МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Дати відсіч тим, хто хоче бачити на вулицях погроми"

03/24/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Інтерв'ю командувача Внутрішніми військами МВС України, генерала армії О.Кіхтенка.


"Звісно, я не можу багато розповідати про спеціальні підрозділи, оскільки вони виконують специфічні правоохоронно-військові завдання, чим відрізняються від спецпідрозділів, наприклад, міліцейських.

Наші спецпризначенці добре підготовлені для дій у будь-яких умовах - у горах, на морській акваторії тощо. Зокрема, "Лаванда" під час надання допомоги з охорони громадського порядку в Закарпатській області залучалася до боротьби з нелегальною міграцією. Бійці гірськострілецького підрозділу можуть також діяти у висотних будівлях.

"Морські котики" працюють у прибережній смузі. Їх завдання пов'язані з охороною особливо важливих державних об'єктів.

У складі внутрішніх військ є також офіцерський спецпідрозділ "Омега", який дислокується в Києві. Він укомплектований лише офіцерами і призначений для виконання найвідповідальніших завдань. Є загін для забезпечення силової фази охорони атомних об'єктів та супроводження ядерного палива.

Спецпризначенці внутрішніх військ - це справжні професіонали з високим інтелектуальним рівнем, психологічно виважені, добре підготовлені фізично. Я не перебільшу, коли скажу, що один такий "профі" вартий десяти звичайних військовослужбовців.

Загальна кількість особового складу спецпідрозділів сьогодні становить понад 3 тисяч осіб. Це серйозна сила. І велике щастя для України, що сьогодні відсутня потреба діяти в бойовій обстановці. Але бійці добре підготовлені до дій за призначенням"...


Тут:
http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=791803

sean

Відповіді

 • 2009.03.24 | Мірко

  Не побачив найважнішого

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Інтерв'ю командувача Внутрішніми військами МВС України, генерала армії О.Кіхтенка.
  >
  >
  > "Звісно, я не можу багато розповідати про спеціальні підрозділи, оскільки вони виконують специфічні правоохоронно-військові завдання, чим відрізняються від спецпідрозділів, наприклад, міліцейських.
  >
  > Наші спецпризначенці добре підготовлені для дій у будь-яких умовах - у горах, на морській акваторії тощо. Зокрема, "Лаванда" під час надання допомоги з охорони громадського порядку в Закарпатській області залучалася до боротьби з нелегальною міграцією. Бійці гірськострілецького підрозділу можуть також діяти у висотних будівлях.
  >
  > "Морські котики" працюють у прибережній смузі. Їх завдання пов'язані з охороною особливо важливих державних об'єктів.
  >
  > У складі внутрішніх військ є також офіцерський спецпідрозділ "Омега", який дислокується в Києві. Він укомплектований лише офіцерами і призначений для виконання найвідповідальніших завдань. Є загін для забезпечення силової фази охорони атомних об'єктів та супроводження ядерного палива.
  >
  > Спецпризначенці внутрішніх військ - це справжні професіонали з високим інтелектуальним рівнем, психологічно виважені, добре підготовлені фізично. Я не перебільшу, коли скажу, що один такий "профі" вартий десяти звичайних військовослужбовців.
  >
  > Загальна кількість особового складу спецпідрозділів сьогодні становить понад 3 тисяч осіб. Це серйозна сила. І велике щастя для України, що сьогодні відсутня потреба діяти в бойовій обстановці. Але бійці добре підготовлені до дій за призначенням"...

  >

  Кому служать? Накази котрої нації будуть слухати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.24 | Адвокат ...

   Кому служать,-- ДСК. Якої нації накази виконуватимуть,-- ДСК.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua