МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Конкурс для журналістів "Репортери надії в Україні"

04/01/2009 | keymaster
Шановні редактори і журналісти!

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі «Репортери надії в Україні».

Це конкурс на кращу статтю, репортаж або передачу, яка є «інформацією-носієм рішень», тобто яка не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій.

Організатор конкурсу – Інститут екуменічних студій Українського Католицького Університету. Конкурс створено на зразок подібного проекту, який вже п`ять років успішно реалізується у Франції (www.reportersdespoirs.org).

Напрямки конкурсних робіт: політика-економіка; суспільство-культура-релігія; наука-здоров’я-навколишнє середовище.

Троє авторів, які посядуть перші місця у кожній окремій категорії (відео, аудіо, публікація), отримають грошові винагороди у сумі 4000 грн. і дипломи учасників конкурсу.

Матеріали на конкурс приймаються до 5 травня 2009 року.

Детальніше про умови конкурсу читайте в Положенні про конкурс «Репортери надії в Україні», яке міститься у доданому файлі. А також на сайті Інституту екуменічних студій: http://www.ecumenicalstudies.org.ua/ukr/alumni/reporter/

Реалізація цього проекту потребує співпраці з вами. Просимо вас надати матеріали для участі в конкурсі. Також запрошуємо вас до партнерства у цьому проекті. Якщо ваша Організація підтримує ідею конкурсу «Репортери надії в Україні», ви можете надіслати нам свій логотип для розміщення на сайті Інституту екуменічних студій та на інформаційних буклетах і плакатах.

--
З повагою,
Світлана Ярошенко
_______________________________
Керівник конкурсу "Репортери надії в Україні"

Інститут екуменічних студій УКУ
79011, Львів, вул. Свєнціцького, 17
тел..: +38 (050) 71-58-222
+38 (032) 240-99-40 (вн. 191, 273)
факс: +38 (032) 240-99-50.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua