МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Олексій Кайда відмовився від службового житла

03/30/2009 | Юрій Сиротюк

Олексій Кайда: Обласна рада зможе дієво працювати на користь тернополян

26 березня 2009 року на засіданні Тернопільської обласної ради таємним голосуванням головою Тернопільської обласної ради обрано депутата Тернопільської обласної ради від Всеукраїнського обєднання «Свободу» Олексія Кайду.

За кандидатуру голови обласної ради від ВО «Свобода» проголосувало 90 зі 106 зареєстрованих в сесійній залі депутатів. Двоє депутатів голосувало проти. Партія регіонів у повному складі відмовилася голосувати.

Першим заступником голови було обрано представника «Єдиного центру» Сергія Тарашевського і заступником голови – депутата від УНП Олега Боберського.

Під час свого виступу на засіданні новопризначений голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда зазначив:

«15 березня 2009 року завершилася епопея з позачерговими виборами до Тернопільської обласної ради. Під час передвиборчої кампанії на Тернопілля свої погляди спрямовували не тільки мешканці області, а й усієї України. Від новообраної обласної ради обраної очікують конструктивної і злагодженої роботи. Тернополяни зробили свій вибір.

До нас зверталися із запитаннями, з ким «Свобода» хоче створити більшість. Враховуючи той стиль роботи, який був у наших попередників, ту напружену ситуацію, до якої довели вони Тернопілля, ми вважаємо, що більшість – це є всі депутати. Всі, хто хоче працювати на благо Тернопільської області, на благо тернополян. Ми хочемо, щоб робота наша була конструктивною. Кожна партія чи блок, які йшли на вибори, мали свої програми. І вчора, коли відбувалася попередня нарада представників партій та блоків, що увійшли в раду, було запропоновано, щоб кожна партія, кожен блок виділив два-три найважливіших пункти зі своєї програми і щоб ми створили дійсно дієву програму подолання фінансово-екномічної, соціальної і духовної кризи, яка огорнула не лише Тернопілля, але і всю Україну.

Я хочу подякувати всім без винятку, хто голосував за мою кандидатуру і я впевнений, що нова обласна рада зможе дієво працювати на користь тернополян».

Проект рішення про умови оплати праці голови Тернопільської обласної ради, передбачений регламентом, Олексій Кайда запропонував зняти.

«Я ніколи не отримував службових квартир. І коли працював спеціалістом з житлових питань, і заступником голови міської ради і помічником голови обласної ради. Я ніколи не отримував, не отримую, і не буду отримувати службових квартир, тим більше за рахунок бюджету. Думаю, що в кризовий час варто зняти питання про власний комфорт і достаток. Натомість думати, як покращити ситуацію в області».

Квіти, якими привітали новообраного голову депутати, Олексій Кайда запропонував покласти до памятників Степану Бандері та Тарасу Шевченку.

Прес-служба

Тернопільської обласної організації

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

iryna.zaverukha@svoboda.org.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua