МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Обамівський головний економічний радник - явний шизофреник(л,в)

03/25/2009 | Sych
http://www.youtube.com/watch?v=pyWAWHgcvoI

Йому задається питання: Яким чином можна вилікувати економіку яку було зкалічено перекредитуванням та переспоживанням тим же самим перекредитуванням та переспоживанням.

Відповідь: зменьшенням дифіциту наполовину, етц. Блять, якщо я не помиляюсь, цьогорічний бюджетний дефіцит сягає більше половини бюджету, як мінімум. Ну, блять, як Орвелієвській дабл спік прямо. Крокуємо в ногу у 1984 (б.., нах...).

Відповіді

 • 2009.03.25 | Koala

  Це у вас дабл хие

  Sych пише:
  > http://www.youtube.com/watch?v=pyWAWHgcvoI
  > Йому задається питання: Яким чином можна вилікувати економіку яку було зкалічено перекредитуванням та переспоживанням тим же самим перекредитуванням та переспоживанням.
  > Відповідь: зменьшенням дифіциту наполовину, етц. Блять, якщо я не помиляюсь, цьогорічний бюджетний дефіцит сягає більше половини бюджету, як мінімум. Ну, блять, як Орвелієвській дабл спік прямо. Крокуємо в ногу у 1984 (б.., нах...).
  Перепрошую, зараз послухати не можу, але цитована відповідь формально правильна: зменшити видатки держави, тобто переспоживання.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.25 | Max

   Проблеми зі зрозумінням прочитаного?

   Запитання до тамтого йогомостя було: "Яким чином можна вилікувати економіку яку було зкалічено перекредитуванням та переспоживанням тим же самим перекредитуванням та переспоживанням?"

   На що йогомость відповів: "зменшенням дифіциту наполовину, етц."

   Рік 1984 вже недалеко?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.25 | Боббі

    (: Бюджет з 1трлн діркою не інфляційний

    а ще вкидання грошей в таких сумах, як вони це роблять, також не інфляційне... прикольний радник


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua