МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На заклик киян Київський Медіа Холдинг влаштував суботник

04/01/2009 | KIEV_MEDIA_X
У вихідні кореспонденти "Хрещатика" зібралися на Дорогожичах. Разом із колегами з Київського Медіа Холдингу вони вийшли на суботник. За дві години разом очистили від торішнього листя і сміття парк відпочинку біля Бабиного Яру. Журналісти і редактори сподіваються, що кияни візьмуть з них приклад та власноруч приберуть місця проживання та відпочинку.

Минулої суботи природа нарешті подарувала киянам справжній весняний день. Поки під теплим сонячним промінням люди в парку активно гуляли, працівники Київського Медіа Холдингу висипали на вулиці з граблями. Так “слуги пера” відгукнулися на ініціативу киянки Тетяни Фесенко влаштувати суботник та прибрати в Бабиному Яру.
На прохання журналістів “Київзеленбуд” забезпечив робочим інструментом. Невеликим трактором привезли граблі та чомусь лише десять пар рукавичок. Очевидно, комунальники не сподівалися, що охочих до прибирання буде багато. Проте, як і домовлялися, о 13-й годині біля метро зібралися журналісти й редактори газет “Вечірній Київ”, “Ріо”, “Метро”, оператори і ведучі ТРК “Київ” та майже в повному складі редакція “Хрещатика”. Тож за граблі влаштували справжні змагання.
Здавалося б, згрібати листя — діло нехитре, але роботи вистачило на дві години без перерви. А втім, для змучених роботою за комп’ютером та розмовами з чиновниками журналістів ця праця на свіжому повітрі стала справжньою розвагою. Розмахуючи граблями, працівники медіахолдингу жартували та закликали киян приєднатися до роботи.
Такий піднесений настрій привернув увагу перехожих. 21-річна киянка Катерина Ворончук, яка у спеціальній підв’язці тримала на собі семимісячного сина Вовчика, і собі взяла граблі. “Я побачила, що люди прибирають, подумала, чому б і собі не допомогти? Я ж люблю тут бувати”,— пояснила молода мама. Катерина живе на Осокорках, а на Дорогожичі приїхала, бо полюбляє прогулюватися рідним містом із синочком.
Інші кияни схвалювали таку ініціативу. Працівники “Хрещатика” та їхні колеги з медіахолдингу раділи, що до них приєднуються їхні слухачі, глядачі та читачі.

http://www.kreschatic.kiev.ua/art/1238433403.html

Відповіді

 • 2009.04.01 | Микола Гудкович

  Прокоментуйте це, будь ласка (л)


  http://obkom.net.ua/articles/2009-03/26.1353.shtml
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.01 | ziggy_freud

   ужос. Скільки планується альбумів Черновецького?

   > Пока газеты Черновецкого проводили рекламные кампании «Как хорошо бабушке в богаделенке» и восторженно расписывали «великолепную форму» голого мэра, они выглядели более-менее органично,

   > Особенно часто на страницу заходят для того, чтобы прослушать песни из первого альбома Леонида Черновецкого «Сгорая, плачут свечи». В настоящий момент музыкальная композиция ограничена для скачивания, однако вскоре опять станет доступной широкой общественности.

   відчувається явний вплив Пающіх Трусов як жанру.
   - cпівак має бути максимально оголеним, але геніталії закриті клаптиком матерії
   - репертуар має складатись з попсових хітів минулого та варіацій на їх теми

   Янукович теж наче купив собі клавішного самограя. Але поки ніц не випустив. Мабуть, має кращий художній смак і ставить до себе суворіші вимоги.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.01 | Світлана

    Re: ужос. Скільки планується альбумів Черновецького?

    Чого базікаєте? Дуже вчасна і добра ініціатива.Хотілось би щоб кияни її підтримали.Я от і сама думаю: як би мені людей вивести на суботник і прибрати навколо озера що за нашим домом? Пам"ятаєте?: "З чего начинается Родина..?" А ви, шановні дописувачі готові все словами обісрати.Не умнічайте а беріть лопати і граблі і приведіть у порядок до Великодня хочаб полісадник біля офісу.
 • 2009.04.01 | Pavlo Z.

  Вчіться, журналюги: життєстверджуючий стиль, ніяких декадансів,

  пряме спілкування з народом!!! Ех, років 30 не читав нічого подібного!:(
  KIEV_MEDIA_X пише:
  > Розмахуючи граблями, працівники медіахолдингу жартували та закликали киян приєднатися до роботи.
  :)))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua