МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Погрожують головному редактору хмельницького видання

03/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Головному редактору хмельницької обласної громадсько-політичної газети ''Моя газета +'' Людмилі Луніній погрожують. Протягом останньої доби вона отримала більше десяти телефонних дзвінків із погрозами про розправу.

«После выхода спецвыпуска газеты с расследованием дела предпринимателя Игоря Макарова, которого преследует хмельницкая милиция, мне посыпались телефонные звонки. Мужской голос мне говорит, что такие долго не живут, что в Украине демократия и свобода слова еще не побеждала, или молчал, или спрашивал, кто мне заказал и проплатил этот материал. Номер телефона не высвечивается», - розповіла «Телекритиці» Людмила Луніна.

На адресу ТК також надійшов лист від героя публікації Ігоря Макарова, який просив якомога швидше допомогти Людмилі Луніній. Він написав: «Я, Игорь Макаров. Согласно моих свидетельств, опубликована статья в хмельницкой газете "Моя газета" по теме беспредела в правоохранительных органах нашего региона. Сейчас на главного редактора Людмилу Лунину оказывается сильнейшее давление, вплоть до угроз её убийства. В срочном режиме её офис был отключен от систем энергообеспечения и интернета».

За словами Людмили Луніної, яка поки що не подавала заяви до правоохоронних органів, 25 березня 2009 року на засіданні обласної ради надруковану в газеті інформацію було озвучено депутатом Рудиком, про погрози вже відомо прокурору області. «Я не могу утверждать, что мне угрожает милиция, могу только предполагать. Потому что именно хмельницкие милиционеры выезжали в Могилев-Подольский и били Макарова. Хмельницкая милиция - самая коррумпированная в Украине. У нас провинция базаров, где деньги решают все. Кстати, Игорь Макаров - из княжеского рода Макаровых, далеко не бедный человек. Но милицию интересовали не только его деньги, а и его знания. Они хотели заставить Игоря выполнять их задания по прослушке телефонных разговоров, а когда он отказался - его вывезли в Молдову и избили до полусмерти», - каже Людмила. Вона також розповіла, що давно займається журналістськими розслідуваннями і вже не раз звинувачувала органи внутрішніх справ у вседозволеності. Спецвипуск про Макарова вони готували в режимі таємності, щоб не було витоку інформації, оскільки передбачали, що їм не дадуть випустити в світ цю інформацію.

Начальник відділу зв'язків із громадськістю МВС у Хмельницькій області Віктор Коверзюк відкинув усі звинувачення Людмили Луніної й зазначив: «Ми оскаржуватимемо інформацію, яка надрукована в цій газеті, в судовому порядку, оскільки вона є неправдивою і не відповідає дійсності. Адже якщо в матеріалі є одна точка зору, то має бути й інша, а цього в матеріалі немає. Якби ми написали, що ми відмовляємося коментувати - тоді інша справа». Також він зауважив, що Людмила Луніна не зверталася до них із заявою.
http://www.telekritika.ua/news/2009-03-25/44596
Спецвипуск газети у долучнику

Відповіді

 • 2009.03.26 | kotygoroshko

  а що - зараз є проблеми, що заважають записати телефонну розмову

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.26 | vkhanas

   Re: а що - зараз є проблеми, що заважають записати телефонну розмову

   Їй це порекомендували це зробити, як і написати офіційну заяву в мільцію
 • 2009.03.26 | UPA_Podilya

  Re: Погрожують головному редактору хмельницького видання

  Луніна - редиска, щоб не сказати гірше, для неї Тризуб то герб свині і жаби.
  газетьонка її - фуфло!
  Ніхто її не читає і не купує, от і піарчик придумали.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.26 | vkhanas

   одна газета у нас в області, яка не боїться казати правду.

   Мені колеги надіслали листа. Витяг з нього ваажаю за потрібне надати.
   "Я довіряю Людмилі. Це практично одна газета у нас в області, яка не боїться казати правду. Хоча постійно за це отримує на горіхи. Так зараз лобіюється питання в певних колах про її закриття, а саме підвищення орендної плати, блокування продажу цієї газети в кіосках тощо..."
   Я не можу зрозуміти, чому на "погану Людмилу", якщо це правда і вона ображає державні символи не подали у суд? Зокрема персонально ви.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua