МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Хмельницькому відзначили 100-річчя Степана Бандери

03/30/2009 | UPA_Podilya
29 березня в Хмельницькому міському Будинку Культури пройшли урочистості, присвячені 100-річчю з Дня народження Провідника Української Нації Степана Бандери та 80-річниці утворення Організації Українських Націоналістів.
Захід організовано та проведено силами Хмельницької обласної організації Конгресу Українських Націоналістів.
Більше 200 учасників урочистого дійства стали свідками цікавої та насиченої програми, автором якої став режисер Іван Рожко.
В першій частині програми виступив історик, публіцист, автор багатьох праць про Степана Бандеру, дослідник історії ОУН Ярослав Сватко, який звернув увагу на історію і проблеми націоналістичного руху в Україні, розповів про його Провідників, умови, в яких вони формувалися. Головною тезою виступу Я.Сватка стала фраза «Націоналізм – це природній інстинкт нації».
З вітальними промовами виступили заступник голови Конгресу Українських Націоналістів Володимир Борейчук, який наголосив на сучасному стані націоналістичного руху, заступник Хмельницького міського голови Віктор Байдич зауважив на ролі Степана Бандери в національно-визвольному русі, заступник голови Хмельницької організації ВО «Свобода» Олександр Павлюк.
В другій частині заходу його учасники мали змогу переглянути святковий концерт, участь в якому взяли митці Поділля і гостя зі Львова Софія Федина.
Повстанські і стрілецькі пісні у виконанні Володимира Веляника, Степана Тимчишака, жартівливі коломийки ансамблю «Перлинки Поділля», танцювальні номери у виконанні ансамблю «Козацькі джури» створили чудову атмосферу свята.
Справжньої окрасою урочистостей став виступ гості зі Львова Софії Федини, програма якої викликала низку позитивних емоцій.
Прес-служба
Хмельницької обласної організації
Конгресу Українських Націоналістів

Відповіді

 • 2009.03.30 | UPA_Podilya

  Re: В Хмельницькому відзначили 100-річчя Степана Бандери

 • 2009.03.31 | Петро

  Re: В Хмельницькому відзначили 100-річчя Степана Бандери

  Мені особисто сподобалось все. Все було супер!!!
 • 2009.03.31 | Sean

  правильно що відзначилиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua