МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Барани теж не відстають: ось відозва кошари „Овечий фронт”

03/28/2009 | yes

Ми звертаємося до всіх овець, які незадоволені власним життям, яким перепадає мало зелені, бо ненаситні козли все з’їдають, йдіть до нас і вступайте до нашої кошари* «Овечий фронт».

Під досвідченим керівництвом наших баранів наша кошара успішно розвивається і щоразу отримує все більшу підтримку в овечих серцях. Якщо б президентські вибори відбулися завтра, то за нашого головного барана проголосувало б не менше 35% овець і вовків у овечих шкурах.

Ми барани, заявляємо прямо: „Ми не козли!” і закликаємо всіх кошарних і не кошарних овець згуртуватися навколо нашого барана і прогнати від нашої зелені геть драну козу із її козлами.

Наш баран дуже любить овець, його улюблена пісня „Вівці, мої вівці”. Якщо, ви, любі вівці, оберете нашого головного барана президентом, ви гарантуємо, що повернемо вам всю зелень, а головне – проженемо ту козу, яка перепаскудила всю зелень.

За наш кошарний „Овечий фронт”!

Ваш вірний Баран.

--------
* Кошара – це по-баранячому партія.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua