МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Роґозіну не йметься (л).

03/29/2009 | Сахаров
http://www.km.ru/magazin/view.asp?id=019C099690094D0FB150295BBB1D71AF

"На днях Дмитрий Рогозин решил начать действовать в области защиты русских людей на территории бывшего СССР. Эта деятельность будет активирована в сотрудничестве с Сергеем Глазьевым, они также намерены возобновить работу Конгресса русских общин и учредить «Русский исследовательский центр» для защиты прав русских в республиках бывшего СССР. Данный вопрос весьма актуален в ситуации угроз «оранжевых революций» и угнетения русскоязычного населения".

"Стоит сказать, что деятельность подобных центров предполагает успех, ведь вопросом защиты русских за рубежом предложил заняться президент несколькими месяцами ранее. Также отмечу, что в Госдуме принято решение оказывать материальную поддержку организациям, отражающим цели России за рубежом. Всего неправительственные организации получат 1 млрд 250 млн бюджетных рублей".

"В составе организации будет работать несколько экспертных групп на постоянной основе, они будут представлять свои рекомендации политическому руководству России, Украины, Белоруссии, а также патриотическим организациям, которые мы будем рассматривать как движущие силы в процессе объединения."

"Что касается Украины, то центр филиала будет расположен в Киеве, в центре настоящей Украины – Полтаве, и, естественно, на Крымском полуострове."

"КРО и РИЦ разные, но партнерские организации, которые будут взаимодействовать. Конечно, мы будем советоваться с КРО, вырабатывать общие подходы. Работать же мы начнем, когда почувствуем профессиональную свою силу, набрав идейные кадры. Предполагаю, что это будет конец сентября, тогда РИЦ сможет заявить, что он вышел на заданную орбиту." (КРО - "конгресс русских общин").

Отакі плани. Мається на увазі вересень цього року. Іноземна організація, що "отражает цели России за рубежом", з іноземним фінансуванням почне за іноземні гроші виробляти рекомендації для політичного керівництва України?

Відповіді

 • 2009.03.29 | Сахаров

  Доповнення

  Перечитав свій пост. Мабуть, заголовок невірний. Не йметься не Роґозіну, котрий є лише виконавцем завдань ГБшного клану Путіна-Мєдвєдєва. Це продовження державної політики Росії "недержавними" методами через створення за кордонами Росії філій "незалежних", "громадських" центрів, фінансованих, тим не менш, з державного бюджету Росії. Слід визнати подібні центри підривними організаціями, діяльність яких спрямовується на виконання шизофренічних марень російської верхівки про відновлення імперії. Путінщина чіпляється за життя всіма можливими способами, не відчуваючи свого скорого і неминучого кінця. І сконає щойно росіяни (не всі ж геть зомбовані) зрозуміють що їхню країну заводять у глухий кут, виходом з якого може бути або державний переворот або(що мало ймовірно) повстання або ж, що більш ймовірно, болісний розпад. Сама поява подібних планів свідчить про вичерпання російською верхівкою легальних можливостей впливу на колишні колонії.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.29 | Isoлято

   Він ще представник РФ при "вражискам блокє НАТО"?

   А чому він у країнах НАТО нічого подібного не орґанізовує? Це б трошки більш лоґічно виглядало - "врага нада разлагать изнутря"... А Україна й Білорусь - це ж начебто друзі? Чи нє?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.30 | GreyWraith

    Що він, ідіот?

    Не так давно хвалився, як йому подобається кухня проклятих НАТОвських паліїв війни, зокрема остендські устриці. :) І дядько сидить на престижній табуретьці, за те сидіння смачно їсть, добре спить, катається як сир у маслі за хороший оклад. А тут дзявне щось не те - і оголосять у штаб-квартирі НАТО персоною нон-грата за неправильну поведінку. І відправлять у рідні краї.

    "Вы меня Родиной не запугаете!" - фраза радянського дипломата у капіталістичній країні. :lol:
 • 2009.03.30 | Арій.

  Основне тут -

  "Всего неправительственные организации получат 1 млрд 250 млн бюджетных рублей".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.30 | Адвокат ...

   Ці гроші варті, аби бути пропитими!

   І тов. Роґозін з тов. Корніловим і прімкнувший к нім Ґлазьєв зроблять усе, аби жодна б`юджетна копієчька "нє пошла на сторону"!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua