МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Регіонали" готують путч?

03/25/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У вівторок, 31 березня Партія регіонів може заблокувати парламент, і утримувати блокаду доти, доки влада не заявить про свою відставку.

Про це заявив заступник Голови Партії регіонів Борис Колесніков, відповідаючи на запитання одного з відвідувачів сайту ПР, щодо подальших дій ПР в рамках акції протесту проти економічної політики уряду, що готується, повідомляє прес-служба партії.

«Події розвиватимуться таким чином: 27 березня ми проводимо загальнонаціональний мітинг «Криза – стоп!» Якщо у понеділок, 30 березня, нам не нададуть на Погоджувальну раду антикризовий план, а у вівторок не захистять його разом із змінами до бюджету, що буде гарантією його виконання, то з вівторка Верховна Рада буде заблокована, поки влада не піде у відставку», - поділився планами Колесніков.

http://www.unian.net/ukr/news/news-307571.html

***
Cьогодні ж на Майдані Незалежности в Києві з'явився з десяток агітаційних наметів "голубих", за котрими (наметами) монтується сцена. Цирк майданних гастролерів повертається?

Дивіться також тут:
http://maidanua.org/static/news/2009/1237896786.html

sean

Відповіді

  • 2009.03.26 | Максимович

    Re: "Регіонали" готують путч?

    Все проплачено. Треба ж видробляти. Навить статти в лондонський газети та на радио "свобода".
  • 2009.03.26 | ak1001

    флаг в руки, скоро перевіримоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua