МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Савік питає - Чи почуваєте себе хохлом?

03/21/2009 | Мірко
Було, з нудьги подивився в архів та натрапив на Савіка "лайв" iз 10го числа.
Питається ведучий: Чи почуваєте себе хохлом? (а це мудрець питав якраз тому що сам наш Президент наказав був СБУ сторожити країну від якоїсь надпродукції хохлів)

Дивлюся, слухаю, слухаю. Сидять круг стола семеро людей. Пятеро з них шверґочать по московськи, а двоє, принципово по українськи. Бачу сидять вельмишановні Поколов, Карасьов, Портнов і Жидов, і дуже мудро доводять один одному що хохлів таки не било нема и бить нє буде.

Не знаю що думати.

Але я собі гадаю що напевно таки є хохли. Та хіба ж президент на тім розуміється, ні? Лише не знаю точно хто це вони. Думаю собі, міркую:

Чи може це ті умовно другорядні які в українській державі державною мовою не володіють, творючи собою касту недолугих недо-українців? Може. Але чомусь на смиренних пригнічених хохлів вони ніяк не виглядають. Напевно це я тут помилився.

А може це ті які у власній українській державі українською мовою гарно володіють але довкілля відповідає їм московською,та й ефір їм теж московський, і тому почувають себе якось чужинцями на нашій, не свої землі? Може це якраз вони.

Чи може це ті що українську таки знають але вже так здавна привикли до того що є, що не помічають і навіть інакшого уявити не можуть. Ще й стидаються своєї мови. Це як було на недавній словацькій телепрограмі, коли питають чи ви українська сімя і чи можуть дітки щось задеклямувати, мати каже - агов Наташа давай краще па человічеськи Пушкіна!

Отже я переконаний що Савікова статистика опитування це повна брехня. Хохлів в Україні не цих Савікових опитаних 13% а принаймі повних 40%.

Лише порадьте мені, сторонному з далекої Канади, - котрі із вищезгаданих є якраз тими хохлами?

Це ж важливо. Бо кого від чого СБУ має охороняти?

Відповіді

 • 2009.03.21 | yes

  Re: Мені якось доказували, що термін хохол стосується +

  тільки тих українців, які проживали у союзі за межами України десь там у Казахстані, Сибіру, Москві іт.д.

  Хохлами стали українці, які перестали жити рідною культурою, а жили совєтскою чи інтернаціональною культурою.

  Саме про таких і говорить Ющенко.

  Тобто, з тих відвідувачів Шустера два, які балакали українською таки можуть тягнути на українців, а чотири інших - хохли.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.21 | Pavlo Z.

   Хохол - це етнічний українець, якому Україна пофігу.

   yes пише:

   > Тобто, з тих відвідувачів Шустера два, які балакали українською таки можуть тягнути на українців, а чотири інших - хохли.
   Тоді й Петя Симоненко - не хохол:)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.22 | Мірко

    Ну тоді який процент в Україні Хохлів?

    Ну й по вашому тоді Петя КомуСовок якраз хохол. Слова українського не міг з гортанки видусити цілу програму.

    Савікове опиутування показало лише 13% хохлів в Україні. Я не вірю. Число мусить бути не менше 40%. За вашим параметром то якраз вийде десь так.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.22 | BROTHER

     Не треба слідом за Москвою давати людям ярлики

     Вони саме цього від нас і хочуть. Ви один відсоток виведете, інші другий, так і повалять Україну, поділивши її народ на хохлів, бандерівців, кацапів, москалів і тому подібне. Треба більше говорити про те, що нас об'єднує. Вони нас хочуть пересварити, а ми як діти, ведемося... Я вважаю доволі непослідовним виступати проти імперської Москви і в той же час вестись на її пропаганду.

     Взагалі, вважається неввічливим називати людей так, як вони самі себе не називають. ГБешна пропаганда діє за відомим принципом: розділяй і володій. І ви туди ж? Зупеніться, бо буде запізно.


     Мірко пише:
     > Ну й по вашому тоді Петя КомуСовок якраз хохол. Слова українського не міг з гортанки видусити цілу програму.
     >
     > Савікове опиутування показало лише 13% хохлів в Україні. Я не вірю. Число мусить бути не менше 40%. За вашим параметром то якраз вийде десь так.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.22 | Мірко

      Re: Не треба слідом за Москвою давати людям ярлики

      BROTHER пише:
      > Вони саме цього від нас і хочуть. Ви один відсоток виведете, інші другий, так і повалять Україну, поділивши її народ на хохлів, бандерівців, кацапів, москалів і тому подібне. Треба більше говорити про те, що нас об'єднує.<

      Докази на стіл. Що нас обєднує? Ану, лиш тому що із тим розпочали, - то гляньмо на бесідників якраз цеї Савікової програми. Що їх поєднувало? Одно. Усі семеро досконало знають московську мову. Тепер будуйте Брате, на цім обєднанню державу (вже не говорю про націю). Що вийде? В найкращім разі Московщина "лайт".

      >Вони нас хочуть пересварити, а ми як діти, ведемося...<

      Що значить "нас"? Щоби нас пересварити мусить бути якесь "ми". Яке "ми" було на екрані?

      >Я вважаю доволі непослідовним виступати проти імперської Москви і в той же час вестись на її пропаганду.
      >

      Може мене тупого обдурили. Геть усі 46 мілйонів українського населення гарненько володіють українською. Ну й тим самим поважають українську націю, культуру, історію, героїв.
      Чи може один з нас травички накурився? :crazy: Не знав що ваша вітчизняна вже конкурує з нашою Бритійсько Колумбійською золотою. ;) З успіхом!

      > Взагалі, вважається неввічливим називати людей так, як вони самі себе не називають. ГБешна пропаганда діє за відомим принципом: розділяй і володій.<

      Попалися братчику. А як ворог переіменовує себе щоби баламутити підкурені голови? Московщина стає Росією і вже за вашою лоґікою нас русинів в обійми обєднання взяли.

      >І ви туди ж? Зупеніться, бо буде запізно.<

      Є запізно. Вже політологи багато знатніші від мене точно зрозуміли:
      Буде українська Україна або Болшая Украина. Іншого не буде. (хіба що з часом Большая стане областтю Московії)
      Голодомор спрацював. Час боротися з тим було 18 років тому. Сьогодні ПіСУАР / Хохландія /Голодоморія іде наступом по цілім фронті. Навряд чи зупинуться на Збручі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.22 | BROTHER

       Москва круте колесо з одного боку, а Ви з іншого

       Мірко пише:
       > BROTHER пише:
       > > Вони саме цього від нас і хочуть. Ви один відсоток виведете, інші другий, так і повалять Україну, поділивши її народ на хохлів, бандерівців, кацапів, москалів і тому подібне. Треба більше говорити про те, що нас об'єднує.<
       >
       > Докази на стіл. Що нас обєднує? Ану, лиш тому що із тим розпочали, - то гляньмо на бесідників якраз цеї Савікової програми. Що їх поєднувало? Одно. Усі семеро досконало знають московську мову. Тепер будуйте Брате, на цім обєднанню державу (вже не говорю про націю). Що вийде? В найкращім разі Московщина "лайт".
       >
       > >Вони нас хочуть пересварити, а ми як діти, ведемося...<
       >
       > Що значить "нас"? Щоби нас пересварити мусить бути якесь "ми". Яке "ми" було на екрані?
       >
       > >Я вважаю доволі непослідовним виступати проти імперської Москви і в той же час вестись на її пропаганду.
       > >
       >
       > Може мене тупого обдурили. Геть усі 46 мілйонів українського населення гарненько володіють українською. Ну й тим самим поважають українську націю, культуру, історію, героїв.
       > Чи може один з нас травички накурився? :crazy: Не знав що ваша вітчизняна вже конкурує з нашою Бритійсько Колумбійською золотою. ;) З успіхом!
       >
       > > Взагалі, вважається неввічливим називати людей так, як вони самі себе не називають. ГБешна пропаганда діє за відомим принципом: розділяй і володій.<
       >
       > Попалися братчику. А як ворог переіменовує себе щоби баламутити підкурені голови? Московщина стає Росією і вже за вашою лоґікою нас русинів в обійми обєднання взяли.
       >
       > >І ви туди ж? Зупеніться, бо буде запізно.<
       >
       > Є запізно. Вже політологи багато знатніші від мене точно зрозуміли:
       > Буде українська Україна або Болшая Украина. Іншого не буде. (хіба що з часом Большая стане областтю Московії)
       > Голодомор спрацював. Час боротися з тим було 18 років тому. Сьогодні ПіСУАР / Хохландія /Голодоморія іде наступом по цілім фронті. Навряд чи зупинуться на Збручі.
       *************************************************

       Тобто Ви вважаете, що якщо в Вас особисто нема нічого спільного з людьми, які були в Шустера, то відповідно нема і нічого такого, щоб єднало може й не всіх, але більшість українських громадян? Я Вас правильно зрозумів?

       Я ж не кажу, що мене, чи когось іншого обов'язково має об`єднувати щось з людьми, яких хтось запросив на якусь програму. Це дуже мала вибірка до того ж доволі тенденційна. Я Вам кажу про всі 47млн. Хоча б 50-60 відсотків з них повинно щось об`єднувати, інакше гаплик! Ви зрозумійте мене правильно, коли нема єдності в більшості людей країни з якихось важливих питань, то нема і країни, війна. Ви ж не хочете сказати, що нема нічого такого, у чому б 60% громадян нашої країни не були б згодні?

       Ми просто зобов`язані знайти якісь об`єднуючі моменти. А мовою можуть і не володіти доволі дружні до українців люди, які однаково поважають і свою, і українську культуру. Якщо такі люди згодні з тим, що державною мовою в Україні має бути українська, та визнають необхідність її знати нехай і в майбутньому, то їм легко можна пробачити те, що вони їю не володіють зараз. Якщо їхні діти знатимуть укранську мову краще за своїх батьків - це вже прогрес. І не треба у такому делікатному питанні наїжджати, як танк! Чи Ви дійсно вважаєте, що дорослих людей, в яких є родини, робота, які не отримали свого часу відповідної україномовної освіти через совковську систему, зараз треба примусово вчити української? Тоді я Вам наведу приклад з "гаряче коханої" в Україні Америки. Будь ти тричі китайцем чи українцем, матимеш рівні права незалежно від володіння англійською. Але володіти англійською треба, якщо ти бачиш себе успішним підприємцем чи робітником, не кажучи вже про юристів, лікарів, політиків та інших.

       Я не знаю, як це Вам довести, але дуже багато людей в Україні, які нажаль не володіють в достатній мірі українською мовою з різних причин, але доволі дружньо ставляться до української культури, ніяким чином не заперечуючи право українців мати свою державу та зберігати свою культуру. Просто озирніться навколо, то є наші люде. Як ми будемо ділити людей на своїх та чужих з точки зору, а чи знають вони українську, ми залишимося насамоті. Україні потрібна пітримка того ж Заходу, а Захід вже відійшов від таких критеріїв давно. Вони там на Заході нас просто не зрозуміють.

       P.S. Чесно кажучи, я не дуже переймаюся тією програмою Шустера та подібними проектами. Савік запитав про хохлів, бо знає, що це буде мати резонанс. А як так, тоді і запитання це буде коштувати дорого. Спитав - поклав гроші до кишені, а ми тут з Вами, як барани вперті один одному доводимо щось, ніби працюємо на нього. Я на нього не працюю, а Ви? Гадаю, що й Ви теж не працюєте, але піаримо його ту дурнувату ідею, ніби щось з того матимемо.

       Розумієте, якби на ТБ йшлось про те, як і що садити на землі, як вести свій бізнес, які закони захищають наші права, як корінного населення, які різновиди малого бізнесу мають пільгове кредитування, які види малого бізнесу будуть мати довгострокову державну підтримку, що робити - свій бізнес, або квалифікована робота... Ось це мене цікавить. А той Савік як прийшов, так і піде. Він шоумен, заробляє на різних "шкандалях". Чи нам дійсно в цьому житті не вистачає тільки видовищ? Та хай їм грець! Люде з малку до стару тільки й думають, як і де заробити на життя, а Савік "тут, как тут" про хохлів...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.03.22 | Савр

        Re: Москва круте колесо з одного боку, а Ви з іншого

        Чи хто чув якою мовою балакають сини та дочки пп.Литвина, Кузьмука, Поплавського і іже з ними? Наче ніколи української і не чули!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.03.23 | GreyWraith

         Теж мені, моральні авторитети

         Ці три клоуни вже себе так дискредитували, що в нормальному суспільстві вже б вулиці підмітали, а не паскудили б своїми рилами телеефір. І якою мовою їхні вилупки із дурною спадковістю розмовляють - яка різниця?
       • 2009.03.23 | Мірко

        Re: Москва круте колесо з одного боку, а Ви з іншого

        BROTHER пише:

        > Тобто Ви вважаете, що якщо в Вас особисто нема нічого спільного з людьми, які були в Шустера, то відповідно нема і нічого такого, щоб єднало може й не всіх, але більшість українських громадян? Я Вас правильно зрозумів?
        >

        Неправильно. Я показав що якраз Є то що єднає і бесідників Шустера і 46 мілйонів населення України. А це знання московської мови.

        > Я ж не кажу, що мене, чи когось іншого обов'язково має об`єднувати щось з людьми, яких хтось запросив на якусь програму. Це дуже мала вибірка до того ж доволі тенденційна.<

        Зрозуміло. Це я лише вживаю як привід. Бачив, бачу, чую і читаю подібне, і нераз на міжособистому рівні.

        >Я Вам кажу про всі 47млн. Хоча б 50-60 відсотків з них повинно щось об`єднувати, інакше гаплик!<

        Це якраз те що і я кажу.

        >Ви зрозумійте мене правильно, коли нема єдності в більшості людей країни з якихось важливих питань, то нема і країни, війна.<

        А що я казав. Якраз то саме.

        >Ви ж не хочете сказати, що нема нічого такого, у чому б 60% громадян нашої країни не були б згодні?<

        На таке абсолютне питання є очевидна відповідь. Усі згодні що гівно смердить, що вода мокра і т.п. На цій згоді державу не збудуєш - ані націю.

        >Ми просто зобов`язані знайти якісь об`єднуючі моменти.<

        Приклади вищенаведені. Глупота. Якщо треба за тими моментами шукати, - то їх нема. Запитую - чому пісьля 18 років незалежности треба шукати за тим чого нема.
        Нажаль бо не створили.

        >А мовою можуть і не володіти доволі дружні до українців люди, які однаково поважають і свою, і українську культуру.<

        Звісно.

        >Якщо такі люди згодні з тим, що державною мовою в Україні має бути українська, та визнають необхідність її знати нехай і в майбутньому, то їм легко можна пробачити те, що вони їю не володіють зараз.<

        Згідний на сто процент.

        >Якщо їхні діти знатимуть укранську мову краще за своїх батьків - це вже прогрес.<

        Якщо. А якщо для тих молодих знавців мови не буде телепрограм, книжок, фільмів, веб сайтів і т.д., то держава поповнила злочин проти якраз цих наймолодших.

        >І не треба у такому делікатному питанні наїжджати, як танк!<

        Виклик, не наїзд. Виклик.

        >Чи Ви дійсно вважаєте, що дорослих людей, в яких є родини, робота, які не отримали свого часу відповідної україномовної освіти через совковську систему, зараз треба примусово вчити української?<

        Формального навчання не треба. Досить було би 100% українське телебачення, часописи, книжки, реклями, музика, і от за 12 місяців 95% українців стають україномовними. Приїдте до Канади і за рік будете цвірінкати по анґлійськи без усяких формальних навчаннь. АЛЕ є і противне. Коли навчиш дітей українську мову у школі, а якщо поза школою будуть часописи, книжки, фільми, ТВ, реклями, музика ігри іт.п. чужою мовою, - то ваші юні студенти перейдуть на цю чужу мову - а будуть уважати ці "уроки" української мови якоюсь непотрібною мукою, на рівні із лекціями латини.

        >Тоді я Вам наведу приклад з "гаряче коханої" в Україні Америки. Будь ти тричі китайцем чи українцем, матимеш рівні права незалежно від володіння англійською. Але володіти англійською треба, якщо ти бачиш себе успішним підприємцем чи робітником, не кажучи вже про юристів, лікарів, політиків та інших.<

        Я якраз про це! В Україні володіти московською треба, якщо ти бачиш себе успішним підприємцем чи робітником, не кажучи вже про юристів, лікарів, політиків та інших. А української на жаль цілком не треба.

        >Я не знаю, як це Вам довести, але дуже багато людей в Україні, які нажаль не володіють в достатній мірі українською мовою з різних причин, але доволі дружньо ставляться до української культури, ніяким чином не заперечуючи право українців мати свою державу та зберігати свою культуру.<

        Не знаю як це зможете довести. По реальних прикладах видно противне. За користання української мови на Хрещатику може привести до бійки. Здається за Черновецького нічого на ліпше за останний час не змінилося. Не буду казати вже про Харків, чи Одесу.

        >Просто озирніться навколо, то є наші люде.<

        Наші? Щоби були наші мусить бути якесь "ми". А того, як бачите, нема.

        >Як ми будемо ділити людей на своїх та чужих з точки зору, а чи знають вони українську, ми залишимося насамоті.<

        Тим я висвітлую 2 проблєми. Першу, це недолугий брак українізації за останніх 18 років. А другу це те що ці недо-українці чинуть багато більш ефективний тиск на москвизацію України ніж українці на її українізацію. Ну гляньте на першу сторінку цього сайту, - якою мовою рекляма там здолу? А завтра?

        >Україні потрібна пітримка того ж Заходу, а Захід вже відійшов від таких критеріїв давно.<

        Тих критерій і не мав. Їм треба ринок із легким доступом. А переклади коштують. Їм корисніше мати москвомовну Україну, або може навіть не мати України взагалі.

        >Вони там на Заході нас просто не зрозуміють.<

        Не розуміють. І не шанують, бо українці самі себе не шанують.

        > P.S. Чесно кажучи, я не дуже переймаюся тією програмою Шустера та подібними проектами. Савік запитав про хохлів, бо знає, що це буде мати резонанс.<

        Як, по вашому, це є неактуально, тоді чому є ресонанс? Неможе бути і одно і друге. А савіка я не розумію. Тому вже пів року не дивлюся, а от так мені передвчора попало.

        >А як так, тоді і запитання це буде коштувати дорого. Спитав - поклав гроші до кишені, а ми тут з Вами, як барани вперті один одному доводимо щось, ніби працюємо на нього.<

        Боюся що через ці фантазії що усе впорядку, замість мати українську Україну матимемо Большаю Украину. Значить якщо українізація сходу не буде успішна, тоді будуть лише два висновки - або відступ за отанню барикаду, або втрата усього (крім може тої дурнуватої "територіяльної цілісності" - без українців)

        >Я на нього не працюю, а Ви? Гадаю, що й Ви теж не працюєте, але піаримо його ту дурнувату ідею, ніби щось з того матимемо.
        >
        > Розумієте, якби на ТБ йшлось про те, як і що садити на землі, як вести свій бізнес, які закони захищають наші права, як корінного населення, які різновиди малого бізнесу мають пільгове кредитування, які види малого бізнесу будуть мати довгострокову державну підтримку, що робити - свій бізнес, або квалифікована робота... Ось це мене цікавить. А той Савік як прийшов, так і піде. Він шоумен, заробляє на різних "шкандалях". Чи нам дійсно в цьому житті не вистачає тільки видовищ? Та хай їм грець! Люде з малку до стару тільки й думають, як і де заробити на життя, а Савік "тут, как тут" про хохлів...<

        Діалектики тут не треба. Савік дурний чи мудрий і чи заробляє чи ні різниці не робить. А справді почалося від напрямної Президента Ющенка для СБУ. Там де всі інші міністерства усе прогавили, тепер СБУ буде боротися із хохлизацією України! Ну а хто являється тими хохлами, це якраз то що я хотів би знати.

        Може ви не зауважуєте. Коли читаєте саме цей Майданівський сайт нераз є лінки на інші українські сайти. Скільки із них україномовні? Чи можна навіть по них "навиґувати" не знаючи московської?
     • 2009.03.23 | Schwarzkopf

      Re: Не треба слідом за Москвою давати людям ярлики

      BROTHER пише:
      > Вони саме цього від нас і хочуть. Ви один відсоток виведете, інші другий, так і повалять Україну, поділивши її народ на хохлів, бандерівців, кацапів, москалів і тому подібне. Треба більше говорити про те, що нас об'єднує. Вони нас хочуть пересварити, а ми як діти, ведемося... Я вважаю доволі непослідовним виступати проти імперської Москви і в той же час вестись на її пропаганду.
      >
      > Взагалі, вважається неввічливим називати людей так, як вони самі себе не називають. ГБешна пропаганда діє за відомим принципом: розділяй і володій. І ви туди ж? Зупеніться, бо буде запізно.

      Кожна нація має певний відсоток своїх "героїв". Рушієм антиукраїнської політики совдепії і нинішньої РФ завжди були КГБ-ФСБ. Я впевнений, що без сьогоднішньої кремлівської істерії не було б в Росії так багато ворогів України. У мене таке враження, що росіяни навіть у кінці минулого строліття більш толерантно відносились до незалежності України, державності України. Наприклад, був такий випадок в 1979 році під час служби в ракетній бригаді в офіцерському гуртожитку група випускників КПІ, добряче випивши пива "Кольское" (звичайно з горілкою), на весь поверх горланила пісню "Про жовто-блакитний стяг".Це майже фантастика в ті часи - але ніхто гебістам про цей факт не заклав. Для довідки - місцевий гебіст викликав на допити старлея за те, що він прослуховував у себе вкімнаті через VEF-12 "Голос Америки".
    • 2009.03.22 | АБВГ

     Хохол - це вже вищий щабель розвитку Гомо Совєтікуса

     Совєтікусів в УССР була більшість.
     Вольних і невольних.
     З 1991 року вони стали переходити в хохли (як Кучма, що переписав навіть свою національність в паспорті) і в українці.
     Більшість молоді України на 2009 рік вже є українцями, хоч багато хто з них є суржикомовним.
     Чому так?
     Запитайте в такси, чому вона не вовк.
     Вона пояснить: "Так нас селекціонували експерти."
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.23 | Мірко

      Розумію. Хохол це недо-українець - і недо-совок

      А продукція додаткових хохлів, з чим Ющенко наказав СБУ боротися, то від чого?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.23 | АБВГ

       Хохол вже не совок, але ще недо-українець.

       Правильна НМД формула сучасного хохла така :
       Хохол вже не совок, але ще недо-українець.
       Великий крок вперед, між іншим.
       Ще не нашим духом дихає, але вже до нього принюхується без огиди.
       ...
       Ще є совки. І немало.
       "Інтернаціоналісти" - переселенці.
       Словом - вся таблиця періодичної системи народонаселення, розложеної по ступеню зростання української свідомості.
       Від інертних, до ураново-згубних.
       Елементи активно переходять в нові групи, об"єднуються, взаємодіють, розпадаються...
       Каталізатори діють на нашу користь.
    • 2009.03.23 | GreyWraith

     Тоді решті 27% соромно. Вже добре

  • 2009.03.21 | BROTHER

   Одна така била себе в груди: "Я хахлушка напалавіну!"

   Жалюгідне дівча водночас ніби пишалося своїм українським корінням, але назвати його інакше боялося. Вона інакше про себе і сказати не могла - звикла. Бо скажи вона замість того, що вона Українка та ще й з наголосом на "ї", суспільство московських сраколизів виблює її з себе, як націоналюгю жовто-блакитну. Таке враження, що називаючи себе "хахлушкой напалавіну", вона ніби навмисне принижувала себе, щоб підкреслити "вєлікодєржавниє" риси кацапні, на які вона аж ніяк не претендує і перед якими схиляє голову.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.21 | Pavlo Z.

    Re: Одна така била себе в груди: "Я хахлушка напалавіну!"

    BROTHER пише:
    > Таке враження, що називаючи себе "хахлушкой напалавіну", вона ніби навмисне принижувала себе, щоб підкреслити "вєлікодєржавниє" риси кацапні, на які вона аж ніяк не претендує і перед якими схиляє голову.
    У мене аналогічне враження.
   • 2009.03.21 | АБВГ

    А от вже й 100% росіяни в Швеції завелись

    Готуються на конкурс Євробачення в Москву.
    Посольству Росії б радіти, що Європа накінець затанцює під російську дудку (балалайку)!
    http://www.youtube.com/watch?v=aVG57ROdRoU
    А дипломати протестують!
    ЩЕ МАЛО РОСІЙСЬКОГО?
    Знову "наполовину хохлушки" на сцені?
    Чи що ще не так?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.22 | BROTHER

     Дінг-а-лін, дінг-а-лін... Лаша тумбай... Уи деоунт вана пут ін..

     А вони гадали, що тіки з расПутіна можно глузувати, чи з бджіл Ющенка?

     Коли Швеція, то Каргаполов не зна, як реагувати! А як Грузія чи Україна, то вони реагують на рівні рефлексів. "Хуйова мода"(ц)
 • 2009.03.21 | АБВГ

  Що Ви ображаєтесь, як дєвочка?

  Це ж тільки добра сімейна гра Старшого Брата з молодшими.
  В дружній сім"ї у кожного є ласкаве ім"я.
  Саме тому в сім"ї вольній і новій СССР росіяни ніжно називали :
  Прибалтів - лабусами і фашистами.
  Молдаван - мулями і циганами.
  Кавказців - арами, чорними, гризунами, гірськими козлами.
  Азіатів - чурками з очами і бабаями.
  Українців - бендерами і хохлами.
  Як правило, Старший Брат не замічав в республіках, хто якої національності. Коли туди їхав.
  "Нам и за границей иностранцы ни к чему. А зачем в Союзе национализм разводить?"
  Коли ж вивозив аборигенів до Сибіру - то якщо й замічав, то лише кожного десятого. Рідко коли десять з десяти, як кримських татар.
  Тому вищенаведені терміни - це просто шютка ума.
  Що тонка компанія і розуміє.
  На відміну від Вас.
  Утончатись потрібно, а не бути букою.
 • 2009.03.22 | Уколов

  Передайте вашому клоуну, що я ніколи в житті не був на Шустері

  Відмовився з принципових переконань.
  І досить спекулювати на моєму прізвищі, бо я вернусь і пригадаю Донцова. Втім, помийна яма, на яку перетворився Майдан, не варта такої уваги. Ви просто смішні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.23 | GreyWraith

   Ну, із БЮТопетросянами нам не зрівнятися

   Скільки шнурочку не витися, а кінець буде. Не можете навести порядок в економіці і впоратися із кризою? стали російськими підстилками? - геть із української влади! Сьогодні - Тернопіль, завтра - вся Україна...

   І ніякий шльондросуд не врятує. :)
  • 2009.03.23 | yes

   Re: Бач, Уколов вже намагається вибратися із помийної ями

   Хоч свідомо туди заліз.

   Тепер нова баюра для поросят - біля Яценюка - у ній ще не так всі вимазані лайном.

   Гайда до неї!
  • 2009.03.23 | Мірко

   Вибачаюсь перед паном Уколов, його там не було

   Серед моножества чужомовних слів ведучого, я не не так зрозумів прізвище. Винуватий якийсь Вадім Карасьов а не мій співбесідник.
   Зараз поправлю ориґінал.

   Уколов пише:
   > Відмовився з принципових переконань.
   > І досить спекулювати на моєму прізвищі, бо я вернусь і пригадаю Донцова. Втім, помийна яма, на яку перетворився Майдан, не варта такої уваги. Ви просто смішні.<

   Тішусь що український політик мову знає, :) лиш дивуюсь як можна клястися Донцовом і в один час до БЮТу належати. Проте бачу що пан голосував Проти звільнення Огризка. Тут якесь справжне роздвоєння. Час стрибнути?
  • 2009.03.24 | Schwarzkopf

   Автореферат дисертації БРИЖИЦЬКОЇ СВІТЛАНИ

   НАЦІОНАЛЬНЕ САМОСТВЕРДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

   ТА ЙОГО ВПЛИВ НА СТАНОВЛЕННЯ

   НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ УКРАЇНЦІВ

   (друга чверть ХІХ ст. – середина 20-х рр. ХХ ст.)

   http://www.lib.ua-ru.net/inode/4709.html
 • 2009.03.23 | selu

  Re: Савік питає - Чи почуваєте себе хохлом?

  Нікуди не дітися від того, що хохол це найвище, що є в людини. І ніколи нічого поганого не означав. Хіба що серед змоскалених.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua