МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Москва провокує війну в Україні.

04/02/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді
В Росії зажадали створення «загонів самооборони для боротьби з оранжевим нацизмом»

Відомий російський «учений і філософ», професор Московського державного університету імені М.В. Ломоносова, кандидат філософських наук, політолог (доктор політичних наук), лідер Міжнародного євразійського руху, директор Центру консервативних досліджень при соціологічному факультеті МГУ і засновник РНЄ Олєксандр Дугін закликав населення України до початку фактичної громадянської війни. Також він вимагає від керівництва РФ збройної агресії проти України і скасування її державного суверенітету. Про це сказано в його заяві, опублікованій порталом донбасівська русь.

«На Україні вже є фашисти, у тому числі і в правлячій верхівці. Росія живе ілюзіями, що на Україні все само собою розсмокчеться - Ющенко впаде, а фашисти перестріляють один одного, на це дурна надія. На Заході України йде мобілізація найрадикальніших антисемітських, русофобських, взагалі людиноненависницьких сил. Я вважаю, що Схід України і здорові люди в Центрі повинні організовувати загони самооборони для боротьби з оранжевим нацизмом і для створення по-справжньому демократичної системи на Україні, - заявив Дугін. - Інакше люди Сходу і Центру можуть стати жертвами масового терору нацистів, які готуються на Західній Україні. А то, що у Ющенка рейтинг падає, - це, я вважаю, не привід для радості Росії. Треба не радіти чужому падінню, а діяти! Треба допомогти! Підштовхни те, що падає, - говорив Ніцше. І я з його висловом згоден».

Звертаючись до російських властей він відзначив, що «для об'єднання Росії і Європи нам необхідно розірвати «санітарний кордон» в особі України і інших країн Східної Європи».

«Україна - неприродна геополітична освіта, держава-тампон, спеціально створена американцями для протидії інтеграції Європи», - вважає так званий «учений».

http://banderivets.org.ua/?page=pages/news/20090401d


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua