурвінековим другом, кажуть навіть далеким родичем.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua