МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тернопільські вибори треба переголосувати

03/21/2009 | Горицвіт
Звинувачення в фальсифікаціях так і не мають розвитку і збираються піти в пісок за звичкою. Але для демократії важлива процедура. Приписки на виборах руйнують електоральну демократію, як і зрив виборів з боку уряду.

Головні партії, органи влади, плюс громадські організації, які спостерігають, плюс експерти, - мають підписати пакт про чесні вибори і провести повторне голосування, "гарантовано чесне". В рамках цих домовленостей БЮТ відмовляється від своєї тези, що вибори - це злочин проти народу, підтверджує відданість вільним виборам як основі конституційного ладу, обіцяє припинити практику блокування будь-яких виборів, як зручних для себе, так і незручних, обіцяє визнавати результати. Всі правлячі партії, в т.ч. ЄЦ, обіцяють не застосовувати адмінресурс. Можливо, вносяться зміни в відповідні закони, розробляється процедура контролю на президентських і парламентських виборах.

При цьому, як доказ добрих намірів і перевірка процедур, проводиться повторне голосування в Тернопільську облраду.

Відповіді

 • 2009.03.21 | vkhanas

  Re: Тернопільські вибори треба переголосувати

  Я однозначно "За"!
 • 2009.03.21 | Koala

  У вас є докази приписок? В студію

  і в прокуратуру, прошу
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.22 | Юрій Шеляженко

   Викрита схема фальсифікації виборів на Тернопільщині (/)

   http://batkivshchyna.te.ua/?page=news&newsid=823&sub=

   Стало відомо, чому результати голосування 15 березня в Тернопільській області були такими неординарними.


   Виявляється, що скандал під ТВПК «Збруч» отримав своє продовження. З надійних джерел надійшла інформація, що було надруковано значно більше виборчих бюлетенів, від реальної їх потреби.

   Тепер зрозуміла головна мета такого вчинку. Всі ці бюлетені розвезено головами РДА по своїх районах, де вночі, на передодні виборів, з ними була проведена відповідна «корегуюча» робота.

   Залякані працівники районних державних адміністрацій у день виборів заходили на виборчі дільниці, маючи на руках вже заповнені бюлетені. Як підтвердження свого голосування, вони приносили чисті бюлетені, що і ставало в подальшому запорукою збереження їх робочого місця.

   Цю схему було запропоновано та успішно реалізовано в життя секретаріатом Президента України.

   Впевненості в даній ситуації надавало те, що в момент економічної кризи на Тернопільщині, де здебільшого функціонують бюджетні установи і, практично, відсутнє велике промислове виробництво, населення, перебуваючи під страхом залишитися без роботи, були змушені підкоритися політичним провокаціям ОДА.

   Таким чином, ставши заручниками ситуації, люди могли і не знати, яка політична сила «помічена», в заздалегідь підготовленому бюлетені, до обласної верхівки. Їхня справа не вимагала великого, достатньо вкинути відмічений бюлетень у виборчу урну, а натомість чистий повернути вищому начальству, як беззаперечний доказ свого голосування.

   Ось так, під страхом бути позбавленими єдиного, подекуди, джерела доходу для сім’ї, населення Тернопільського краю було втягненим в чергову владну ницість.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.22 | vkhanas

    Re: Викрита схема фальсифікації виборів на Тернопільщині (/)

    Угу. Схема викрита з посиланням на Хай Вей. Опублікована схема 20 березня. У мене єдине запитання: якщо такий факт був, то чому бютівці, котрі масово представлені у райадміністраціях та інших виконавчих структурах стільки часу мовчали?
    Боялися? Так на Хай Веї у них ціла мережа дописувачів, котрі постійно зливають все що зливається і придумується у штабі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.22 | Юрій Шеляженко

     Є тільки одне пояснення: купа БЮТівців продались Чижмарю.

     Випадок не оригінальний, після Виборів-2006 Черновецький теж купив половину київської фракції БЮТ.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.22 | vkhanas

      Re: Є тільки одне пояснення: купа БЮТівців продались Чижмарю.

      ну тоді Чижмарю окрім БЮТу продались і РУХ, і УНП, і Социки, і Литвинівці і НУНС і Свободівці і КУН - оскільки всі вони, представлені у районних адміністраціях причому на рівні голів, або заступників голів РДА та начальників профільних управлінь.
      Занадто просте пояснення результатів виборів окрім всемогутності Чижмаря.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.22 | Юрій Шеляженко

       Так вони представлені в райадміністраціях?

       Тоді однозначно продались.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.03.22 | vkhanas

        Re: Так вони представлені в райадміністраціях?

        У райадміністраціях реально представлені усі політичні сили,котрі брали участь у виборах на Тернопільщині. За мінусом, мабуть, комуністів, регіонів та ВУ. Скажімо БЮТ і литвинівці контролюють взагалі цілі галузі...
   • 2009.03.22 | Koala

    А можна було відповісти на поставлене питання?

    Я не про байки казав, а про докази. Ти, до речі, сам був на тих виборах - то як, бачив щось подібне?
   • 2009.03.23 | GreyWraith

    Как страшно жить!

    Юрій Шеляженко пише:
    >
    >Виявляється, що скандал під ТВПК «Збруч» отримав своє продовження. З >надійних джерел надійшла інформація, що було надруковано значно >більше виборчих бюлетенів, від реальної їх потреби.
    Ну раз пішли посилання на "надійні джерела", то все стало ясно. :lol: В даному випадку ніяких надійних джерел не потрібно: якби справи відбувалися так, як написано, то ознаки шахрайства очевидні. Так що БЮТівським юристам і всі карти в руки: заяви, акти, позови, слідство, суди... І вже із конкретними свідками.

    >Залякані працівники районних державних адміністрацій у день виборів >заходили на виборчі дільниці, маючи на руках вже заповнені бюлетені.
    Одне єхидне запитання: невже на Тернопілщині такі грандіозні стада працівників районних адміністрацій, і тільки вони? :)

    Плюс невже їх залякали настільки круто, що БЮТ при всіх своїх можливостях не зміг як речовий доказ навіть за величезні гроші і всі гарантії судів і голови уряду перехопити хоча б один лівий бюлетень? :lol:

    >Впевненості в даній ситуації надавало те, що в момент економічної >кризи на Тернопільщині, де здебільшого функціонують бюджетні >установи і, практично, відсутнє велике промислове виробництво, >населення, перебуваючи під страхом залишитися без роботи, були >змушені підкоритися політичним провокаціям ОДА.
    Видно, БЮТ підбрав нездалих піарників, яких вигнали навіть із ПРУ. :) Це саме в Донбасі досі популярна точка зору, що без промислових гігантів (і, відповідно, ПРУшних промислових феодалів) і трава не росте...

    >Таким чином, ставши заручниками ситуації, люди могли і не знати, яка >політична сила «помічена», в заздалегідь підготовленому бюлетені, до >обласної верхівки.
    А як це можливо? Виборці сліпі, чи для них зробили величезний об'єм дурної роботи із заклеювання мільйонів конвертів?

    >Ось так, під страхом бути позбавленими єдиного, подекуди, джерела >доходу для сім’ї, населення Тернопільського краю було втягненим в >чергову владну ницість.
    Припустимо, ця нечувана ницість таки відбулася. Тоді слід визнати, що БЮТ боягузливо втік з поля бою, навіть не спробувавши боротися. Хоч мав величезну потугу це неподобство зірвати - хоча б силами членів виборчих комісій і спостерігачів. І як на таких нездар покладатися? :lol:
 • 2009.03.21 | Pavlo Z.

  Ідея добра і конструктивна, а тому - нездійснЕнна.

  Бо їм усім потрібна війна.
 • 2009.03.21 | Олексійко

  Re: Тернопільські вибори треба переголосувати

  Все має бути, перепрошую, згідно з демократичною процедурою: розслідування, збір фактів, формування доказів, суд, перевибори. Хай цим займається програвша сторона - БЮТ. А ми помилуємося. ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.21 | Горицвіт

   ми вже милуємось

   Олексійко пише:
   > Все має бути, перепрошую, згідно з демократичною процедурою: розслідування, збір фактів, формування доказів, суд, перевибори. Хай цим займається програвша сторона - БЮТ. А ми помилуємося. ;)


   Вони не збирають доказів, це вже ясно, зате будуть ще жорсткіше боротися проти проведення наступних виборів. Проконтролюють, який суддя не зовсім Медведчуку лояльний, поміняють, наберуть більше штурмових бригад, всяке таке. Це весело, але сумно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.21 | Тестер

    А може вже громадянську вІйну починати???

   • 2009.03.21 | GreyWraith

    Re: ми вже милуємось

    Горицвіт пише:
    >Вони не збирають доказів, це вже ясно, зате будуть ще жорсткіше >боротися проти проведення наступних виборів.
    Результат БЮТ показав, ЧОГО вони на тернопільских виборах справді боялися - щоб ніхто не дізнався про реальне величезне падіння їхньої популярності. :) Справа у тому, що люди схильні підтримувати саме сильних і могутніх і відвертатися від вчорашніх кумирів, що втратили силу. Сумно, але факт.

    >Проконтролюють, який суддя не зовсім Медведчуку лояльний, поміняють,
    Бути лояльним до 30% куди простіше, ніж до 8%. :) Тому не один суддя міркує про себе: "Зараз вони мені погрожують завтрашінми карами, коли я зроблю не так. Але ж зовсім не очевидно, що із ними самими буде завтра. Може, їх виженуть, а коли почнеться розбір польотів, то битимуть за порушення вже мене, і ті не зможуть, та й не факт, що захочуть захистити..."

    >наберуть більше штурмових бригад, всяке таке.
    Ті ж самі міркування і у звичайних членів штурмових бригад, ще й з поправкою на репутацію "Свободи", від якої годі сподіватися лібералізму до ворогів. :) Єдині, кому нікуди відступати, - це депутати від БЮТ. Цим справді є що втрачати, і вони будуть надриватися за своє...

    >Це весело, але сумно.
    В першу чергу - прогнозовано, а це головне. :)

    Важливіше подбати про майбутнє - про репутацію тих же нових, від "Свободи" до ЄЦ. Парламентські вибори не так і далеко...
  • 2009.03.21 | omela

   +1

 • 2009.03.21 | GreyWraith

  Розігналися... На радість БЮТ...

 • 2009.03.21 | omela

  життя вчить що нічого не вчить: обіцянки БЮТа нічого не варті

  1. Досі жодних доказів фальсифікацій не надано, а значить немає підстав для переголосування.

  2. КВУ вибори схвалив.

  3. Якщо там щось і докидали, то не більше, ніж на інших виборах. То що, тепер всі переголосовувати?

  Горицвіт пише:
  > Головні партії, органи влади, плюс громадські організації, які спостерігають, плюс експерти, - мають підписати пакт про чесні вибори і провести повторне голосування, "гарантовано чесне". В рамках цих домовленостей БЮТ відмовляється від своєї тези, що вибори - це злочин проти народу, підтверджує відданість вільним виборам як основі конституційного ладу, обіцяє припинити практику блокування будь-яких виборів, як зручних для себе, так і незручних, обіцяє визнавати результати.

  Обіцянки БЮТа нічого не варті, що добре видно на прикладі коаліційних угод, на прикладі тернопільских виборів - котрі БЮТ призначив, а потім скасовував як власник свого слова, на прикладі численних "замирень" Тимошенко з Ющенком, тощо.

  Вистачає визнати результати голосування не дісйними, і "домовленості" буде зірвано вже на цьому етапі. Після чого БЮТ все зробить (зокрема із суддями), щоби ці вибори взагалі ніколи не відбулися, бо вони нічого не отримають.

  З ким ви зібралися домовлятися?

  Сіли грати з шахраями - не скаржіться потім, що вас обдурили.

  > При цьому, як доказ добрих намірів і перевірка процедур, проводиться повторне голосування в Тернопільську облраду.

  Доказ добрих намірів їм не потрібний. Юлькам потрібна влада, неважливо як отримана. Тим більше не потребують вони облради, де немає проБЮТівської більшости.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.21 | GreyWraith

   Отож

   omela пише:
   >1. Досі жодних доказів фальсифікацій не надано, а значить немає >підстав для переголосування.
   Насправді дуже серйозний провал БЮТ. Це ж було елементарно - злабати "фальсифікацію фальсифікації", а потім прокрутити через кишеньковий суд. Але це треба було робити зразу, а для того, щоб зробити зразу, треба було готуватися заздалегідь, а вони явно не готувалися, бо не чекали, що вибори таки будуть. А тепер поїзд - ту-ту!

   Системна робота явно у БЮТ на нулі...

   > 2. КВУ вибори схвалив.
   Треба було БЮТ заздалегідь збудувати свій КВУ - із блекджеком та шльондрами. Для того, щоб піднімати на увесь світ гєволт з приводу жахливих порушень на всіх виборах, який БЮТ програє. :) Бо шум від потерпілої сторони просто смішний, а тут типу незалежна громадська організація...

   Навіть росіяни цю нехитру науку вивчили, злабавши "спостергачів від країн СНД".

   >3. Якщо там щось і докидали, то не більше, ніж на інших виборах. То >що, тепер всі переголосовувати?
   А це вже справа БЮТ довести, що було там щось нечисто.

   >Обіцянки БЮТа нічого не варті,
   О! Золоті слова!

   >Вистачає визнати результати голосування не дісйними, і >"домовленості" буде зірвано вже на цьому етапі.
   Во-во. Причин знайде масу...

   >Після чого БЮТ все зробить (зокрема із суддями), щоби ці вибори >взагалі ніколи не відбулися, бо вони нічого не отримають.
   Більше того, тоді у них з'явиться наглість і самовпевненість замість теперішньої деморалізації...

   >Сіли грати з шахраями - не скаржіться потім, що вас обдурили.
   Схоже, по загривку канделябром БЮТ вже отримав...
 • 2009.03.21 | klin_2008

  Ітак кожен раз, поки БЮТ 51% не набере

 • 2009.03.21 | Irma

  Re: Тернопільські вибори треба переголосувати

  БЮТ вже показав свою міцність - перевірку виборами не пройдено. Те, що Юлія Капітельман направляла гроші в русло своєї кишені - загальновідомий факт. Втрачає владу, тому так і казиться.
 • 2009.03.21 | Михайло Свистович

  Це голосування нікому з тих, хто може його добитися, не потрібно

  БЮТ хоче їх просто скасувати і нічого більше не переголосовувати, ЄЦ, НУ і ПР результати влаштовують.
 • 2009.03.22 | Irma

  Re: Тернопільські вибори треба переголосувати

  Тимоха видимо и не догадывается что происходит в стране, как это она себе представляет, то что рассказывает? У неё то все в порядке, а вот у народа уже и хлеб не за что покупать.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.22 | Горицвіт

   Оффтоп: чому б вам не шукати підходящі по змісту фрагменти?

   Зараз же нема достовірності. Треба брати фрагменти, де не тільки прізвище збігається, а ще одне-два слова, які розкривають зміст повідомлення. Задача не зовсім тривіальна, але розв'язна, автоматизується. Звертайтесь, якщо що, недорого. Сумніваюсь, що ви читаєте коменти, а дарма (невідповідання на коменти - це помилка, яка палить простого робота зразу). Ще ви плутаєте мову, під одним ніком то російською, то українською.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.03.22 | vkhanas

  Литвин вважає що вибори сфальсифіковані (л)

  але переголосовувати не треба.
  http://www.unian.net/ukr/news/news-307090.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.22 | Михайло Свистович

   Зате відверто

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.22 | vkhanas

    Тому що академік, тому що політик,

    тому що вчасно і тому, що місцевий Блок Литвина визнав чесність виборів
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.23 | GreyWraith

     В першу чергу - тому що залежний від БЮТ

     Видно, тьотя Юля зателефонувала і натякнула, кому пан Литвин 100%-зобов'язаний тим, що із голодного та холодного просто депутатства став говоруном у ВР. І особисті чесноти тут ні до чого: пообіцяє БЮТ вавину табуретку віддати ПРУ чи повернути НУ - і полетить звідти Вава як голуб сизокрилий, незважаючи на всі свої заслуги. :) Так що на чиєму возі Вава їде - нехай того й пісню співає...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.23 | vkhanas

      Ну негоже так на голову

      сиву, говорящу. У такому віці багато хто б хотів так як він заглядать на ЮВТ, до ЮВТ і ще з її рук шось брати. А Вован привик під кимось бути з компартійних часів.
  • 2009.03.23 | Микола Гудкович

   Видатний історик і учасник бойових дій Литвин!

   Видатні Історики™ і Учасники Бойових Дій™ послуговуються своєю, недосяжною для пересічних громадян, логікою.
 • 2009.03.23 | Irma

  Re: Тернопільські вибори треба переголосувати

  Тимоха видимо и не догадывается что происходит в стране, как это она себе представляет, то что рассказывает? У неё то все в порядке, а вот у народа уже и хлеб не за что покупать.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.03.23 | Микола Гудкович

  Трохи не так — їх слід переголосовувати. Бачите різницю?


  Вибори в Тернополі і всюди взагалі слід переголосовувати доти, доки результати не почнуть відповідати Правильній Дійсності — дійсності, згенерованій «групою Портнова».

  Отже, вибори мають визнаватися такими, що відбулися (відповідно, мають визнаватися їхні результати), якщо БЮТом або його представниками набрано 99%.

  І тоді Україна буде ідеальною країною.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.23 | vkhanas

   Re: Трохи не так — їх слід переголосовувати. Бачите різницю?

   У Тернополі це прийдеться робити до кінця віку.
  • 2009.03.23 | Горицвіт

   Результати виборів повинні визнаватися всіма учасниками

   Розклад виборів, їх вільність, принципи чесного підрахунку - це все базові конституційні речі, які всіма мають визнаватися (крім, можливо, маргінальних партій). А в нас виходить що? Партія прем'єр-міністра жорстко чинила опір проведенню виборів. Опоненти виявились сильнішими і продавили на цей раз. Але ніякої гарантії, що в іншій області складеться конфігурація, при якій не продавлять. Або по всій Україні через півроку.

   Правляча партія прем'єр-міністра не визнає виборів! Правда, не подає ніяких доказів фальсифікацій, а просто проти в принципі.

   Спікер парламенту заявляє про 20% фальсифікації! Але тут же додає, що нічого з цим не вдієш, треба просто визнати, що нема демократії в Україні!!!

   Я вважаю, що це абсурдна і ненормальна ситуація. Для нормальності має щось відбутися: або Тимошенко і Литвин вибачаються і визнають результати (сумнівно), або йдуть негайно в відставку (що неможливо), або вони надають докази (це теж неможливо) і в відставку йде губернатор і його партійне начальство, або всі домовляються про елементарні правила, причому такі, які не віддаляють Україну від нормальності, а наближають.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.23 | GreyWraith

    Re: Результати виборів повинні визнаватися всіма учасниками

    Горицвіт пише:
    >Правляча партія прем'єр-міністра не визнає виборів! Правда, не подає >ніяких доказів фальсифікацій, а просто проти в принципі.
    Не буде визнавати всіх виборів, які програли? Піде до маргінесу ще швидше...

    >Спікер парламенту заявляє про 20% фальсифікації!
    Значить нехай переможці вимагають у говоруна негайно надати неспростовні докази таких фальсифікацій. Відмова чи затягування - вже саме по собі дуже гарний інформаційний привід.

    >Я вважаю, що це абсурдна і ненормальна ситуація.
    Згоден. Спікер і прем'єр - ненормальні. :) Але лікування нескладне: спокійно і наполегливо вимагати надання доказів. Якщо будуть викручуватися - буде великий мінус вже їм...

    >...або всі домовляються про елементарні правила, причому такі, які >не віддаляють Україну від нормальності, а наближають.
    А хто не домовляється - спільно виганяється геть і підпадає під бойкот.
   • 2009.03.23 | Микола Гудкович

    Згоден!

    Горицвіт пише:
    > Розклад виборів, їх вільність, принципи чесного підрахунку - це все базові конституційні речі, які всіма мають визнаватися (крім, можливо, маргінальних партій). А в нас виходить що? Партія прем'єр-міністра жорстко чинила опір проведенню виборів. Опоненти виявились сильнішими і продавили на цей раз. Але ніякої гарантії, що в іншій області складеться конфігурація, при якій не продавлять. Або по всій Україні через півроку.

    Я бачу головну проблему в тому, що партія тов. Тимошенко опиралася виборам.

    > Правляча партія прем'єр-міністра не визнає виборів! Правда, не подає ніяких доказів фальсифікацій, а просто проти в принципі.

    Тоді не слід на неї зважати — доки не буде доказів.

    > Спікер парламенту заявляє про 20% фальсифікації! Але тут же додає, що нічого з цим не вдієш, треба просто визнати, що нема демократії в Україні!!!

    Тут щось одне — або демократія, або такі спікери (нагадаю, наш спікер — видатний вчений-історик і учасник бойових дій).

    Пропоную незважати на Литвина. Він безпорадне базікало і скоро буде політично помножений на нуль.

    > Я вважаю, що це абсурдна і ненормальна ситуація.

    Абсолютно згоден!

    > Для нормальності має щось відбутися: або Тимошенко і Литвин вибачаються і визнають результати (сумнівно)

    Цього мало.

    > або йдуть негайно в відставку (що неможливо)

    Шкода, що неможливо.

    > або вони надають докази (це теж неможливо) і в відставку йде губернатор і його партійне начальство

    Я думаю, що «група Портнова» могла б створити «докази», але, очевидно, вважається, що це зайва праця — бютовиборцям доказів не потрібно.

    > або всі домовляються про елементарні правила, причому такі, які не віддаляють Україну від нормальності, а наближають.

    Хто? Тов. Юлія «Вибори — злочин» Тимошенко? П. Володимир «Історик» Литвин? Де вони і де нормальність?

    Ні, шановний, так не буде. Ніде — крім коміксів — не чувано, щоби ракова пухлина перетворилася на щось корисне.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.23 | GreyWraith

     Re: Згоден!

     Микола Гудкович пише:
     >Тоді не слід на неї зважати — доки не буде доказів.
     От і все. Серйозні люди за свої слова відповідають.

     >Пропоную незважати на Литвина. Він безпорадне базікало і скоро буде >політично помножений на нуль.
     Щось давно пора йому помножитися, але воно ж живуче як тарган. :(

     >Я думаю, що «група Портнова» могла б створити «докази», але, >очевидно, вважається, що це зайва праця — бютовиборцям доказів не >потрібно.
     Але ж не тільки бютовиборці є...
 • 2009.03.23 | GreyWraith

  Он і паскудна нечисть на цю тему озвалася (л)

  http://www.unian.net/ukr/news/news-307090.html

  «За нас вирішать, який має бути результат», - сказав він.

  Вава паніку наводить не на народ, а на своїх колег зі збанкрутілої еліти. :)

  В.ЛИТВИН наголосив, що результати є достатньо шокуючими, оскільки на порядок відрізняються від результатів соціологічних опитувань.
  А чому дивуватися? Самі зробили соцопитування інструментом маніпуляції - от і не дивуйтеся, що маніпулють врешті-решт замовниками цих опитувань. :)

  При цьому він стверджує, що на виборах у Тернопільській області було вкинуто бюлетенів у межах 20%.
  Сам сидів і спостерігав? ;) Якщо доповіли спостерігачі і члени комісій - тоді де скарги, позови і тому подібні речі? Де, врешті-решт, Майдан у Тернополі, на який би вийшли обурені таким поворотом подій громадяни? :lol:

  А раз цього нема, то нехай сидить і не балаболить...

  Я думаю, це вавине гавкання свідчить, що він зараз добре сидить на повідку у БЮТ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.23 | OLexandra

   Re: Он і паскудна нечисть на цю тему озвалася (л)

   БЮТ зараз руками Литвина проводить свою політику. Про це свідчить його поведінка, коли знімали Огризка, як проводили закон про ТСК, і те, як він говорить про тернопільські вибори.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua