МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До Львова приїде Посол Королівства Норвегія в Україні

03/23/2009 | Kristyna
Дата: 25 березня 2009 року, 11.00
Місце: актова зала головного корпусу НУ «Львівська політехніка» (вул. С. Бандери, 12)

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» (МІОК) за сприяння Посольства Королівства Норвегії в Україні презентує другу книгу «Діти емігрантів про себе: Сповіді. Думки. Судження. Біль…»

У презентації візьмуть участь Олав Берстад – посол Королівства Норвегія в Україні, Іван Драч – голова громадської організації «Україна – світ», поет, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, Василь Костицький – голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, Ігор Калинець – лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, а також представники владних структур, консульств, громадських організацій.

Директор МІОК Ірина Ключковська зазначає: «Нам дуже важливою є підтримка з боку посольства Норвегії в Україні та особисто посла Олава Берстада, який глибоко розуміє проблеми сучасної еміграції і переконаний , що наш спільний обов’язок – сприяти тому, аби голос дитини емігранта був почутий суспільством».
«Ми сподіваємося, – говорить І. Ключковська, – що спільна реалізація видання «Діти емігрантів про себе» – це ще один крок для розвитку співпраці між Королівством Норвегії та Україною.»

Книга містить 130 творів учасників Міжнародного конкурсу української творчої молоді «Діти емігрантів про себе», проведеного у 2008 році. Це щира сповідь дітей про своє самотнє дорослішання, потребу материнської ласки та батьківської мужності у щоденному житті, яку вони талановито й відверто виклали за допомогою різних жанрів: новели, казки, вірша, п’єси, інтерв’ю, коломийки, малюнка.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел. 258-01-51 або пишіть на e-mail: iiec@polynet.lviv.ua.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua