МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кілька сот робітників блокують адмінкорпус ХМЗ (/)

03/23/2009 | lawer88
Кілька сот робітників блокують адмінкорпус ХМЗ

http://livasprava.info/index.php?option=com_content&task=view&id=755&Itemid=1


Стало відомо, що станом на 8-00 23 березня 2009 року кількасот робітників Херсонського машинобудівного заводу оточили вхід до адміністративного корпусу свого підприємства. На території самого адмінкорпусу знаходяться близько 50 молодиків кримінальної зовнішності, які приймали участь у силовому захопленні підприємства у ніч з 17 на 18 березня. Робітники ставлять вимоги передати завод під їхній контроль і відмінити наказ власника від 18 березня про масові скорочення на ХМЗ.
Відповідно до наказу, кількість комбайнобудівників має бути скорочена з 1000 чоловік до 200. Сили протестуючих зібльшуються. На даний момент вони поставили за мету не випускати нікого з території адміністративного корпусу, а також перешкоджають потраплянню на територію заводу “штрейкбрехерів” - робітників, котрих не було звільнено і які готові працювати на ХМЗ, попри брутальне порушення трудових прав з боку власника.

Власник не має жодного наміру виплачувати заборгованість із заробітної плати звільненим робітникам. Нагадаємо, що в той момент, коли завод знаходився під контролем робітників, Голова правління ХМЗ Олександр Олійник обіцяв, що як тільки завод запрацює, то заборгованість буде погашена, а масових скорочень можливо уникнути. Слідкуйте за оновленнями.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua