МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи Київ - столиця України?

03/20/2009 | Квандр
Оригінал, жартівник та й взагалі епатажний тип Олесь Бузина знову презентуватиме свого "Вурдалака Шевченка в "Книжковому супермаркеті" (!), але вже оновленого та доповненого. Нова книжка стала втричі товстішою від свого попереднього варіанту, який в свій час наче бомба розірвався в українському культурному середовищі та викликав гострий та скандальний дискурс навколо себе. В "Вурдалаці" з’явилися нові глави - "Ангел" скандальні спогади сучасників національного "поп-ідола" Тараса Григоровича.

Шановні панове літератори, критики, журналісти та шанувальники національної спадщини запрошуємо Вас долучитися до дискурсу з Олесем Бузиною наступної суботу.

Ви дізнаєтесь про зовсім іншого Кобзаря - не генія й святого, а заздрісника й алкоголіка. Незграбного ловеласа, що відбирає в колишньої нареченої подарунки. Охоронця моральності, що шпигує за дружиною друга. Та «революціонера», що розкаявся та благає у влади прощення. Цю темну сторону Тараса завжди ретельно приховували. Але вона є…

Місце проведення презентації: Московський проспект, 6 (м. Петрівка), "Будинок книги та медіа"

Час та дата: 21 березня 2009 року о 16.00

Акредитація та додаткова інформація:
+380674061261,
+380675366864


Отже, Бузіна знову буде доводити, що українці в Києві - маргінали (якщо такі презентації в Києві проводяться). Зрештою, важко цьому заперечувати, коли зранку в метро бачиш, скільки киян читають "Сегодня" - газету, що регулярно друкує опуси плешивого негідника. Ці читачі вважають себе українцями, а своє місто - столицею України. У це важко віриться, бо вони "підтримують рубльом" українофоба, купуючи його газету.

Колись Бузіну побили за "Вурдалака". Можливо, перед виборами хтось знову провокує щось подібне (мовляв, десь активізувався Тягнибок, десь Бузіна), але чи ми втілимо їхні плани? Є краща путь. Хтось же дає місце для таких презентацій, хтось же видає "Вурдалаків"! Якщо кияни після цього купують книжки цих видавництв у таких супермаркетах, то Київ - точно не столиця України. Радше це Львів або Тернопіль - там Бузіна не презентується.

Відповіді

  • 2009.03.20 | Мірко

    Тернопіль столиця України, а Київ райцентр колонії

    Москви.
    Стид. Фе київляне...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua