МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Свобода" вимагає вибачень від ток-шоу Безулик (/)

03/21/2009 | omela
ВО "Свобода" заявляє про те, що редактори ток-шоу "Я так думаю з Анною Безулик" відмовили лідеру об’єднання Олегу Тягнибоку в участі в програмі після того, як самі ж запросили.

"Висвітлення Тернопільських виборів у ток-шоу "Я так думаю з Анною Безулик" стало прикладом брутального порушенням усіх журналістських стандартів", - йдеться у заяві ВО "Свобода".

Напередодні, 18 березня до прес-служби ВО "Свобода" звернулися гостьові редактори ток-шоу та запросили Тягнибока взяти участь у програмі, повідомляє прес-служба об’єднання.

Проте, вже 19 березня в обід зателефонували із гостьової редакції програми та відмовили Тягнибоку в участі в передачі "у зв’язку зі зміною формату".

Прес-служба ВО "Свобода" називає "таку відмову в праві на участь у дискусії політичній силі, яка здобула безумовну перемогу на виборах, м’яко кажучи, дивною".

"Особливо, з огляду на те, що ток-шоу виявилося по суті "перемиванням кісток" самої "Свободи". Тобто, у програмі "Я так думаю з Анною Безулик" право висловити думки про "Свободу" отримали всі, окрім… самої "Свободи", - заявляють в об’єднанні.

ВО "Свобода" вимагає від "режисерів" та "акторів" так званого ток-шоу "Я так думаю з Анною Безулик" вибачень та спростування всіх неправдивих відомостей, що ганьблять честь, гідність та національні почуття українців Тернопілля".

"Щодо "Свободи", то ми не потребуємо вибачень збанкрутілих політиканів, які бравували у ганебному ток-шоу без опонентів. Належну оцінку їм вже дала громада Тернопілля. Рано чи пізно це зроблять і всі українці", - заявляє об’єднання.

http://pravda.com.ua/news/2009/3/21/91783.htm

Повністю тут:

http://tiahnybok.info/diyalnist_podiya/dokument006502.html

Відповіді

 • 2009.03.21 | GreyWraith

  Свобода слова у дії

  Свобода від державної цензури - але не від власника. Але кращого досі не придумали...

  Але треба віддати належне прозорливості тих, хто заборонив ведучим запрошувати представників "Свободи": вони здогадалися, що коли там буде виступати нормальна людина від "Свободи", достатньо розумна, щоб пару слів докупи зв'язати, і достатньо стримана, щоб на провокації не піддаватися, то міфу про "аццкіх фошиздов" буде завдано відчутного удару. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.22 | Адвокат ...

   Але саме головне,-- Безулик зберегла репуцію!

   "Джинсарки" пруцяків.

   До речі я був почав тую передачу дивити сь, але більше 15-ти хвилин не витримав. Бо,-- мухи на тій передачі дохли! На "плюсах" у Безулик виходило значно жвавіше...

   GreyWraith пише:


   > Але треба віддати належне прозорливості тих, хто заборонив ведучим запрошувати представників "Свободи": вони здогадалися, що коли там буде виступати нормальна людина від "Свободи", достатньо розумна, щоб пару слів докупи зв'язати, і достатньо стримана, щоб на провокації не піддаватися, то міфу про "аццкіх фошиздов" буде завдано відчутного удару. :)

   Дик! ;)
 • 2009.03.22 | saha

  Безулик -ганьба ;(

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.22 | Адвокат ...

   За чьто???

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.22 | saha

    За такую журналистику

    пригласить Свододу потом им отказать и устроить ОБСИРАЛОВО поза глаза.
    А дать шанс на защиту ? Не предуксмотрено концептом программы ? Только обсиралово и ни какой защиты.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.22 | Адвокат ...

     Сорьки, канєшно... а звідка Ви взяли, що Безулик,-- журналіст?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.22 | saha

      Ну для мене ведучий == журналіст

      особливо, якщо він ще й якісь матеріали підбирає.
      Все ж таки інформаційний продукт сворює.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.22 | Адвокат ...

       Йой!

    • 2009.03.23 | GreyWraith

     Re: За такую журналистику

     saha пише:
     >пригласить Свододу потом им отказать и устроить ОБСИРАЛОВО поза глаза.
     >А дать шанс на защиту ? Не предуксмотрено концептом программы ? Только >обсиралово и ни какой защиты.
     Зрозумійте, це - елементарний прийом війни на винищення: для мобілізації проти когось цей самий хтось має бути повністю демонізований - щоб не виникало навіть натяку на сумніви щодо ідеї "мочити того у сортирі".

     Думаю, журналюшки вважали "Свободу" зборищем неадекватів та фріків, тому і запросили - щоб якого-небудь їхнього представника у прямому ефірі спровокувати і примусити займатися фактично пропагандою проти своїх. Але хитріші продюсери зметикували, що цього не буде, тому вдарили по гальмах.

     Але це був прокол, причому істотній. Бо навіть безсторонній спостерігач відчув підлість і несправедливість у хаяннні людей за очі. Наступний раз вони постараються діяти без таких відвертих проколів і видумають щось хитріше. Тому треба бути пильними.

     P.S. А зверніть увагу на відсутність ЄЦ - цілком "системної" партії. Справа у тому, що ЄЦ у Тернополі бити горщики "Свободі" нема сенсу - вони ж там можуть запросто стати разом основою більшості. Тому представникам ЄЦ хаяти "Свободу" у телевізорі не з руки. А розповідати устами ЄЦ, що "Свобода" - цілком адекватні люди, не в інтересах замовників передачі...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.23 | saha

      Уже є пояснення

      Газета по-києвськи перебираю з газети.
      Інтервью з Безуглик.

      Да передумали. Мы(авт:фамилии пожалуйста кто это мы) сочли безответственным и безполезным первращать программу в дискуссию с отдельным политиком- радикалом о правомерности его убеждений(авт:а чего ж его постоянно вспоминали???). Главной нашей целью было обсуждение причин и последствий небеопасных, на мой взгляд, тенденций(а именно- радикализация общественного сознания) в Украине в целом.(А мне из передачи показалось главным было обосрать ВО Свободу и Тернополян).
      Именно поэтому в программу, кроме экспертов и журналистов, были приглашены политики, избранные в ВР и реально ответсвенные за страну.

      Ну все Уколов(или кто там в БЮТ за ПР отвественный) сливай воду- вот он настоящий конкурент за хлеб.
      Так выкручиваться нужно уметь.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.23 | GreyWraith

       Re: Уже є пояснення

       saha пише:
       Мы(авт:фамилии пожалуйста кто это мы) сочли безответственным и безполезным
       Ну от, я ж писав, що користі для цих загадкових "нас" від "Свободи" не буде, тому ті, хто за цими самими "нами" стоїть, накрутив хвости і нагадав "нам" про відповідальність (виженуть Безуглик із телесвітику - піде хіба що на Окружну). Все зрозуміло. Але ж є один нюанс: ці самі журналюшки дуже люблять хизуватися, що вони є мало не совістю нації і носіями святої істини, тому нація повинна їх всіляко любити і шанувати. Коли на це претендують, тоді мусять забути про "ми" і виносити на громадську дискусію те, що потрібно саме нації, а не "нам".

       >первращать программу в дискуссию с отдельным политиком- радикалом о >правомерности его убеждений
       Так це обов'язок ведучої - негайно припинити цю дурну дискусію про правомірність переконань політичної сили. Врешті-решт, правомірність переконань ПРУ, які навічно покрили себе ганьбою, не підтримавши визнання Голодомору геноцидом їхнього ж народу, у мене викликає куди більше запитань.

       Та й хто цій телешавці дав право судити і оцінювати радикалізм гостей студії і вирішувати, кого пущать, а кого ні? :gun:

       >Главной нашей целью было обсуждение причин и последствий >небеопасных, на мой взгляд, тенденций(а именно- радикализация >общественного сознания) в Украине в целом.
       Якщо у ведучої параноя - то для цього існують медичні заклади. Бо я як частина суспільства вважаю куди більшою небезпекою корупцію, яка роз'їдає владу, і через яку деградує суспільство. І нездатність цієї самої влади і "старих" політичних сил, що у ній представлені, із цією корупцією справитися і очиститися.

       >Именно поэтому в программу, кроме экспертов и журналистов, были >приглашены политики, избранные в ВР и реально ответсвенные за страну.
       Ми їхнію "відповідальність" бачимо у всій красі не перший рік. :( Власне, повна нездалість цих самих відповідальних впоратися із викликами часу і проблемами і зумовила пошук виборцями, зокрема, у тому ж Тернополі нових людей і нових ідей.

       Але тепер так і запишемо: 5 канал - криве дзеркало. Він вже підлизується до політиків: ось ці відповідальні, бо вони гріють крісла у самій ВР, а ось ці - ні, бо лише якісь провініціали. :) (і зверніть увагу: квочка Безуглик нездатна порахувати до двох і подумати, що не виключений той варіант, коли "Свобода" вже через рік вишибе із ВР велику частину фракції БЮТ (як вона це вже зробила у Тернополі) і сама стане "відповідальними"... Що тоді?)

       > Так выкручиваться нужно уметь.
       Та яке там уміє? Халтура, причому примітивна. Характерна для української тележурналістики в цілому... Проходить доти, доки ще нормальна конкуренція не визріла...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.03.23 | Арій.

  Цікаво, що таких випадків, скажімо, з ПРдунами не бувало.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.23 | GreyWraith

   Думаю, тому, що ПРдуни - частина системи

   А "Свобода" - альтернатива. Хоча б тому, що є чітко ідеологічною партією.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua