МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Табачник боїться ляпаса? Або Табачник проти Ратушного

03/25/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді
Табачник боїться ляпаса?

12 лютого цього року в приміщенні Будинку актора, що по вулиці Ярославів Вал відбулись збори громадського активу української інтелігенції, представників творчих спілок, політичних партій та громадських організацій, де обговорювалися нагальні питання буття української культури, мови, духовності тощо.

Пройшла гостра дискусія з приводу причин загрозливого стану українства у власній державі, шляхів подолання духовної кризи, мовних проблем.

Маючи можливість виступити як заступник голови Української Всесвітньої Координаційної Ради (УВКР) – міжнародної громадської організації, що опікується задоволенням потреб закордонного українства, я навів факти й причини, що змушують українців покидати свою Батьківщину, піддав критиці тих державних діячів, народних депутатів, представників українських громадьских оргагізацій, які перебуваючи в стінах українського парламенту недостатньо протидиють відвертим україноненависницьким виступам у Верховній Раді, а часом і голосують за закони, що перекреслюють державний статус української мови й унеможливлюють реалізацію конституційних прав українців.

Як прояв відвертого і цинічного україноненависництва й ксенофобії, серед інших, навів як приклад постійні публічні виступи Дмитра Табачника супроти українців. У своєму виступі я стверджував, що такі дії не повинні залишатися безкарними, а статус державного службовця чи, тим паче, народного депутата не є індульгенцією на безкарність й ліцензією на розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Особливо, якщо порахувати, що народні депутати знаходяться на утриманні того ж українського народу, отримуючи високі зарплати, пільги, та інші соціальні блага.

За образу в минулому честі лише одної людини давали ляпаса і викликали на дуель, а тут зневажається ціла нація, її історія, український народ.

Мій виступ здається знайшов підтримку шанованої аудиторії, був зустрінутий аплодисментами. До речі, в залі зібрання знаходились народні депутати, інші державні чиновники, які виступаючи після мене в чомусь погоджувались з моїм виступом, в чомусь вважали критику в їхню адресу безпідставною.

Яке ж було моє здивування, коли я довідався, що 6 березня 2009 року на сесії українського парламенту було оголошено запит аж трьох народних депутатів (А. Клюєв, В. Грицак, О. Єдін) до генерального прокурора України щодо розслідування факту погрози «державному діячу» Табачнику і притягнення мене до кримінальної відповідальності за статтею 346 КК України (передбачається до 5 років позбавлення волі). А вже сьогодні (24 березня), на 15 годину представник Генеральної прокуратури Ірина Генадіївна Кучеріна викликала в приміщення на Різницькій для дачі показів по вказаній справі. Що цікаво, ні одного з перелічених депутатів як і «гаспадіна» Корнілова на чию статтю в газеті «2000» нардепи посилаються, в залі зібрання не було.

Виглядає україноненависникам типу табачника недостатньо депутатської недоторканості, щоб уникнути відповідальності - їм потрібна ще "підписка" колег й захист Генерального прокурора.

Одним словом "клоун" - як би сказав нардеп регіонал Борис Колесніков...

Продовження чекайте після допиту в Генеральній прокуратурі.

Стаття, на яку посилаються автори запиту: За что украинские «национал-демократы» ненавидят демократию?

Копії документів

http://www.ratushny.com.ua/news/3961.html

Відповіді

 • 2009.03.25 | Спілка Української Молоді

  От хххх, понабирали тут, всяких ...табачників та генпрокуратур

  От хххх, понабирали тут, всяких ...табачників та генпрокуратур.

  Що може людям вже й не дихать? Й це на своїй рідній землі...
 • 2009.03.25 | Sean

  а які "адреси проживання Табачника"?

 • 2009.03.25 | Shooter

  Там помилка вкралася - Тобачнєг не клоун. ...

  ...а дешевий клоун. І ще ворюга знатний - варто порівняти його декларацію доходів та витрати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.25 | Hadjibei

   Чому б не притягти табачника?

   До кримінальної відповідальності?
   Чи його статті і висловлювання не підпадають під статтю карного кодексу?
   Якщо не підпадають, то тоді вихід один - по пиці. Як Бузину.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua