МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Епістолярій. Балога - Черновецькому

03/27/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Останнім часом до Глави держави звертаються суб'єкти господарювання з проханням вжити заходів з метою захисту їх законних інтересів у зв'язку з тим, що деякі комунальні підприємства м. Києва зобов'язують сплатити тарифи за надані комунальні послуги, зокрема з централізованого водопостачання та водовідведення, у підвищених розмірах, розрахованих на підставі розпоряджень голови Київської міської державної адміністрації, які скасовані указами Президента України.

Про це йдеться у листі Глави Секретаріату Президента Віктора Балоги на адресу Голови КМДА Леоніда Черновецького.

За інформацією суб'єктів господарювання, відмова платити за підвищеними тарифами призводить до безпідставного відключення їх від доступу до послуг, що надаються комунальними підприємствами м. Києва.

Глава президентського Секретаріату переконаний, що такі дії комунальних підприємств Києва є незаконними і можуть призвести до необхідності відшкодування в судовому порядку моральної та матеріальної шкоди, завданої суб'єктам господарювання.

Як наслідок, бюджет міста Києва матиме значні збитки, що може призвести до невиконання низки соціально-економічних програм, спрямованих на забезпечення прав і свобод осіб, які проживають у столиці України.

Крім того, зухвале нехтування правом та ігнорування комунальними підприємствами викликів, з якими зіткнулися суб'єкти господарювання у зв'язку із фінансово-економічною кризою, не додає авторитету владі м. Києва.

«Ураховуючи зазначене, просимо Вас у найкоротший термін вжити всіх необхідних заходів для усунення зазначених порушень і недопущення їх у подальшому та притягнути винних осіб до відповідальності.

Про результати розгляду просимо поінформувати для доповіді Главі держави», – йдеться у листі на адресу Голови КМДА.

http://www.president.gov.ua/news/13327.html

sean

Відповіді

  • 2009.03.27 | Юрій Шеляженко

    Якщо чорномер "змінив дах", "під ким" він зараз, сердешний?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua