МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Портносуд скасував справу, порушену СБУ

03/24/2009 | Майдан-ІНФОРМ

Шевченківський районний суд Києва визнав незаконними окремі дії Служби безпеки та скасував постанову СБУ про порушення кримінальної справи щодо розмитнення 11 мільярдів кубометрів газу.

Про це повідомив заступник лідера фракції БЮТ Андрій Портнов.

За його словами, таким чином на сьогодні немає «жодного юридично значущого акту правоохоронних органів та судових органів, що ставлять під сумнів легітимність підписання в січні цього року угод між урядами України та Росії та компаніями «Нафтогаз» і «Газпром».

Крім того, додав Портнов, на сьогодні легітимність належності «Нафтогазу України» 11 мільярдів кубометрів газу не оскаржується опонентами уряду ні в українських, ані в міжнародних судах.


На початку цього місяця слідче управління СБУ порушило кримінальну справу за фактом заволодіння чужим майном, а саме — більш ніж 6 мільярдами кубометрів газу на суму 7,5 мільярда гривень шляхом зловживання службовими особами НАК «Нафтогаз України» своїм службовим становищем.

Виконувач обов’язків голови правління НАКу Ігор Діденко оскаржив постанову про порушення справи в Шевченківському райсуді столиці, який припинив слідчі дії і призначив судове засідання за скаргою.

Прем’єр Юлія Тимошенко заявляла, що конфлікт навколо «Нафтогазу» є наслідком боротьби за 11 мільярдів кубів газу в українських підземних газосховищах.
Зі свого боку, перший заступник голови СБУ Валерій Хорошковський наголошував, що Енергетична регіональна митниця Держмитслужби, розмитнивши 6,3 мільярда кубів газу, «фактично легалізувала крадений транзитний газ». За його словами, уряд вважає цей газ власністю держави, а компанія «РосУкрЕнерго» — своєю.

Відповіді

 • 2009.03.24 | petro

  Тоді на кого праює вельможа Хорошковський

  коли:,, За його словами, уряд вважає цей газ власністю держави, а компанія «РосУкрЕнерго» — своєю." ? Тай ще запитання- що робить посередник паразит «РосУкрЕнерго» на українському ринку?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.25 | Max

   Риторика із совка родом

   1. То для хлопа Петра він є вельможа, для нормальних громадян Хорошковський є дерслужбовець.

   2. На українському ринку Росукренерго вже нічого не робить.

   3. Ви всіх посередників вважаєте "паразитами", чи маєте окремого бзіка на пункті РУЕ?
  • 2009.03.25 | Woodstock generation

   Мушу Вас засмутити - майже ВСЕ Ви купуєте через посередників.

 • 2009.03.25 | Panzernik

  Портнов забыл кто такой Сеня Могилевич. Ставлю на Сеню

  Могилевича.

  Портновы приходят и уходят, а Сеня Могилевич остаеться.
 • 2009.03.25 | Адвокат ...

  Не "Портносуд", "Пор(т)носуд"!!!



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua