МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гурби-Антонівці знову оголошують мобілізацію!

03/27/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді

Дочекались! Найбільша в Україні спортивно-патріотична теренова гра «Гурби-Антонівці» знову скликає молодь з усіх куточків України. Цього разу гра обіцяє бути ще цікавішою, ніж в попередні роки. Проходитиме вона з 29 квітня по 3 травня у лісах на півдні Рівненської та півночі Тернопільської областей. Окрім власне самої гри програмою табору передбачається зустріч «ветеранів», проведення спільної для обох куренів дружньої ватри, прибирання могил вояків УПА біля с. Антонівці та турнір з пейнтболу. Кращі учасники будуть нагороджені символікою гри та цінними подарунками від Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

«У теренову гру «Гурби-Антонівці» грали понад півтори тисячі молодих людей по всій Україні, а чули про неї десятки тисяч. Достатньо відомо про історичні події, які відбувались на місці теренової гри та яким гра присвячена. Але щороку молоді патріоти приїжджають до підніжжя Кременецьких гір творити нову історію – історію гри «Гурби-Антонівці». Гра та її ідея вже стали настільки популярними, що в «Гурб» з’явились різні копії. Однак, як відомо, копія ніколи не набуде якості оригіналу» - так починається стаття одного із найдосвідченіших гравців «Гурб-Антонівців» Андрія Клименка, керівника розвідки куреню «Волинь» у 2003-2004 роках, голови Ради вищих спостерігачів у 2005-му, курінного куренів «Червоні» та «Жовті» у 2006-2007 роках. Вона найповніше розкриває сутність гри, тому радимо почитати:

http://ukrnationalism.org.ua/publications/?n=1326 http://ukrnationalism.org.ua/publications/?n=780 http://ukrnationalism.org.ua/publications/?n=1151

Нагадуємо, що гру було започатковано ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» в 2003 році, назву вона отримала від найбільшого бою в історії Української Повстанської Армії на межі сучасних Рівненської та Тернопільської областей. Основний ареал бойових дій охопив територію між селом Антонівці та урочищем Гурби. З 21 по 25 квітня 1944 року близько п`яти тисяч вояків УПА груп «Північ» та «Південь» протистояли 35-тисячному з`єднанню частин НКВД та регулярної Радянської Армії за підтримки танків, літаків та бронепоїзду. За п`ять днів запеклих боїв, УПА прорвала кільце оточення, завдавши більшовикам суттєвих втрат, чим продемонструвала взірець тактичної перемоги партизанської війни.

Суть гри полягає в тому, що учасники діляться на дві команди (2 куреня, кожен поділяється на сотні, сотні на чоти, чоти – на рої, так, як і в УПА), які змагаються між собою за прапори одна одної та за кількість «вбитих» гравців суперника. При цьому кожна з команд суворо дотримується правил чесної гри, прояви негідної поведінки під час її проведення можуть каратися дискваліфікацією гравця, що проштрафився, пияцтво тут також різко засуджуються. За дотриманням правил слідкують спостерігачі, основні судівські функції здійснює Рада Вищих Спостерігачів.

Перемогу отримує той, хто захоплює прапор противника і при цьому відстоює свій. З кожним роком це робити стає все складніше, адже командири «куренів», що досконало вивчили терен гри, примудряються заховати «штаб» із прапором в таких місцях, що супернику за три дні гри не вдається їх відшукати. Також з року в рік ускладнюється тактика суперників.

Приємно, що популярність гри з кожним роком зростає. У 2008-у році гра вийшла на міжнародний рівень – її відвідали гості з Польщі, Білорусі та Росії. Цього ж року її проведення було підтримано на рівні Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту. Про «Гурби» регулярно пишуть у провідних друкованих ЗМІ, минулого року журналісти зняли цілий сюжет для одного з провідних каналів вітчизняного ТБ.

Усі, хто має бажання взяти участь у спортивно-патріотичній тереновій грі «Гурби-Антонівці», мають зголоситися до 22 квітня 2009 року. Кандидат, шоб отримати право на участь у грі зобов`язаний: 1. Досконало вивчити Правила і Положення гри тут. 2. Заповнити анкету 3. Написати заяву. до них додається: а) копія паспорта (1,2 стор., прописка); б) копія ідентифікаційного коду. 4. Якнайшвидше направити заявку до Оргкомітету гри (ЦП МНК): 01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9, прим.4, тел. (044) 234-70-20, факс (044) 246-47-83, e-mail: mnk@ua.fm

Організатори достроково припиняють зголошувальну кампанію на момент наявності 300 затверджених заявок.

Після затвердження кандидата учасником гри, останній зобов’язаний сплатити внесок 50 грн. на організацію та проведення гри командами-учасниками (Кошти сплачуються на ім`я Резніченка Олександра Петровича, «Приватбанк», рахунок № 6762 4620 3081 6513. Платник повинен заздалегідь поінформувати оргкомітет про переведення коштів).

Оргкомітет підтверджує участь у грі до 24 квітня. Особи, чия заявка не підтверджена або які не подали заявки та прибули на гру, не допускаються до гри за жодних обставин.

Зголошуйся в регіонах:

Курінь „Жовті” (зголошуються м. Київ, Київська, Тернопільська, Харківська, Івано-Франківська, Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Житомирська, Одеська, Луганська, Закарпатська, Херсонська області), керівник – Кішка Іван, mnk_turist@ua.fm

Курінь „Червоні” (зголошуються Львівська, Сумська, Волинська, Рівненська, Чернігівська, Запорізька, Миколаївська, Донецька, Полтавська, Хмельницька, Чернівецька, Черкаська області та Крим), керівник - Бень Андрій, golnach@gmail.com

Увага! До участі в грі після попереднього ретельного відбору буде допущено лише 300 найкращих!

http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=3628Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua