МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Всановити в Полтаві памятник страти Кочубея та Іскри

03/20/2009 | did
Полтавська облрада заборонила використати 1мн. 600тисяч гривень на виготовлення та встановлення в Полтаві памятника українському патріоту державотворцю Івану Мазепі виділених українською державою. Треба було на ці гроші виготовити та встановити в ПОЛТАВІ памятник страти Кочубея та Іскри але на пядесталі цього памятника викарбувати їхній лист-донос на великого Гетьмана України Івана Мазепу кату українського народу Петру Першому. Це було б дуже повчально і показово в якій Україні ми живемо.

Відповіді

  • 2009.03.20 | осередок небайдужих полтавців

    Re: Всановити в Полтаві памятник страти Кочубея та Іскри

    Було б непогано встановити пам'ятник 18-літній доньці Кочубея Марії (Мотрі), яка безсоромно залізла в постіль 68-літнього гетьмана Івана Мазепи і віддала йому своє палке дівоче кохання, яке в подальшому посварило давніх палких друзів Кочубея та Мазепу, ставши каталізатором поділу українського козацтва на два табори, наслідком якого стало поразка українців у Полтавській битві.
    Цікаво, а Тимошенко бува не стрибала в постіль до Ющенка?
    Роблячи історичну паралель пропонуємо встановити в Полтаві між будівлями міської ради та колишнім будинком дворянського зібрання (нині кінотеатр ім. І.П. Котляревського) пам'ятник Марії (Мотрі) Кочубей з фрагментом коси-німба, як у Юлі Тимошенко, щоб це було вічним нагадуванням усім українським жінкам та їх коханцям - гетьманам того, що не треба переносити палкі жіночі пристрасті в державну політику.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua