МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Маргіналізація Януковича, знакова подія.

03/27/2009 | Pavlo
На масовий протест на Майдані вийшло 5000 прихильників регіонів (20грн/год*5К≈$12000), це на рівні вітрянки. А в новинах про це нема, чому ?

Відповіді

 • 2009.03.27 | Sean

  Тому що (с)

  Pavlo пише:
  > А в новинах про це нема, чому ?
  Ви не написали і не поставили чи принаймні не надіслали.

  А хочете отримати повноваження ставити новини?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.27 | Pavlo

   Зазвичай я ставлю тільки про Закарпаття

   Sean пише:
   > А хочете отримати повноваження ставити новини?
   Якщо панство не проти , можу поставити і про це. Але я не самовидець, може їх там насправді пів мільйона, а оранжеві ЗМІ применшують ступень народного гніву.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.27 | Sean

    теж справа добра, але ж геть рєгіоналізьм, нє?

    Pavlo пише:
    > Sean пише:
    > > А хочете отримати повноваження ставити новини?
    > Якщо панство не проти , можу поставити і про це. Але я не самовидець, може їх там насправді пів мільйона, а оранжеві ЗМІ применшують ступень народного гніву.
    а це лікується вміщенням посилання на джерело нмд
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.03.27 | bazillio

  Re: Маргіналізація Януковича, знакова подія.

  что вы сердешные так шумите. сегодня на первом месте не вопрос управление страной а вопрос способности взять кредиты. шалашовка ваша оказалась бездарной и в этом. ожидать изменений к лучшему с юлей и ющом у власти уже не приходиться. яныку было бы конечно проще еслиб кредиты брала юля но увы. похоже ваша власть способна токо портить ситуацию а не улучшать. чем раньше они уйдут тем быстрее будет оздоровление.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.27 | Адвокат ...

   Ви праві і не праві одночасно.

   bazillio пише:
   > что вы сердешные так шумите. сегодня на первом месте не вопрос управление страной а вопрос способности взять кредиты. шалашовка ваша оказалась бездарной и в этом. ожидать изменений к лучшему с юлей и ющом у власти уже не приходиться. яныку было бы конечно проще еслиб кредиты брала юля но увы. похоже ваша власть способна токо портить ситуацию а не улучшать. чем раньше они уйдут тем быстрее будет оздоровление.

   Взять кредит,-- то чверть справи. ;) Хам,-- уйобіщє лєнівоє,-- чекав-чекав, що ТЮлька набере кредитів, мов Жучька бліх, і тоді він почне "качять праФФа". Але Вєлікая ТЮ показала му величезного хвальо-імітатора.

   За нинішніх умов, попри моє катеґоричне не сприйняття ТЮлєньції та ї крадійкуватих підданих, мінять ур`яд не варто. Хам з го крадійкуватими підданими буде робить те ж саме, що й ТЮля, але гірше.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.28 | GreyWraith

    Re: Ви праві і не праві одночасно.

    Адвокат ... пише:
    >Взять кредит,-- то чверть справи. ;) Хам,-- уйобіщє лєнівоє,-- чекав-
    >чекав, що ТЮлька набере кредитів, мов Жучька бліх,
    Може, і набрала б, але справа у тому, що МВФ і тому подібні організації теж чомусь учаться і зі своїх колишніх помилок роблять висновки на майбутнє. Зокрема, не дуже направо і наліво тепер кредити роздають. Їм не потрібен повний ахтунг в Україні (через які причини? Я не знаю, тільки здогадуюся), як інструктору автошколи не потрібно, що учень розбив навчальний автомобіль, - тільки і всього...

    >Хам з го крадійкуватими підданими буде робить те ж саме, що й ТЮля, >але гірше.
    200%. До того ж, вони будуть терміново відриватися після довгого вимушеного посту. :( Плюс уряд Януковича негайно візьметься шаленими темпами розтринькувати бюджет на порятунок різних дружніх концернів, що у зв'язку із кризою влетіли на перекредитуванні. Все це швидко і гарантовано приведе державні фінанси до повного краху.
  • 2009.03.28 | Світлана

   Re: Менять на кого?...

   bazillio - на кого менять на януковича?! Я думаю, что им уже хватит. Они уже достаточно наворовались.Я не думаю, что Вы хуже или глупее это проФФесора. Но наврядли у Вас есть такие дачи, машины, охрана, катера, земли. Чем это блатное чмо заработало все это?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.28 | GreyWraith

    Можна на Єханурова чи ... Ющенка, але...

    ... але ж це зараз нереально.

    Світлана пише:
    >Я думаю, что им уже хватит. Они уже достаточно наворовались.
    Це Ви так думаєте, що достатньо. Вони з Вами не погоджуються... :)

    >Но наврядли у Вас есть такие дачи, машины, охрана, катера, земли. Чем >это блатное чмо заработало все это?
    Дуже хороше питання. Плюс за які заслуги всунуло до парламенту свого шмаркатого вилупка, що, як виявляється, стомився там від неробства і хоче ділом зайнятися, як його тупорилий папашА повідав. :gun: Ми, як виборці, витрачаємо величезні гроші із куцих податків, яких вічно не вистачає, на те, щоб шановні кваліфіковані державні мужі змогли, не відчуваючи зайвих клопотів, невтомно докласти всіх своїх зусиль для великих і важливих державних справ, які треба робити, і то терміново. Наприклад, розібратися, чому це Україна серед двох сотень держав, включаючи різні африки і диктатури, опинилася на сотому місці за рівнем економічної свободи, і що треба змінувати в українських порядках, щоб піднятися хоча б на 20 позицій? А ми спостерігаємо, що різні суб'єкти, у яких нема ніяких заслуг і досягнень, окрім того, що пощастилося народитися синулею везучого уркагана, облаштували там за наш рахунок санаторій-профілакторій, де відпочивають від неробства...
 • 2009.03.28 | Irma

  Re: Маргіналізація Януковича, знакова подія.

  «Дестабилизация ситуации, ухудшение ситуации в регионах никак не входит в наши планы. Мы хотим изменить ситуацию к лучшему», - сказал лидер ПР... http://ura-inform.com/politics/2009/03/26/opp_lid
 • 2009.03.30 | Мартинюк

  Та кажуть що навіть ще менше

  Разів у два.Тіхто бачили.
  МВС взагалі каже про тисячу, але воно очевидно заангажоване ...
 • 2009.04.03 | Михайло Свистович

  Це - маргіналізація всіх. Навряд чи хтось інший зібрав би більшеCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua