МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

куясє, як вони нервують(\)

03/25/2009 | kotygoroshko
Газпром вимагає, щоб без його санкції ніхто українську ГТС не чіпав


ВАТ «Газпром» заявляє, що має санкціонувати проведення будь-яких робіт, пов`язаних із зміною пропускної спроможності експортних трубопроводів України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні заявив журналістам начальник Департаменту з транспортування, підземного зберігання і використання газу ВАТ «Газпром» Олег АКСЮТІН.

«Виконання положень нещодавно прийнятої у Брюсселі декларації Україна - ЄС з модернізації української ГТС передбачає зміну режиму її роботи. Враховуючи ступінь інтеграції наших газотранспортних систем, а також той факт, що робота української ГТС є невід`ємною частиною режиму експортних постачань «Газпрому» і наших експортних контрактів, «Газпром» зобов`язаний санкціонувати проведення будь-яких робіт, пов`язаних із зміною пропускної спроможності експортних трубопроводів України», - заявив О.АКСЮТІН. Більше того, додав він, українська ГТС повністю синхронізована з роботою Єдиної системи газопостачання Росії. Це пояснюється тим, що вони створені як єдиний технологічний комплекс видобутку і транспортування газу на території колишнього СРСР, сказав О.АКСЮТІН.

Він вважає, що несанкціонована зміна режимів роботи української ГТС відразу позначиться не тільки на експортних контрактах, але й на процесі видобутку російського і центральноазійського газу, що може спричинити непередбачувані наслідки на всьому євразійському просторі.

«Очевидно, що нормальне функціонування системи газових постачань може бути забезпечене тільки координацією всіх технологічних ланок і процесів від видобутку і транспортування до споживання газу. І іншої альтернативи цьому немає», - підкреслив О.АКСЮТІН.

Як повідомлялося, 23 березня на конференції в Брюсселі Україна підписала з Євросоюзом спільну декларацію, що стосується модернізації газотранспортної системи.

У відповідь російська делегація покинула інвестиційну конференцію, заявивши, що Росію, по суті, виключили з обговорення цього важливого питання.


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-307660.html


варто сходити по лінкові щоб почитати коментарі під текстом статті...

Відповіді

 • 2009.03.25 | Taras-ods

  Мабуть є чого нервувати. Може ще не всі контракти Юліни опрелюдн

 • 2009.03.25 | Сергій Кабуд

  120 млрд м3 на рік- 60 млрд $.

  Якщо Украіна стане частиною РИНКУ газу в ЄС

  ціна впаде в три рази мінімум.

  Але газ цей має цінність лише якщо є покупець

  Може виявитися що в Україні знайдеться СВІЙ газ чи наприклад сінтетичний газ, вироблений з ВУГІЛЛЯ методом його ГАЗІФІКАЦІЇ

  гебешна нелюдь це знає
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.26 | Михайло Свистович

   Re: 120 млрд м3 на рік- 60 млрд $.

   Сергій Кабуд пише:
   > Якщо Украіна стане частиною РИНКУ газу в ЄС
   >
   > ціна впаде в три рази мінімум.

   Не впаде, бо в Європі ж не впала у три рази
 • 2009.03.26 | Isoлято

  Re: куясє, як вони нервують(\)

  "Несанкціонована зміна режимів роботи української ГТС відразу позначиться не тільки на експортних контрактах, але й на процесі видобутку російського і центральноазійського газу" - а как нашшот "несанкціонованої зміни режимів роботи" РАСЕЙСКОЙ ГТС (ну типо резкого отключения поставок под тупым предлогом)? Она ни на чём случайно не отразится?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.26 | Адвокат ...

   Аж ніяк!

   Isoлято пише:
   > "Несанкціонована зміна режимів роботи української ГТС відразу позначиться не тільки на експортних контрактах, але й на процесі видобутку російського і центральноазійського газу" - а как нашшот "несанкціонованої зміни режимів роботи" РАСЕЙСКОЙ ГТС (ну типо резкого отключения поставок под тупым предлогом)? Она ни на чём случайно не отразится?

   Бо ТЮ домогла сь підписання такої "переможної" угоди з "Ґазпромом", що за нею отей "Ґазпром", перепрошую, "єбьот, как хочет, а хочет он, как всєґда,-- бєсплатно". Мо` підстаркувату ТЮ такий "сехс" і тішить, і збуджує, але "пересічним українцям" від тієї "єботні",-- ні сенсу, ні сексу, одні збитки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua