МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

150 людей «захопили» Головне слідче управління Генпрокуратури

03/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін не чекав, що, пообіцявши в ефірі «Свободи слова» допомогти трьом жінкам, які скаржилися на суддівське свавілля, і запросивши їх прийти до нього у прийомний день з документами, в понеділок зіткнеться з натовпом у 150 осіб, кожна з яких вирішила скористатися нагодою.

Натовп заполонив приміщення Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України і нікуди йти не збирався, а розгублений чиновник не знав, що робити, оскільки прийняти всіх фізично б не зміг.

Врешті решт, як це часто буває, народ самоорганізувався й взяв справу до своїх рук. Мешканець Енергодару Іван Морщавка (біля року займав посаду мера, перемігши на дострокових виборах, після чого більше не висувався, а займався захистом людей від свавілля чиновників різного рівня, в т.ч. і суддів) запропонував впустити людей до актової зали і там домовитись, як вийти з ситуації. Вже у залі він запропонував утворити громадську організацію, скориставшись тим, що тут знаходяться люди з більшості регіонів України, й обрати групу людей, яка б зібрала всі справи присутніх та подала впорядковані документи до ГПУ.

Ренат Кузьмін пристав на таку пропозицію й пішов приймати інших людей, а народ ще трохи похазяйнував у приміщенні. В актовому залі провели збори, обрали головуючого й секретаря, постановили утворити Всеукраїнську громадську організацію з робочою назвою «Комітет спротиву суддівському бандитизму». Обпали керівну раду у складі 19 чоловік та її голову. Ініціатор «заварухи» І. Морщавка від пропозиції очолити Комітет відмовився, мотивуючи це тим, що ефективно працювати може лише киянин, оскільки доведеться мати багато справ саме з розташованими у столиці інстанціями. Й на чільне місце обрали киянку Ніну Карапетян.

Після зборів люди пішли пікетувати Верховну Раду з вимогами очистити суддівські лави від злочинців та провести судову реформу. У середу провели ще одне пікетування, а сьогодні о 13.00 проводять третє.

Відповіді

 • 2009.03.20 | Almodovar

  народ починає робити

  те, що повинен був робити неселюк Ющенко. Чи не згадати тут "Інтернаціонал", боронь Боже?
  Коли ми кажемо "почалося", то це починається тоді, коли люди об"єднуються проти продажної влади кровососів, очолюваної бездарними організаційними імпотентами, вискочками-неселюками,чесними газовими "Соньками-Золотими ручками", двічі несудимими нехамами та іншими підрахуями, підрахуйками та гінекологами.
  "До Корита!"-ось їхнє гасло.
  Я знаю одну суддю,що, почувши про можливе введення довічного ув'язненняза хабарі, тепер знаходиться в перманентному стані шокової істерики, і, не знаю як за хабарі (із свічкою, як кажуть, не стояв), а до дурки вона скоро дотягне.
  Ой, дочекаються...
 • 2009.03.20 | Юрій Шеляженко

  молодці!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.20 | Cemen

   Re: молодці!

   Судді це лише один гвинтик репресивного апарату старої ситеми.
   Не думаю, що ця система так вільно дасть себе знищити.
 • 2009.03.20 | bazillio

  Re: 150 людей «захопили» Головне слідче управління Генпрокуратури

  Это еще мало обиженных пришло, их тысячи. Надо штурмом брать кабмин и выселять Тимошенко! ))
 • 2009.03.20 | Schwarzkopf

  Деякі чиновники на "свободу" до

  Шустрика частіше ходять ніж на роботу. Тусовка дає можливість "себя показать" та на інших лайном пошвиряти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.20 | Almodovar

   Re: Деякі чиновники на "свободу" до

   особливо незрозуміло, що робить у Шустера недоросль-недоумок українофоб і невіглас Лещенко? Чи він не знає, що його обов'язок-чистити взуття шефу і очко на параші. Шо віін робе на телебаченні, це етнобидло?
 • 2009.03.22 | Валерій

  Re: 150 людей «захопили» Головне слідче управління Генпрокуратури

  Може пора і у ЛЬВОВІ навести поря док з мафією в судах


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua