МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Щит" заявляє про готовність боротися проти маргіналів

03/28/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Громадське об’єднання “Щит” й надалі готове відкрито сприяти наведенню порядку на вулицях міста Києва.

Про це йдеться в переданому УНІАН зверненні ГО «Щит».

«Ми не підміняємо собою органи правопорядку, але у випадку бездіяльності будемо діяти, відстоювати законними і доступними методами, гарантовані нам і нашим сім’ям конституційне право на безпеку», - йдеться в зверненні.

Водночас, в заяві наголошується, що об’єднання «Щит» готове надавати всіляке сприяння органам правопорядку у виконанні покладених на них функцій.

«Безкарними стали численні акції щодо захоплення маргінальними політиками та проплаченими найманцями центральних площ, парків, скверів, перекриття вулиць, блокування роботи органів влади», - йдеться в зверненні. На думку авторів документа, мета організаторів таких акцій, «паралізувати волю громадян до дії, послабити контролюючі функцій держави і провести майновий і владний перерозподіл в бандитському стилі 90-х років».

«Щит» закликає всіх чесних та професійних працівників міліції, стати на захисті громадянського миру та спокою, убезпечити родини від «проявів агресії та насильства з боку купки найнятих маргіналів».

В заяві засуджується затримання 23 березня спецпідрозділом міліції «Беркут» групи підтримки «Щита» біля приміщення агентства УНІАН, яке називається «ганебним і протиправним». «Боротися потрібно з тими хто порушує громадську безпеку, а не з тими хто її підтримує!», - вважають у “Щиті”

ГО «Щит» звертається «до політиканів та провокаторів припинити сіяти анархію і хаос в столиці». У зв’язку з тим, що ряд політичних і громадських організацій заявили про свої наміри провести у Києві політичні акції, «Щит» закликає організаторів заходів забезпечити чистоту та порядок під час проведення акцій; застерігає від будь яких спроб під виглядом мирної акції спровокувати масові безпорядки і безчинства. «Щит» попереджає про те що буде рішуче припиняти всіма законними і доступними засобами і методами, намагання дестабілізації суспільної ситуації, а також контролюватиме за порядком і надавати всю необхідну допомогу правоохоронним органам у випадку хуліганських та антизаконних дій;

Організація вимагає від правоохоронців належного та професійного виконання ними своїх службових обов’язків в підтримці порядку та громадської безпеки.

«Щит» стане громадянським гарантом спокою і стабільності!», - наголошується в заяві.

Як повідомляв УНІАН, 20 березня о 5-й годині ранку близько сотні чоловік в однаковій камуфляжній формі напали на наметове містечко громадської ініціативи “Геть усіх!” на Майдані Незалежності в Києві. За інформацією прес-служби ініціативи, внаслідок погрому були побиті активісти, які знаходилися на наметах, і зруйновані намети.

21 березня начальник Головного управління МВС України в місті Києві Віталій ЯРЕМА заявив, що до погрому наметового містечка «Геть усіх!» причетна громадське об’єднання «Щит».

23 березня голова ГО “Щит” Олександр ЄМЧУК на прес-конференції в УНІАН визнав участь активістів об’єднання у конфлікті з учасниками акції “Геть усіх!”, що стався 20 березня в Києві на Майдані Незалежності.

Після прес-конференції співробітники міліції затримали О.ЄМЧУКА, його допитали й відпустили.

http://www.unian.net/ukr/news/news-308167.html

sean

Відповіді

 • 2009.03.28 | Громадянин

  "Ку-клукс-клан" заявляє про готовність боротися проти маргіналів

  Щось у мене ці "дружинники" не викликають особливої довіри. Чомусь згадуються сучасні кубанські "козаки", які знову запровадили фізичні покарання і б'ють нагайками непокірних на майданах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.29 | Sean

   Re: "Ку-клукс-клан" заявляє про готовність боротися проти маргін

   Громадянин пише:
   > Щось у мене ці "дружинники" не викликають особливої довіри. Чомусь згадуються сучасні кубанські "козаки", які знову запровадили фізичні покарання і б'ють нагайками непокірних на майданах.
   і у мене не викликають довіри. Як і гетьусісти

   нмд яке їхало таке і здибало
 • 2009.03.29 | igorg

  Чомусь здається що це два пальця однієї руки

 • 2009.03.29 | nbd

  Re: "Щит" заявляє про готовність боротися проти маргіналів

  Не має ніякого сумніву, що це антиукраїнська бандитська організація створена для захоплення влади у Київі та усій Україні. І те, що МВД не "розмазало" цей "Щит" по площі свідчить тільки про те, що в Україні вже нема влади, принаймні української. А "великі" українці замість створення "Списа", який би пробив той "Щит" вже обговорюють, як їм краще по схронах розбігтися (див zmej_gorynych
  План дій Громадян України в умовах загрози...). Дурні базікали! Прикладом для нас усіх завжди повинні бути ті українці, які у свій час напередодні польского виступу захопили владу у Львові. Це мабуть єдиний впадок, коли українці не дали пошити себе в дурні. Слава їм, та ганьба слабодухим!
 • 2009.03.29 | AxeHarry

  Re: "Щит" заявляє про готовність боротися проти маргіналів

  "На вимогу працівника міліції до нього підійшов громадянин, який назвався Ємчуком Олександром Миколайовичем і повідомив, що він є старшим при проведенні цього заходу, а сам захід здійснюється на підставі заяви, поданої до КМДА. Крім цього, він повідомив, що про ці заходи завчасно повідомлено керівництво Головного управління та МВС України."

  "Александр Емчук также особо отметил, что объединение ни в коем случае не действует в интересах какой-либо партии."

  http://kiev.pravda.com.ua/kievrada2008/48358d9b78b91/

  "Блок Юлії Тимошенко
  .....
  72. Ємчук Олександр Миколайович
  ....."
  невже повний тезка?
 • 2009.03.29 | Майстер

  Just Shit or some Shit?

 • 2009.03.30 | Микола Гудкович

  Самовбивча готовність!

 • 2009.03.30 | Свинья на радуге

  "Ряженая гопота".

 • 2009.03.30 | Тестер

  Та в Україні не щит, а меч потрібен...

  І з мозком слабовато...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua