МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Верховна Рада скасувала політреформу

04/01/2009 | Майдан-ІНФОРМ
"За" - 401 нардеп.

Постановою ВРУ вибори Президента України призначено на 25-те жовтня. Ініціатором постанови став депутат Москаль.

Його обгрунтування - таке: "Москаль наголошує, що на час обрання президента діяла частина п’ята статті 103 Конституції України: "чергові вибори президента України проводяться в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень президента України".

Вона чітко визначала строк проведення чергових виборів президента України, але в 2004 році була змінена на норму: "чергові вибори президента України проводяться в останню неділю останнього місяця п’ятого року повноважень президента України".

За загальновизнаним принципом права закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, наголошує Москаль.


Отже, за логікою, котрою керувалися нардепуки, Президент України Віктор Ющенко, на момент свого обрання маючи повноваження за редакцією Конституції 1996 року, має такі саме повноваження і дотепер.

Що власне, і вимагалося довести.


Олександр Северин

Відповіді

 • 2009.04.01 | странник

  Re: Верховна Рада скасувала політреформу

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > "За" - 401 нардеп.

  > Отже, за логікою, котрою керувалися нардепуки, Президент України Віктор Ющенко, на момент свого обрання маючи повноваження за редакцією Конституції 1996 року, має такі саме повноваження і дотепер.
  >
  > Що власне, і вимагалося довести.

  Голубые кровя видать, у элиты. Шо хотят то и творят.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua