МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вибори Президента - у термін, визначений Конституцією

04/02/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Рішення ВР про призначення виборів президента на 25 жовтня є неконституційним і політично вмотивованим. Про це Президент України Віктор Ющенко сказав під час прес-конференції у Миргороді.

«Це рішення незаконне, це рішення неконституційне, це рішення політичне. Ті гравці, які його ініціювали, і далі продовжують свою гру, що заключається не в тому, щоб законним шляхом рухати країну, а в тому, щоб 47 мільйонів змушувати дивитися крізь партійну доцільність - як облаштовувати країну, в тому числі українську владу», - сказав Віктор Ющенко.

Президент сказав, що розуміє, чому деякі політики керуються такою мотивацією. «Деяким вигідно мати вибори навіть не в жовтні, бо до жовтня вони все програють, а сьогодні ввечері, будь-якою ціною, бо це їхня персональна доцільність. Тому я як Президент хочу сказати твердо і ясно: вибори в Україні будуть проведені у строки, передбачені Конституцією України», - сказав Глава держави.

http://www.president.gov.ua/news/13381.html

Читайте також:
- "Верховна Рада скасувала політреформу":
https://maidanua.org/static/news/2009/1238575695.html
- "Першоквітневий жарт БЛЯТу неконституційний": https://maidanua.org/static/news/2009/1238604178.html

sean

Відповіді

  • 2009.04.02 | Радич

    Re: Вибори Президента - у термін, визначений Конституцією

    Скильки ж можна блазнювати пид чужу дудку? Бруд, грязь, - писав Тарас и так воно и тривае.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua