МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На ювілей Гоголя Полтавщину відвідає Президент України

03/24/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Про це заявив заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Баранов під час виїзної наради на історико-культурних об’єктах, які реконструюються до ювілею Миколи Гоголя (музей-заповідник в с. Гоголеве Шишацького району та літературно-меморіальний музей у с. Великі Сорочинці Миргородського району).

"У зв'язку зі святкуванням ювілею нашого славетного земляка на Полтавщину завітає велика кількість високопоставлених гостей. Очікується приїзд і Президента України Віктора Ющенка. Тож маємо дуже велику відповідальність та не маємо права на будь-які помилки. Маю впевненість, що Полтавщина буде представлена належним чином," – підкреслив віце-губернатор.

У нараді взяли участь начальники управлінь ОДА, представники проектних та підрядних організацій, а також місцевих органів влади. Вони узгодили проектні рішення щодо благоустрою та конкретизували дати завершення будівельних робіт, висловили й критичні зауваження. «В цілому роботи знаходяться на завершальному етапі, але необхідна максимальна концентрація та організація праці,» - наголосив Андрій Баранов.

На території заповідника-музею Миколи Гоголя в селі Гоголеве вже виконана значна частина робіт щодо підготовки алей, озеленення, вертикального планування та зовнішнього освітлення. Ремонтно-реставраційні роботи виконані повністю. Здійснили сантехнічні роботи, провели охоронно-пожежну сигналізацію, проклали електрокабелі, замінили теплотрасу, у теплогенераторній змонтували тепломеханічне обладнання.

У селі Великі Сорочинці відреставровано пам’ятник Гоголю, триває благоустрій скверу за рахунок місцевого бюджету. А відповідно до цільової субвенції закінчується ремонт літературно-меморіального музею М.В. Гоголя та місцевого будинку культури, - повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Відповіді

  • 2009.03.24 | Богдан

    Re: Активність пана Баранова вражає

    Вже давно треба його призначити першим заступником Асадчева. Близнюк, який зараз є першим замом, нічого на тій посаді корисного не робить.
  • 2009.03.27 | Богдан

    А Президенту покажут уничтоженую детскую біблиотеку?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua