МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До річниці першого пограбування банку (/)

03/23/2009 | lawer88
До річниці першого пограбування банку

Автор тов. Пересвіт

http://livasprava.info/index.php?option=com_content&task=view&id=735&Itemid=1

Шановні читачі! Вітаємо Вас із річницею, яка є неймовірно актуальною в цьому році. Саме 19 березня 1831 року в Америці вперше було пограбовано банк.

Зважаючи на доцільність даної проблематики у наш час, хочеться дати кілька порад тим, хто зважиться забрати свій і не лише депозит.

1. Стежте за своїми документами.

У російській комедії «Бедная Саша» головний герой потрапив у в‘язницю через те, що загубив усередині сейфу, який без проблем відкрив, свій паспорт. У справжній історії щось подібне трапилося у каліфорнійському містечку Лонг-Біч.


Три друга, які працювали на заводі аерокосмічної корпорації McDonnell-Douglas, вирішили мудро пограбувати банк. Для цього вони підібрали час своєї обідньої перерви – завод охоронявся, там можна було гарно перечекати. Протягом кількох тижнів хлопці тренувалися одягати лижні маски та стрімко витягати пістолети. Все пройшло найкращим чином. Напевно, хлопці дуже здивувалися, коли прямісінько в заводську їдальню до них зайшли поліцейські: відеозапис, окрім пістолетів і лижних масок, гарно зафіксував і перепустки на територію заводу McDonnell-Douglas, які хлопці забули зняти.

2. Викрадаючи інкасаторський автомобіль, обдумайте технологію його відкриття.

У травні 1991 року шість британців вирішили вчинити пограбування століття – викрасти інкасаторський автомобіль, який перевозив 12 тисяч фунтів стерлінгів. Без особливих проблем знешкодивши охорону, автомобіль зі скарбом відігнали у ліс. Хлопці чули, що залізо ріжуть автогеном і взялися до роботи, не маючи жодного попереднього досвіду. Як і мало відбутися, машина зайнялася. Двоє хлопців особливо постраждали, намагаючися витягнути з броньованої машини хоч щось. Із лікарні, куди вони звернулися, їх забрала поліція, яку викликали добросовісні медики. Варто зазначити, що операції сміливо можна було б давати ім‘я Герострата – у вогні згорів один мільйон фунтів стерлінгів.

3. Не втрачайте почуття гумору та впевненності в собі.

Троє мешканців містечка за п‘ятдесят кілометрів від Парижа почали штурм банку з того, що не змогли впоратися з «вертушкою» на вході, чим розсмішили усіх присутніх. Спроба, яку вони зробили через кілька хвилин була більш вдалою. Із криком: «Нам потрібні сто тисяч франків» та розмахуючи зброєю, вони зустріли сміх усіх, хто пам‘ятав першу спробу. Грабіжники сприйняли сміх як реакцію на зависоку суму і за кілька хвилин просили вже тисячу франків. Регіт не стихав. Оскаженілий грабіжник стрибнув за стойку, погрожуючи касирці пістолетом. Далі все було як у комедії – послизнувшись на стійці, він упав і зламав ногу. Двоє його друзів почали втікати, але знову застрягли в дверях.

4. Обдумайте безпеку вашого входу до приміщення банку. Це рішення може стати фатальним.

Робін Джаспер, тридцятидвохлітній житель Арізони, вирішив не розмінюватися на дрібниці та обрав своєю ціллю найпривабливішу банківську будівлю з написом BLOOD BANK. Привабив його і режим роботи банку – він зачинявся вдень у п‘ятницю, а відчинявся лише зранку в понеділок. У вечір п‘ятниці, коли банкіри радісно розійшлися відпочивати, Робі почав свій шлях. Дорога до мрії пролягала через вузьку шестиметрову трубу вентиляції. Незабаром Джаспер втратив сили і грюкнувся в приміщення. Знайшли його в понеділок, шокованим від болю і з офісною перегородкою між ногами. Дізнавшись, що Роберт Джаспер втратив здатність робити дітей, власник банку забрав заяву з поліції. І дійсно, демократичне правосуддя не знає подібного за виховною дією покарання.

5. Традиційні засоби маскування часто бувають більш ефективні, ніж експромт.

У Каліфорнії один чоловік не мав під рукою маски. Вихід знайшов у супермаркеті, де купив балончик з вершками, якими і обмастив своє обличчя. У банку на його грізні вимоги касирша розсміялася, побачивши як із обличчя сповзає сметанкова маса. Чоловік запанікував і вирішив утекти, але через вершки, які зайшли в очі, вдарився головою об товсте скло і знепритомнів. До тями його приводила уже поліція.

6. Входячи в банк, подумайте про те, як із нього вийти. Інакше на вас чекає доля мишки, що пішла за безкоштовним сиром.

Житель Велсу Філіп Міллз, як годиться, дав касирові записку з вимогою та отримав готівку. Тим часом інший банкір заблокував вихід. Міллзові залишився один шлях – сидіти з пакетом грошей і чекати на приїзд поліції.

7. Готуючи записку з вимогою суми, перевірте, що на звороті.

Хлопець, який згодом отримав прізвисько «Браун-лузер», починав кар‘єру грабіжника, будучи працівником на пошті. Усе як в кіно – маска, пістолет, злий голос. Але йдучи на справу, хлопчина забув зняти поштовий мундир із бейджиком «Браун». Через півгодини він уже був у руках поліції.
Відбувши достроково п‘ятилітній термін, Браун пішов на нову справу в непримітному костюмі. Для того, щоб не привертати зайвої уваги, він дав касирові записку зі словами: «Дай гроші, а то пристрелю!». Той гроші віддав, лишивши собі папірець. Отримавши папірець, слідчий зрадів: записку було написано з другого боку листа, який Браунові надсилали з поліції.

Гарних свят!

Відповіді

 • 2009.03.23 | Михайло Свистович

  Грабувати негарно

  Автор пан Челубей

  lawer88 пише:
  >
  > Автор тов. Пересвіт
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.24 | lawer88

   Re: Грабувати негарно

   ця думка не є діалектичною :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua