МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Львові затримали росіянина, що не платив Україні належного

03/27/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні близько 18.00 у Львівському аеропорту працівники міліції затримали власника ТзОВ «Львівський автобусний завод» Ігоря ЧУРКІНА, якого доставлено у прокуратуру міста Львова для допиту.

Про це повідомив УНІАН начальник Львівського міського управління внутрішніх справ ГУ МВС України у Львівській області Ігор ЦІКАЛО.

«Прокуратура дала нам відповідну постанову на привід, оскільки Ігор ЧУРКІН не з‘явився у прокуратуру для дачі пояснень», - поінформував І.ЦІКАЛО.

І.ЧУРКІНА було затримано перед посадкою на рейс сполученням «Львів-Київ».

У Генеральному консульстві Росії у Львові поки що не коментують затримання правоохоронцями громадянина Російської Федерації І.ЧУРКІНА.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Львівської області, вчора, 26 березня, прокуратура Львова порушила кримінальну справу відносно директора ТзОВ «Львівські автобусні заводи» за умисну невиплату заробітної плати працівникам ТзОВ «Львівські автобусні заводи» (за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України) та за умисне ухилення службовими особами підприємства сплачувати страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, що призвело до фактичного ненадходження до Пенсійного фонду України коштів в особливо великих розмірах (за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212-1 КК України).

Як інформує прес-служба прокуратури, 26 березня було затримано “директора ТзОВ «Львівські автобусні заводи» пана Ч. в порядку ст..115 КПК України за підозрою у вчиненні вказаних злочинів».

Директором ТзОВ «Львівські автобусні заводи» є Сергій ЧЕЛЯПІН.

У прес-службі прокуратури Львівської області на даний час відмовилися коментувати затримання власника ТзОВ «ЛАЗи», громадянина Російської Федерації І.ЧУРКІНА.

http://www.unian.net/ukr/news/news-308079.html

sean

Відповіді

 • 2009.03.28 | petro

  Та вже хоч трішки бійтеся Бога

  від коли ж то москаля величаєтся паном? ....,,пана Ч. в порядку"....
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.28 | Sean

   Ваша заувага - не до нас

   текст новини - передрук, критикуйте першоджерело
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.28 | petro

    Re: Ваша заувага - не до нас

    Оригінл навряд чи можна критикувати? Часто густо вони не дають читачам такої можливости, а коли хтось вперше зустрів інфо-вістку якраз на Майдані? Тоді ніяк не можу зрозуміти Вашої відповіді.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua