МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

чому б цього імбеціла не пристрелити випадково на полюванні? (\)

03/31/2009 | kotygoroshko
Безсмертний вважає, що збирати сміття мають солдати та школярі


Державні адміністрації на місцях мають активно залучати військових та школярів і студентів до екологічних акцій з очищення від сміття берегів річок або лісових смуг в регіонах.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Президента України, про це сказав заступник глави Секретаріату Президента Роман БЕЗСМЕРТНИЙ сьогодні під час селекторної наради з представниками держадміністрацій областей, Києва, Севастополя та Ради міністрів АР Крим, присвяченої реалізації указу Президента від 26 березня «Про проведення весняних толок у 2009 році».

Р.БЕЗСМЕРТНИЙ звернув увагу учасників наради на проблеми збирання сміття та організації звалищ твердих побутових відходів, які часто створюються несанкціоновано, а відтак, мають бути або ліквідовані, або легалізовані. Він також вважає, що для вирішення екологічних проблем у регіонах їх керівники повинні консультуватися з науковими експертами.

Заступник глави Секретаріату Президента зазначив, що указом глави держави місцевим адміністраціям поставлено завдання забезпечити за участю органів місцевого самоврядування проведення в населених пунктах із залученням громадськості, весняних толок з озеленення та благоустрою.

Зокрема, це передбачає приведення у належний естетичний та санітарний стан прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об`єктів масового перебування та відпочинку населення, облаштування нових дитячих та спортивних майданчиків, створення місць вигулу домашніх тварин. Також необхідно організувати висаджування саджанців дерев і чагарників, упорядкування кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань, прибирання та впорядкування вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, зокрема зупинок міського транспорту, тротуарів, пішохідних переходів та створення велосипедних доріжок.


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-308598.html

Відповіді

 • 2009.03.31 | kotygoroshko

  краще не скажеш (\)

  напрочуд точні і справедливі коментарі

  http://www.unian.net/ukr/comments/308598
 • 2009.03.31 | Микола Гудкович

  Солдати і школяри: сміття має прибирати Безсмертний

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.03.31 | Taras-ods

  скількі у нас людей отримують гроші по безробіттю?

  може цьому пану чай з ранку не додали?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.31 | Almodovar

   Re: скількі у нас людей отримують гроші по безробіттю?

   Детей, в возрасте от 7 до 17 лет, власть гонит прибирать "закрепленную территорию" раз в неделю: в основном, парки,скверы которые никто не хочет мести. Там: гандоны (то, что там валяется, трудно назвать презервативом), шприцы, битые и небитые бутылки, харкотня, экскременты всех живых организмов в любом виде, и прочая и прочая. Плюс: пыль с бациллами туберкулёза, так как в парке живут бомжи, их же вши разных видов, насосавшиеся сифилитическоё крови,и так далее.
   Суки вы твари, а блядь Бессмертный-первая блядь и враг народа. Ты, сука тварь, подметаешь на Крещатике и под камеру сажаешь деревья? А в говно с гандонами руками давно не встревал? А туберкулёзной палочкой давно лёгкие не чистил поза сараями-гаражами?
   ненавижу сук.
 • 2009.04.01 | Світлана

  Re: Самі застреліться

  Я думаю дуже вчасне і нормальне звернення Безсмертного.Бо вже загадили країну, неможливо дивитись. Якщо ви не хочете долучитись до приведення в порядок своєї малої Батьківщини, то що ви можете запропонувати великій Батьківщини крім скиглення і пліток? Ви - паразити і гандоли і туберкульоз тут не при чому.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua