МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Олег Тягнибок зустрівся з депутатами Європарламенту від (/)

03/26/2009 | Хай Живе Олег Тягнибок
правих партій

24-25 березня 2009 року в Страсбурзі відбулися зустрічі лідера Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока із депутатами Європарламенту від націоналістичних партій.

Зокрема, Олег Тягнибок зустрівся з керівництвом Національного Фронту Франції, націоналістами-депутатами Європарламенту від Болгарії, Італії, Голландії та Австрії.

Під час зустрічей лідер ВО "Свобода" розповів про зміну політичної ситуації в Україні у зв'язку з перемогою "Свободи" на виборах до Тернопільської обласної ради.

Олег Тягнибок висловив переконання, що Україна потребує докорінного очищення влади шляхом люстрації, зміни системи влади на президентську, скасування автономного статусу Республіки Крим як осередку сепаратизму, впровадження моделі економічного націоналізму, досягнення історичної, національної та соціальної справедливості. Олег Тягнибок висловив упевненість, що вже найближчим часом "Свобода" стане парламентською партією.

Лідери націоналістичних партій обговорили майбутнє Європи як континенту націй та місце у ній України.

http://www.tiahnybok.info/diyalnist_podiya/dokument006530.html

Відповіді

  • 2009.03.26 | Via

    Нік у вас промовистий :)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua