МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Путін образився на "газову декларацію"

03/24/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Росія почне переглядати принципи відносин з країнами Євросоюзу, якщо інтереси Москви ігноруватимуться.

Як передає РІА «Новости», про це заявив прем`єр-міністр РФ Володимир ПУТІН на прес-конференції в Сочі, коментуючи підсумки Міжнародної інвестиційної конференції з модернізації української газотранспортної системи, що відбулась сьогодні в Брюсселі.

"Якщо інтереси Росії ігноруватимуться, то ми також будемо змушені почати переглядати принципи наших відносин, - сказав прем`єр РФ. - Дуже б хотілося, щоб до цього справа не дійшла".

В той же час, він заявив, що вирішувати проблеми збільшення поставок по суті російського газу без постачальника безглуздо.

"Дуже хотілося, щоб ми були почуті. Ми готові до спільної конструктивної роботи з усіма нашими партнерами", - додав В.ПУТІН.

Говорячи про декларацію, прийняту в Брюсселі Україною і Євросоюзом, В.ПУТІН зазначив, що головною запорукою успіху інвестицій, як написано в декларації, може бути тільки об`єм прокачування газу.

"Це природно, тому що це спосіб погашення кредиту, гроші за транзит. Але хто з нами порадився, чи зможемо ми транспортувати в майбутньому такі об`єми, будемо ми це робити чи ні? Якщо це невеликий технічний збій в достатньо складному трикутнику взаємин - Росія, Україна, Євросоюз, то це нічого. А якщо це початок спроб системного ігнорування інтересів РФ, то це дуже погано", - додав В.ПУТІН.

При цьому він зазначив, що у Росії склалися дуже ділові партнерські відносини практично з усіма провідними європейськими компаніями у сфері енергетики.

http://www.unian.net/ukr/news/news-307275.html

******
Якщо Москва ображається, значить угода є непоганою?

sean

Відповіді

 • 2009.03.24 | Теребилов

  Re: Путін образився на "газову декларацію"

  Стпара болячка. Не умиють спивробитничати. Це те ж саме, що й пастир православнои церкви в Москви - не знае мови пастви. Як можна бути пастирем, не знаючи мови прихожан?
 • 2009.03.24 | Irma

  Re: Путін образився на "газову декларацію"

  Кто будет финансировать модернизацию украинской ГТС? Еврочиновники хотят привлечь как интернациональные финансовые структуры, так и частный капитал, для чего на конференцию пригласили около 200 представителей из ЕС, Украины и стран, которые потенциально могут стать донорами.
 • 2009.03.24 | Bestt

  Re: столько воя подняли, как-будто мы уже в ЕС и НАТО

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Росія почне переглядати принципи відносин з країнами Євросоюзу, якщо інтереси Москви ігноруватимуться.
  >


  угу - только интересы Украины - они бы с удовольсьвикм постоянно игнорировали.

  столько воя подняли, как-будто мы уже в ЕС и НАТО. представляю что будет дальше....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua