МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черновецький обговорив стан своєї психіки із Чорномирдіним (/)

03/20/2009 | OlenaSt
Черновецький: я не псих, я геній

Мер Києва Леонід Черновецький виключає проходження ним психіатричної експертизи.
Про це він сказав під час зустрічі з послом Росії Віктором Черномирдіним, повідомляють "Українські новини".

"Звичайно, я ніколи ні на які експертизи не піду, це моє принципове рішення", - сказав мер Києва.

При цьому він висловив побоювання, що у разі, якщо його все-таки змусять пройти таку експертизу й за її результатами визнають недієздатним, то його можуть усунути з посади голови Київської адміністрації.

"Жахіття полягає в тому, що наше законодавство передбачає насильне звільнення з посади, якщо експертиза визнає мене несамовитим. Зрозуміло, як буде працювати експертиза", - поскаржився Черновецький послові.

Мер повідомив, що 19 березня він одержав листа від Міністерства охорони здоров'я із проханням пройти таку експертизу. У зв'язку із цим він запитав у Черномирдіна, чи немає у посла сумнівів щодо його психічної спроможності, додавши при цьому, що не боїться ніяких експертиз.

Свою поведінку Черновецький пояснив тим, що усі талановиті люди мають дивацтва і як приклади назвав письменника Федора Достоєвського й ученого Альберта Енштейна.

"Геніальність завжди межує із божевіллям - це чиста правда. Немає жодного видатного політика, бізнесмена, економіста у світі, який не був би диваком", - сказав Черновецький.

Разом з тим він повідомив, що має у розпорядженні рейтинги політичного впливу в країні, згідно з якими він входить до десятка найбільш впливових людей України й упевнений, що його вплив буде тільки зростати.

У зв'язку із цим він закликав Черномирдіна дати оцінку подіям в Україні, які стосуються таких репресій проти нього особисто. Крім того, з аналогічним проханням мер звернулося до лідерів політичних сил, серед яких прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Він нагадав, що Тимошенко у свій час пройшла через в'язницю, але вважає, що можливе перебування в психіатричній лікарні страшніше, ніж в'язниця.

"А зробити з мене божевільного для нинішньої влади не проблема", - підкреслив Черновецький

Разом з тим мер запевнив, що вітатиме будь-які перевірки з боку вищих органів державної влади в Київміськадміністрації й Київській міській раді.

Як відомо, комісія Верховної Ради з розслідування порушень Конституції й законів столичною владою виступає за проведення експертизи психічного здоров'я Черновецького.

http://kiev.pravda.com.ua/news/49c37e0d2fad8/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua