МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Підвищити плату за базування ЧФ пропонує Тернопільська облрада(\

04/01/2009 | kotygoroshko
Підвищити плату за базування ЧФ пропонує Тернопільська облрада


Тернопільська облрада закликала Президента України Віктора ЮЩЕНКА, прем’єр-міністра України Юлію ТИМОШЕНКО та голову Верховної Ради України Володимир ЛИТВИНА вжити заходів щодо переходу з 1 червня 2009 року на ринкову форму оплати за базування у Криму Чорноморського флоту Росії.

Відповідне звернення, ініційоване фракцією Української народної партії, прийняла Тернопільська обласна рада сьогодні під час сесійного засідання.

Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішення проголосував 81 депутат із 100 присутніх у залі. Не голосували представники Партії регіонів, БЮТ не бере участі в роботі сесій. Всього в облраді працює 120 депутатів.

У зверненні депутати вказали, що угода про умови базування Чорноморського флоту передбачає оплату Росією оренди баз в Криму і що угода, укладена ще у 1997 році, дає можливість Україні з 2009 року встановити оплату за ринковими цінами. За підрахунками представників УНП, нова орендна плата даватиме Україні щонайменше 2 млрд. доларів додаткових надходжень щороку.

Відтак депутати Тернопільської облради запропонували Верховній Раді внести відповідні зміни до бюджету на 2009 рік, уряду – забезпечити проведення Фондом державного майна повної інвентаризації земель та об’єктів, які використовує Чорноморський флот Росії, та доручити Міністерству закордонних справ провести переговори з російською стороною щодо зміни умов базування флоту Російської Федерації у Криму і переходу на ринкові ціни. Депутати у зверненні також висловили переконання, що “такий підхід дозволить нашій державі не тільки на рівних вести дипломатичний діалог, почуватися рівноправним партнером з Росією, яка вже давно перейшла на мову ринкових цін, а й суттєво збільшити в 2009 році надходження до бюджету”.


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-308767.html

Відповіді

 • 2009.04.01 | zmej_gorynych

  Пропоную відкрити склади та роздати принаймі легку стрілецьку...

  ..зброю населенню.

  Галімий ПєАр, ага?
  Точно як і вельмишановна Тернопільська обласна рада.
  Вони б ще закликали американців вивести війська з Іраку і більше ніколи ні на кого не нападати. Так само, до речі, як і росіян.

  "Коли Бог хоче когось покарати, то Він відбирає у того розум" /(С)/
 • 2009.04.01 | Koala

  Я бачив скарги, що в тернопільських списках Свободи були

  якісь бізнесмени з Криму, але не думав, що все так занедбано...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.04 | Михайло Свистович

   Re: Я бачив скарги, що в тернопільських списках Свободи були

   Koala пише:
   > якісь бізнесмени з Криму, але не думав, що все так занедбано...

   Підприємці, а не бізнесмени у кількості 1 шт. Таких "бізнесменів" повно і на цьому форумі, заробляють на життя собі й не більше.
 • 2009.04.04 | yes

  Нормально, хтось повинен ініціативу проявити.

  Крім того, якщо не помиляюся Івано-Франківська та Тернопільські ради є шефами Сагайдачного та Тернопіль
 • 2009.04.04 | karpo

  Абсолютно нормальна ініціатива УНПCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua