МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович хоче осоромитися вдруге

03/30/2009 | Майдан-ІНФОРМ
"Ми не дамо зробити вигляд, що нічого не сталося". А хіба щось сталося?

Повідомлення УНІАН:

Лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ обіцяє найближчим часом повторно організувати акції протесту проти дій влади.

Про це йдеться у переданій УНІАН прес-службою Партії регіонів заяві В.ЯНУКОВИЧА.

Він подякував усім громадянам, які взяли участь в акціях протесту проти дій влади.

”Понад двісті тисяч найактивніших громадян вийшли минулої п’ятниці на мітинги протесту по всій Україні. Багатолюдні протестні акції у Харкові, у Донецьку, в Луганську, Сімферополі, Полтаві, Запоріжжі, Тернополі, Вінниці, Житомирі, у Львові. Уся Україна – з Заходу і Сходу дала попереджувальний сигнал владі. І я щиро вдячний усім за активну громадянську позицію”, - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

Водночас, за його словами, влада не почула голосу народу.

“Замість того, щоб миттєво відреагувати на вимоги людей, влада за всяку ціну намагається зробити вигляд, що нічого не трапилося. Ми не дозволимо так ставитися до волі народу. Ми найближчим часом повторимо акції протесту. І на цей раз вони будуть дуже жорсткі”, - заявив В.ЯНУКОВИЧ.

Він обіцяє змусити діючу владу “або виконувати волю народу України, або піти геть раз і назавжди”.

Як повідомляв УНІАН, 27 березня у багатьох містах України відбулись організовані Партією регіонів акції “Скажи кризі – стоп!”, учасники яких вимагали відставки Президента та уряду, а також проведення дострокових президентських і парламентських виборів.

http://www.unian.net/ukr/news/news-308398.html

Відповіді

 • 2009.03.30 | nobodienko

  Re: Янукович і всіякі квазі протексти - чи так вони безневинні

  виникає питання чи янукович сам не розуміє що його флеш-моби в сімфері та києві не справляються враження або справляються враження протилежно від гасел які він озвучує? а чи він не чує коли його придбані власним коштом люди кричать "ганьба"? варто подивитися на те яким чином ці заходи транслюються міжнародними медіа щоб зрозуміти -- яникович перетворився на експотрний продукт -- усе це робиться не для внутрішнього вжитку зовсім а є частиною великого медіа проекту з дискредитації україни назовні як failed state. для світової медіа картини україни -- на яку остання проактично не впливає - не має значення що за 20 грн на годину придбано людей, які виступаються наче б то проти українського уряду - масовий виступ проти уряду це для світових медіа наздвичайна подія бо далеко не в кожній країні, навіть за умов фінансової кризи, наразі хіба що в Мадагаскарі, Пакістані та потроху в Афганістані і точно, що в жодній нормальній країні масових наче б то виступів за поваленя уряду немає, попри аявність критики. "Масовість" українських виступів залежить звісно від того хто це знимає і передає, перепродає світовим агенціям і телеканалам. І це останнє віртуальне питання питання до Януковича - чи є він свідомим того, що став предметом маніпуляції - пішов на експорт але не як фірма а як товар?
 • 2009.03.30 | Irma

  Re: Янукович хоче осоромитися вдруге

  ПР нічим не краща за БЮТ, вони такі самі популісти, тільки різних кольорів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.31 | карпо

   Re: Янукович хоче осоромитися вдруге

   Популісти вони чи не популісти, але треба бути ідіотом щоб на антидержавній хвилі намагатись вискочити в президенти цієї держави.
 • 2009.03.31 | bazuka

  Re: Янукович хоче осоромитися вдруге

  Янукович так и не понял что его за лоха считает Тимошенко. Да она всех нас считеает за лохов, судя по вчерашнему выступлению.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua